Paris Hilton – nowa piosenka

Paris HiltonTytuł nowej piosenki Paris Hilton to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki to zobacz niżej do singli do roku 2018.
 
Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki Paris

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.
W Walentynki 2018 w sieci ukazał się nowy utwór amerykańskiej piosenkarki Paris Hilton. Jak można się domyśleć, artystka zadedykowała swój singiel narzeczonemu, Chrisowi Zylce. A jak brzmi? Tak, jak można by się spodziewać. Cukierkowato i słodko ale też romantycznie i zmysłowo. Numer utrzymany jest w walczykowym rytmie i opowiada o namiętności kochanków. Michael Green wykorzystał muzykę lat pięćdziesiątych jako inspirację dla brzmienia tego kawałka, a krytycy muzyczni zauważyli, że było to odejście od poprzednich popowych i tanecznych wydawnictw Hilton. Gatunki nowej piosenki to Doo-wop oraz pop. Autorami tekstu są Simon Wilcox, Mike Green i Paris Hilton. Kompozycja została wyprodukowana przez Mike’a Greena. Oficjalny teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 14 lutego 2018 roku. Dnia 7.01.2019 klip ma 8 136 wyświetleń na YT. W wideoklipie wykonawczyni widzimy w różnych odsłonach. Nie brakuje nawiązań do słynnego filmu „American Beauty” z 1999 roku. Teledysk wyreżyserował Zylka. Czy produkcja powtórzy sukces hitu Amerykanki pt. „Nothing in This World”, który na Youtube ma przeszło 17 milionów wyświetleń? Zobaczymy. Paris Hilton jeszcze niedawno była jedną z największych skandalistek Stanów Zjednoczonych. Dziś jej gwiazda już nieco przygasła, a Amerykanka się uspokoiła. Przypomnijmy, że dziedziczka hotelarskiej fortuny i aktor Chris Zylka ( “Niesamowity Spider-Man”, “Noc rekinów 3D”) zaręczyli się podczas romantycznej wycieczki do Aspen na początku 2018 roku. Przypomnijmy również, że dwanaście lata temu ukazał się debiutancki krążek gwiazdy “Paris “, który jest na razie jedynym jej albumem studyjnym. Album ukazał się nakładem wytwórni płytowej Warner Bros. Records i jest utrzymany w gatunkach Pop i R&B. Płyta zawiera 11 kompozycji. Koncert 37-latki odbędzie się 17 stycznia 2019 w Hotel Melody Maker, Cancun, Mexico.
źródło: rmf.fm, muzotakt.pl, radiozet.pl, Internet


Tekst utworu

[Verse 1]
I wanna put the happy in your Birthday
And I wanna be the merry in your Christmas
I’m always giving thanks for you on every Thanksgiving
Sure as the sun will rise, I need you
I wanna be the bunny in your Easter
And I wanna kiss you every New Year’s Eve
You bring my heart to life
Make everything all right
I thank God you came to me
[Chorus]
Every hour of the day (every hour of the day)
Every day of the week (every day of the week)
I need you (I need you)
Every week of the year (every week of the year)
Every year of my life (every year of my life)
To kiss you, to love you
To hold you, to hug you
I need you, I need you
Oh, please
[Verse 2]
I’ll never lose sight of the reasons that I love you
I wanna be your forever Valentine
You make me the woman that I’ve always wanted to be
You make my life feel like a dream
[Chorus]
Every hour of the day (every hour of the day)
Every day of the week (every day of the week)
I need you (I need you)
Every week of the year (every week of the year)
Every year of my life (every year of my life)
To kiss you, to love you
To hold you, to hug you
I need you, I need you
Oh, please
[Bridge]
You are the light in my heart of darkness
You are not like anyone I’ve ever met
You’re my light under the door
You’re my baby love angel
I won’t forget you rescued me
(no, baby)
[Chorus]
Every hour of the day (every hour of the day)
Every day of the week (every day of the week)
I need you (I need you)
Every week of the year (every week of the year)
Every year of my life (every year of my life)
To kiss you, to love you
To hold you, to hug you
I need you, I need you
Oh, please
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

Single

 
Tytuł Rok Pozycje na listach
US
[16]
US
Dance
[17]
AUS
[18]
“Stars Are Blind” 2006 18 1 7
“Turn It Up” 1
“Nothing in This World” 12 32
“Good Time”
(featuring Lil Wayne)
2013 [B]
“Come Alive” 2014
“High Off My Love”
(featuring Birdman)
2015 3
“I Need You”[24] 2018 32
“-” oznacza, że pozycja nie była notowana.

Paris Whitney Hilton (ur. 17 lutego 1981 w Nowym Jorku) – amerykańska celebrytka; modelka, aktorka, piosenkarka i projektantka mody pochodzenia norweskiego, niemieckiego, włoskiego, angielskiego, irlandzkiego i szkockiego. Urodziła się w Nowym Jorku rodzinie rzymskokatolickiej jako córka aktorki Kathy Elizabeth (z domu Avanzino) i Richarda Howarda “Ricka” Hiltona. Jej pradziadek Conrad Hilton założył sieć hoteli Hilton, co zapoczątkowało powstanie rodzinnej fortuny. Paris rozpoczęła karierę modelki jako nastolatka, gdy podpisała kontrakt z nowojorską agencją rozwoju modelek Trump Model Management. Jej styl życia sprawił, że stała się ona postacią wiadomości rozrywkowych i tabloidów. Hilton została ogłoszona “pierwszą dziewczyną Nowego Jorku” w 2001 roku. W 2004 r. wydała swoją książkę “Confessions of an Heiress”, która stała się bestsellerem “New York Timesa” w 2005 r. Hilton powróciła do reality show w 2008 roku biorąc udział w Paris Hilton’s My New BFF i jego dwóch spin-offów: Paris Hilton’s British Best Friend (2009) i Paris Hilton’s Dubai BFF (2009) i ponownie w 2011 roku w serii Oxygen The World According to Paris. W 2012 roku Paris zadebiutowała jako DJ na Festiwalu Pop Music w São Paulo. Jej debiutancka płyta zatytułowana Paris ukazała się 22 sierpnia 2006 nakładem wytwórni płytowej Warner Bros. Records i jest utrzymana w gatunkach Pop i R&B. Album zadebiutował z numerem sześć na Billboard 200, ze sprzedażą 77.000 egzemplarzy w pierwszym tygodniu po premierze. W Stanach Zjednoczonych album się sprzedał w 200.000 egzemplarzach do tej pory. Zadebiutował także w pierwszej dwudziestce na listach przebojów w Wielkiej Brytanii, Nowej Zelandii, Niemczech, Austrii, Finlandii, Danii, Szwecji, Szwajcarii oraz Kanadzie gdzie osiągnął numer cztery. Krążek zawiera 11 piosenek. Gatunki jej muzyki to Pop, dance, R&B i hip hop. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org oraz en.wikipedia.org

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 4 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *