Piotr Kwiatkowski – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Piotra Kwiatkowskiego to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki z 2018 roku to zobacz niżej do singli.

Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

W sieci ukazał się nowy utwór polskiego piosenkarza Piotra Kwiatkowskiego. Autorami tekstu są Wojciech Piotrowski i Michał Gęsikowski, natomiast kompozytorami Wojciech Piotrowski, Piotr Kwiatkowski oraz Michał Gęsikowski. Teledysk na YT ukazał się 4 czerwca 2018 roku. Na chwilę obecną klip ma 25 789 wyświetleń na Youtube. Reżyserią teledysku zajął się Marcin Matuszyk.

Single
1. Huragany
2. Grawitacja

Piotr Kwiatkowski (ur. 29.05.1976 w Płocku) to polski piosenkarz, uczestnik ósmej edycji Voice of Poland. Śpiewa w męskim trio Quest. Do ulubionych artystów zalicza m.in.: Andrzeja Piasecznego i Justina Timberlake’a.
źródło: K.M.

Podziękowania dla naszego czytelnika za zgłoszenie nam tej piosenki.

(Odwiedzono 50 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Witamy. Aby strona mogła działać potrzebujemy pieniędzy na opłacenie domeny i hostingu (razem 420zł). Prosimy Drogi Czytelniku abyś wpłacił ile możesz. Możliwe, że dzięki Twojej wpłacie następnym razem gdy coś będziesz szukał w internecie będziesz mógł znaleźć to na naszej stronie. Gdy zbierzemy wymaganą sumę to te okienko nie będzie się już wyświetlać (przynajmniej nie w tym roku). Pieniądze prosimy przesłać na konto: 50 1020 5558 1111 1705 2630 0081 Milewski Krzysztof Kotlarska 1/2 64-610 Rogoźno. W tytule przelewu prosimy wpisać: Na działalność portalu nowapiosenka.pl
Te okienko zamyka się krzyżykiem. Dziękujemy i pozdrawiamy.