Olivia Fok – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Olivii Fok to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki z 2018 roku to zobacz niżej do singli.
Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki Olivii

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.
Poniżej możecie przeczytać wypowiedź artystki o jej nowym utworze
„Piosenka nosi tytuł „MAMA” i to właśnie jej ją dedykuje.
Mimo, że została wydana jako trzecia to muszę się przyznać, że napisałam ją jako pierwszą i trzymałam na odpowiedni moment. Piosenka od początku miała być w języku angielskim, choć zastanawiałam się nad drugą wersją w języku polskim. Opowiada o stracie ojca, ze względu na jego wybór. O moich emocjach i uczuciach, o tym jak z dnia na dzień stawałam się silniejsza, i że zawsze była Mama.
Za muzykę odpowiedzialny jest Emilian Waluchowski, realizacją zajął się Tomek Woźnicki – Alternaxx a tekst napisałam sama.
Nie możemy zapomnieć o teledysku. Moi przyjaciele z „Mind Productions” również spisali się na medal. Pierwotnie teledysk miał zostać nagrany w zupełnie innym miejscu. Zależało nam, żeby było emocjonalnie i magicznie i chyba się udało…
Bardzo pomocna była też firma Audictus, której słuchawki mam na klipie. Bardzo dziękuję im za współpracę.”
O relacji z Mamą:
„Jesteśmy z Mamą przyjaciółkami. Często się droczymy, ale każda z nas doskonale wie, że zawsze możemy na siebie liczyć.
Nie znam drugiej tak bardzo oddanej, uczciwej i pracowitej osoby jak moja Mama. Jestem z niej ogromnie dumna. Jest co raz silniejsza i mam wrażenie, że co raz młodsza haha.
O wydaniu piosenki nie ma pojęcia, to niespodzianka., zdecydowanie na nią zasługuje. Jest Dzień Matki i chciałabym, żeby każda z nich czuła się wyjątkowo.”
Single
1. To Tylko Gra
2. Dalej
3. Mama
Olivia Fok to młoda i uzdolniona wokalistka, która dała się poznać jako autorka polskich wersji światowych przebojów.
Swoją rozpoznawalność zawdzięcza nagrywanym coverom, które aktywnie od 2012 roku, publikuje na kanale w serwisie YouTube. Uznanie internautów zdobyła wykonaniem piosenki Justina Biebera ‘’Sorry’’, tłumacząc ją na język polski. Nagranie na dzień dzisiejszy ma blisko 3 mln wyświetleń. Bez wątpienia jest jedną z najlepszych polskich twórców coverów w Polsce.
Jak widać na coverach się nie kończy. W grudniu 2016 roku Olivia wydała debiutancki singiel ‘’To Tylko Gra’’, opowiadając w nim prawdziwą historię. Już 23-go września 2017 roku wokalistka zaprezentowała kolejnego singla, tym razem utrzymanego w radosnym, wakacyjnym klimacie.

źródło: Olga Filipiak


Powiązane wpisy:

(Odwiedzono 13 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *