Proceente & Bleiz – nowa piosenka

Proceente i BleizTytuł nowej piosenki Proceente & Bleiz to:
Proceente i Bleiz nowa piosenka
Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki to zobacz niżej do singli.
 
Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki Proceente & Bleiz

Single
1. Potrzebuję ft. Jazzy & Basia eM (I Grades), Kasia Osowska
2. Aloha-Grill
3. Nie zasłaniaj mi słońca feat. Cywinsky
4. Hip Hop Kemp
5. Rap & Blues feat. Cywinsky
6. Podwieź mnie feat. Sarius, Jazzy
7. Scena
Proceente właściwie Michał Kosiorowski (ur. 16 maja 1981 w Zgierzu), znany również jako Procent – raper z Warszawy z dzielnicy Mokotów. Członek Szybkiego Szmalu. Brał udział w wielu bitwach freestyleowych, m.in. WBW, Microphone Masters. Wraz z Arturem Augustyniakiem i Piotrem Anuszewskim prowadzi audycję w stacji Akademickie Radio Kampus. Poza działalnością artystyczną prowadzi wytwórnię muzyczną Aloha Entertainment. Jego debiutancka płyta zatytułowana Znaki Zapytania ukazała się w 2004 roku.
Antoni Nowosad (Bleiz – raper, właściciel/inicjator Grill-Funk) – jego historia rozpoczyna się w okolicach 1999 roku, kiedy to wraz z Michałem Kalbarczykiem (Majk) założył Ice Squad. Do roku 2005 zespół działał prężnie, grał wiele koncertów na Dolnym Śląsku i ziemiach opolskich, lecz potem z przyczyn niezależnych, chwilowo zawiesił działalność. Na przełomie lat 2004/2005, zaczęły powstawać pierwsze solowe projekty Bleiz’a.


Powiązane wpisy:

Jak dobrze znasz artystów jednego przeboju? – Quiz. Odpowiedz na 15 pytań i sprawdź swój wynik. Quiz jest dostępny na tej stronie.

(Odwiedzono: 9 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *