Oskar Cyms – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Oskara Cymsa to:

Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.


Posłuchaj tego nagrania w formacie MP3 na YouTube Music.

Jakiś czas temu w sieci ukazała się wspólna nowa piosenka polskiego piosenkarza Oskara Cymsa oraz EMO zatytułowana “All I Have”.

Gatunek nowej piosenki to pop[źródło]shazam.com. Materiał napisali: Dominic Buczkowski-Wojtaszek, Patryk Kumór, Tom Martin, Jan Bielecki oraz Damian Skoczyk. Kompozycja została wyprodukowana przez Hotel Torino.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 19 sierpnia 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 571 052 wyświetleń na YT. Wideoklip wyreżyserował i scenariusz do niego napisał Mikołaj Matyjasek. Za zdjęcia odpowiadał Mikołaj Matyjasek.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu artysty pt. “My Girl”, który na YouTube ma już 1,3 mln wyświetleń? Zobaczymy.

Oskar Cyms to młody muzyczny debiutant, pochodzący z małego miasteczka, leżącego nad Wisłą[źródło]vanessa.fm 29 sierpnia 2022. Warto wspomnieć, że w polskich radiach ostatnio popularna jest nutka artysty zatytułowana “Daj mi znać”, której możecie posłuchać na tej stronie. Kawałek na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 19.

źródło: shazam.com, | vanessa.fm, YouTube, i inne

Lista utworów

1. Daj mi znać
2. My Girl
3. All I Have (oraz EMO)

Oskar Cyms to młody polski piosenkarz, którego Polacy mogli poznać dzięki kawałkowi “My Girl”. Artysta pochodzi z miejscowości Nowe w województwie kujawsko – pomorskim. Gatunek jego muzyki to pop.
źródło: eska.pl

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 66 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)