Organek – nowa piosenka

organekTytuł nowej piosenki zespołu Organek to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki z 2019 roku to zobacz niżej do listy utworów.
Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki grupy Organek

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.
Jakiś czas temu w sieci ukazał się nowy utwór polskiego zespołu Organek. Singiel zapowiada reedycję ciepło przyjętego albumu “Czarna Madonna”, który ukazał się 4 listopada 2016 roku nakładem wytwórni płytowej Mystic Production. Płyta jest utrzymana w gatunku rock i zawiera 12 kawałków. Krążek dotarł do 3. miejsca polskiej listy przebojów – OLiS. Album pokrył się platyną. W marcu 2017 roku wydawnictwo uzyskało nominację do nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyka w kategorii: Album roku rock, Utwór roku i Teledysk roku (za „Mississippi w ogniu”). Ostatecznie zespół wygrał w dwóch pierwszych kategoriach. Nowe wydawnictwo jest ich drugim albumem. Premiera reedycji krążka “Czarna Madonna” odbyła się 29 marca 2019 roku. Jest to dwupłytowy krążek, na którym znalazło się aż pięć nowych utworów, w tym “Niemiłość”.
Autorem tekstu jest Tomasz Organek, natomiast za muzykę odpowiada cała grupa.
Oficjalny teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 10 kwietnia 2019 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 443 390 wyświetleń na YT. Wideoklip wyreżyserował Bartosz Konopka, a zdjęcia wykonał Adam Palenta PSC. Zdjęcia zrealizowano w Toruniu i Bydgoszczy.


– “Chcieliśmy raz jeszcze w prosty sposób przypomnieć nam wszystkim, że niezależnie od tego czym się zajmujemy, kim jesteśmy, w co wierzymy i na kogo głosujemy, wszyscy jesteśmy takimi samymi ludźmi. Ludźmi, którzy potrzebują szacunku, zrozumienia i miłości. Wsparcia i dialogu. I o to do Was tym obrazem apelujemy. Dziękuję całej ekipie filmowej, pod przywództwem Bartka Konopki, za piękne przeżycia na planie filmowym, zaangażowanie oraz wrażliwość. Dziękujemy również Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Kujawsko-Pomorskie za pomoc w realizacji klipu” – powiedział o klipie Tomasz Organek.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu formacji pt. “Głupi Ja”, który na Youtube ma już 12 milionów wyświetleń? Zobaczymy.
Według informacji znalezionych w necie Organek miał zagrać 10 marca 2019 na Fryderyk Festiwal w Katowicach. Grupa raz jeszcze miała wystąpić pod szyldem Męskiego Grania i miała zaśpiewać wspólnie z Brodką, Melą Koteluk, Małgorzatą Ostrowską, Miuoshem, Piotrem Roguckim oraz Michałem Kowalonkiem. Projekt został specjalnie przygotowany na tę okazję i to właśnie Tomasz Organek jest dyrektorem muzycznym tego przedsięwzięcia.
Najbliższa impreza, na której wystąpią muzycy odbędzie się 23-05-2019 na “Bachanalia 2019” w Zielonej Górze (Lubuskie), a kolejna 25-05-2019 na “Juwenalia Krakowskie 2019” w Krakowie (Małopolskie).
źródło: chillizet.pl, kultura.onet.pl, Internet

Tekst numeru

Gdy jestem przy tobie, znowu patrzę ci w oczy,
to nie wiem jak to będzie i co.
Bo widzisz, kochanie, miłość poszła na wygnanie,
choć mówią, że to wcale nie to.
Patrz, ptaki znów wracają z dalekich krajów
z nadzieją na lepszy rok.
W tym kraju nad Wisła, na sztandarach krew i czystość,
stosy płoną co drugi dzień.
I tylko nie ma miłości…
I tylko nie ma miłości…
I tylko nie ma miłości…
I tylko nie ma miłości tu…
I idę ulicą, i słyszę jak krzyczą,
że racja jest jedna, ponad wszystko, nie dwie.
Jesteś z nimi czy przeciw, mamy gaz i kastety
i Bóg jest z nami, nie wiem czy wiesz.
A słońce w prześwitach, świat pęka i znika
już stało się wszystko, co złe.
Są gesty i słowa, nieważna rozmowa,
wszystko można kupić i mieć.
I tylko nie ma miłości…
I tylko nie ma miłości.
I tylko nie ma miłości.
I tylko nie ma miłości.
Ona nie szuka poklasku
i gniewem nie unosi się.
Ona wszystkiemu wierzy,
przetrzyma wszystko, ciebie i mnie.
Oddajcie ją!
Oddajcie miłość i wiarę w nią!
Oddajcie ją!
Oddajcie miłość i wiarę w nią!
Oddaj mi ją!
Oddaj mi miłość i wiarę w nią!
Oddajcie ją!
Oddajcie miłość i wiarę w nią!

Lista utworów

1. Autostrada 666
2. Dziewczyna Śmierć
3. Głupi ja
4. Italiano
5. Kate Moss
6. Nazywam się Organek
7. O, matko!
8. Stay
9. Wiosna
10. Ultimo
11. Niemiłość
Pozostałe utwory są na tej stronie
Ørganek, zapisywane również jako Organek – polski zespół muzyczny wykonujący rock alternatywny. Grupa została założona przez Tomasza Organka w 2013 roku. Obecny skład formacji stanowią cztery osoby. Obecnie wokalistą grupy jest Tomasz Organek. Gatunek ich muzyki to rock alternatywny. Ich debiutancka płyta zatytułowana Głupi ukazała się 12 maja 2014 roku nakładem wytwórni płytowej Mystic Production i jest utrzymana w gatunku rock alternatywny. Album zawiera 12 piosenek. Krążek dotarł do 7. miejsca polskiej listy przebojów – OLiS. Wydawnictwo uzyskało status platynowej płyty, przekraczając liczbę 30 tysięcy sprzedanych kopii. W lutym 2015 roku album otrzymał nominację do nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyka. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono 138 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *