OKI – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Oki’ego to: „No weź”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.


Wideo z YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach

https://2020.lnk.to/Nowez

O utworze

W sieci ukazała się wspólna nowa piosenka polskich raperów Oki’ego, Taco Hemingwaya, Young Leosi i Young Igiego zatytułowana „No weź”. To właśnie nad tym singlem pracowali muzycy w ostatnim odcinku serii dokumentalnej, zarejestrowanej w trójmiejskim Plenum. Wraz z nową nutką poznaliśmy pełną tracklistę nadchodzącego krążka.

„Tym razem już mniej przekrojowo niż przy zeszłotygodniowym “CYPHERZE2022”, ale wciąż ze świeżą energią i pomysłem” – czytamy o „No weź” w serwisie glamrap.pl.

Gatunek nowej piosenki to Hip-hop/Rap[źródło]https://music.apple.com/pl/album/no-we%C5%BA-feat-young-leosia-taco-hemingway-single/1671337344?l=pl. Autorami tekstu są Oki, Young Igi, Taco Hemingway oraz Young Leosia. Kompozycja została wyprodukowana przez PSR-a.

Wideo do nowego utworu na YouTube ukazało się 16 lutego 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 1 067 619 wyświetleń na YT i jest na pozycji numer 9 na karcie Na czasie w kategorii muzyka (karta „Na czasie” pokazuje najchętniej odtwarzane wideo na polskim YouTube).

Czy produkcja powtórzy sukces hitu Oki’ego pt. „Jeżyk!”, który na YouTube ma już 26 mln wyświetleń? Zobaczymy.

OKI jest jednym z najpopularniejszych raperów w Polsce[źródło]glamour.pl 1.02.2023. Ogromną popularność przyniósł mu udział w projekcie OIO[źródło]popkiller.pl. Warto wspomnieć, że w serwisach strumieniowych na terenie Polski ostatnio popularne są nutki artysty zatytułowane „Doja Cat”, „Sonic Skit”. Pierwszej możecie posłuchać na na tej stronie, a drugiej na tej stronie.[źródło]olis.pl

Dnia 10 czerwca 2022 roku, nakładem wytwórni płytowej 2020, ukazał się jego piąty studyjny album zatytułowany 'Produkt47′. Płyta jest utrzymana w gatunkach hip-hop oraz rap i zawiera 17 numerów. Na materiale udzielili się znani raperzy tacy jak: Taco Hemingway, Sobel, Young Igi czy Paluch. Wydawnictwo zadebiutowało na 2. miejscu polskiej listy sprzedaży – OLiS. Materiał zdobył certyfikat dwukrotnie platynowej płyty.

OKI wraca z pełnym energii i dojrzałości muzycznej albumem. „Produkt47” to wypadkowa ponadprzeciętnego flow i wyobraźni artystycznej, poparta niesamowitą warstwą instrumentalną czołówki polskich producentów – czytamy w serwisie empik.com.

„Najnowszy krążek Jeżora to de facto zbiór singli, tylko że w pozytywnym znaczeniu. Niemal każdy utwór bez większych problemów podbiłby playlisty jako utwór promocyjny” – czytamy w recenzji płyty w serwisie rytmy.pl.

[źródło]Wikipedia, olis.onyx.pl, empik.com, rytmy.pl

Taco Hemingway (dawniej FV), właśc. Filip Tadeusz Szcześniak (ur. 29 lipca 1990 w Kairze) – polski raper oraz autor tekstów. Członek duetu Taconafide i właściciel wytwórni 2020. Dużą popularnością na YouTube z jego produkcji cieszy się numer „Deszcz na betonie”, który ma już 54 mln wyświetleń. 4 września 2020 roku ukazał się jego album studyjny zatytułowany 'Europa’.

Young Leosia, dawniej Sara, właśc. Sara Leokadia Sudoł (ur. 13 sierpnia 1998 w Szczecinie) – polska piosenkarka, raperka, autorka tekstów, realizatorka dźwięku i DJ-ka. Dużą popularnością na YouTube z jej produkcji cieszy się numer „Jungle Girl” (feat. Żabson), który ma już 41 mln wyświetleń. 23 września 2021 ukazała się jej płyta EP-ka zatytułowana 'Hulanki’. Najbliższy jej koncert ma się odbyć 25-02-2023 w miejscowości Radom, a kolejny 3-03-2023 w miejscowości Bielsko-Biała.

Young Igi, właśc. Igor Ośmiałowski (ur. 17 listopada 1999) – polski wykonawca trapu i autor tekstów. Współpracował ponadto m.in. z takimi wykonawcami jak Szpaku, Peja, Pikers, Quebonafide, Schafter, Margaret, Kizo i Malik Montana. Dużą popularnością na YouTube zjego produkcji cieszy się numer „Bestia”, który ma już 75 mln wyświetleń. 18 listopada 2022 roku ukazał się jego album studyjny 'Notatki z marginesu’. Najbliższy jego koncert ma się odbyć 4-03-2023 w miejscowości Kraków, a kolejny 5-03-2023 w miejscowości Katowice.

źródło: glamrap.pl, | glamour.pl, popkiller.pl, olis.pl, olis.onyx.pl, empik.com, rytmy.pl, YouTube, Wikipedia, i inne?

Tekst nagrania „No weź”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

Lista utworów

1. 77747 (prod. Magiera)
3. Albo Jest Zajebiście Albo Jest Smutno (feat. Young Igi)
4. Baddest (directed by Kooza)
5. Bardziej Sobą Niż Kiedykolwiek
6. Dla ziomali (feat. Żabson)
7. Dla Ziomali (remix) feat. Wini, Sitek. Łajzol, Szpaku, Sobel
8. Doja Cat
9. Dzielny Pacjent feat. Sobel, Young Igi
10. Fre4sty7e
11. No weź (oraz Taco Hemingway, Young Leosia, Young Igi)
Pozostałe utwory są na tej stronie

Biogram

Oki, właśc. Oskar Kamiński (ur. 1998 w Lubinie) – polski raper, piosenkarz oraz autor tekstów. Zaczął publikować swoje pierwsze nutki już w 2013 na swoim kanale w serwisie YT. Popularność zdobył w 2018 roku za sprawą wydania debiutanckiego studyjnego albumu. Gatunek jego muzyki to Hip-hop/Rap.

Jego debiutancka studyjna płyta zatytułowana 'Oki & Nearr’ ukazała się 30 marca 2018 roku nakładem wytwórni płytowej 814555 Records DK. Album jest utrzymany w gatunku Hip-hop/Rap i zawiera 10 piosenek. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org, empik.com

Powiązane wpisy: