Olivia Addams, Emil Rengle – Merry Tik Tok

Jakiś czas temu w sieci ukazała się wspólna nowa piosenka rumuńskiej piosenkarki Olivii Addams oraz rumuńskiego kompozytora Emila Rengle zatytułowana “Merry Tik Tok”.


Emil o kawałku:

„O piesă care aduce Crăciunul mai aproape de noi și bineînțeles, multe multe challange-uri pe Tik Tok că suntem obsedați de Tik Tok și de toate challange-urile de pe Tik Tok”

Translator nam to przetłumaczył następująco:

„Piosenka, która przybliża nam Boże Narodzenie i oczywiście wiele wyzwań na Tik Tok, których mamy obsesję na punkcie Tik Tok i wszystkich wyzwań Tik Tok”

TikTok (w Chinach jako Douyin) – mobilna aplikacja internetowa, której główna funkcjonalność polega na możliwości wysyłania materiałów wideo o długości do 60 sekund, w założeniu treścią zbliżonych do teledysków muzycznych. Została utworzona przez chińskie przedsiębiorstwo ByteDance we wrześniu 2016. Dostępna w kilkudziesięciu wersjach językowych. W kwietniu 2020 korzystało z niej dwa miliardy użytkowników, była to najczęściej pobierana aplikacja na świecie.

Olivia o nutce:

“A fost fascinant să lucrez cu Emil. Îmi amintesc că l-am văzut acum câțiva ani la “Românii au talent” și mă gândeam: “wow, tipul ăsta e o legendă!”. Mi-am dorit foarte tare să-l întâlnesc și să bem o cafea împreună, dar niciodată nu mi-am imaginat că voi avea ocazia să lucrez cu el într-un proiect atât de frumos. Energia lui e contagioasă, aveam dubii că vom reuși să terminăm la timp tot acest proiect, dar de fiecare dată el a adus o stare bună, foarte mult entuziasm și optimism că putem face asta. Am intrat în vibe-ul lui, ne-am distrat foarte tare și am reușit. Îi mulțumesc lui Emil pentru această oportunitate, sunt mândră de ceea ce a ieșit, iubesc faptul că suntem pe aceeași lungime de undă și mă bucur nespus că le putem arăta tuturor proiectul nostru iubit. Vă așteptăm la masa de Crăciun cu o cană de ciocolată fierbinte în mână și să ne ascultați cântându-vă Merry Tik Tok cu foarte multă dragoste”

Translator nam to przetłumaczył mniej więcej tak:

„Praca z Emilem była fascynująca. Pamiętam, jak widziałem go kilka lat temu w „Românii au talent” i pomyślałam: „wow, ten facet to legenda!”. Bardzo chciałem go poznać i wypić razem kawę, ale nigdy nie wyobrażałem sobie, że będę miała okazję pracować z nim nad tak pięknym projektem. Jego energia jest zaraźliwa, miałam wątpliwości, czy uda nam się ukończyć cały ten projekt na czas, ale za każdym razem wnosił dobry nastrój, dużo entuzjazmu i optymizmu, że damy radę. Weszliśmy w jego klimat, świetnie się bawiliśmy i udało się. Dziękuję Emilowi ​​za tę możliwość, jestem dumna z tego, co wyszło, podoba mi się to, że nadawaliśmy na tych samych falach i bardzo się cieszę, że możemy wszystkim pokazać nasz ukochany projekt. Czekamy na Ciebie przy świątecznym stole z kubkiem gorącej czekolady w dłoni i słuchamy, jak śpiewamy Merry Tik Tok z wielką miłością”.

Gatunek nowej piosenki to pop. Autorami tekstu są Olivia Addams oraz RENGLE, natomiast kompozytorami są Olivia Addams, REALM i RENGLE.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 2 grudnia 2020 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 75 378 wyświetleń na YT. Wideoklip wyreżyserował RENGLE.

W komentarzu pod wideo Olivia napisała:

UNICORNII LA PUTERE!!!! MERRY TIKTOK!! 🦄❤️🙏

Translator nam to przetłumaczył następująco:

JEDNOROŻEC W MOCY !!!! WESOŁYCH TIKTOK !! 🦄❤️🙏

Komentarz dodał też Emil Rengle:

Merry Christmas y’all! See you on TikTok 🙌🏻❤️

Translator nam to przetłumaczył następująco:

Wesołych Świąt! Do zobaczenia na TikTok 🙌🏻❤️

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 25-letniej Rumunki pt. “Dumb”, który na Youtube ma już 5,5 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel “Dumb” na polskiej liście AirPlay – Top zajął najwyższą pozycje numer 9. Nutka była notowana także na terenie Rumunii (13. pozycja na liście Romanian Top 100 i 4. w radiowej liście Media Forest) oraz WNP (123. pozycja na liście airplay).

Olivia Addams to młoda i bardzo obiecująca wokalistka oraz songwriterka z bogatym porfolio. Artystka posiada elektryzujący głos i niesamowity vibe.

Emil Rengle (ur. 1 września 1990 w Oradei) to rumuński kompozytor, choreograf, tancerz, reżyser i solista. Jest zwycięzcą ósmego sezonu programu telewizyjnego Românii au talent i pierwszym tancerzem w historii programu, który zdobył główną nagrodę. Dużą popularnością na Youtube z jego produkcji cieszy się numer “BENGA” (nagrany wraz z Cristiną Pucean), który ma już 1,4 mln wyświetleń.

źródło: radioimpuls.ro, radardemedia.ro, Wikipedia, | eska.pl, YouTube, Wikipedia, i inne

Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowego utworu Olivii

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

Tekst nagrania “Merry Tik Tok”

Merry Merry Tik Tok
This the family
Come and join my party
Do the dance with me

Dashing through the snow
Lemme get you in my trip
Get ready for the show
And learn that body roll
Like woop woop, woop woop
Its a new challenge yeah
Woop woop, woop woop
So get the hype with me

Put my timer on now,
Three, two, one let’s go now!

Merry Merry Tik Tok
This the family
Come and join my party
Do the dance with me

Merry Merry Tik Tok
Savage christmas time
Naughty for the new trend
Yeah you get the vibe

Viral viral viral, yeah
All I want for christmas, yeah
No pretty gifts im over it
For you page im lovin it
Punch wooo renegade
Ass up shake it bae
Hype hype hype hype
Doja cat baby you on my mind

Hi this is Olivia and Rengle
Wishing you a Merry, Merry Tik Tok!

Merry Merry Tik Tok
This the family
Come and join my party
Do the dance with me

Merry Merry Tik Tok
Savage christmas time
Naughty for the new trend
Yeah you get the vibe

Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 11 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *