Ofenbach – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Ofenbach to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki to zobacz niżej do singli do roku 2021.


 

Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowego utworu Ofenbach

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

Jakiś czas temu w sieci ukazała się wspólna nowa piosenka francuskiego duetu producentów Ofenbach oraz angielskiej piosenkarki Elli Henderson zatytułowana “Hurricane”. W nutce słyszymy niepodrabialny głos Angielki i wszystko to, za co pokochaliśmy pełne euforii, dance-popowe szlagiery Francuzów. Kawałek na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął najwyższą pozycję numer 16, a na liście AirPlay – Nowości (oficjalna lista pięciu najczęściej granych nowych piosenek przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 3.

„Uwielbiamy głos Elli i jesteśmy szalenie podekscytowani, że w końcu udało nam się coś razem nagrać. Jej wokal idealnie pasuje do „Hurricane”. Nie możemy się doczekać, by grać ten numer na żywo na całym świecie” – powiedzieli Ofenbach.

„Ależ to super sprawa – stworzyliśmy hymn końca lata. Współpraca z Ofenbach była wielką frajdą. Są superutalentowani, a nagranie tej piosenki było przyjemnością” – powiedziała Ella.

Gatunek nowej piosenki to House. Materiał napisali: Ella Henderson, Mark B, Josh Tapen, Janik Riegert, Dorian Lauduique oraz César Laurent de Rummel. Kompozycja została wyprodukowana przez Quarterhead, Ofenbach i Jen Jis.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YT ukazał się 30 września 2021 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 3 664 479 wyświetleń na Youtube. Wideoklip wyreżyserował Rosemary.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu Francuzów pt. „Katchi” (vs. Nick Waterhouse), który na Youtube ma już 165 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel „Katchi” znalazł się na listach przebojów w TOP10 w wielu krajach (w tym na kilku listach znalazł się na pierwszym miejscu m.in. na polskiej liście Dance Top 50). Kawałek na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął najwyższą pozycję numer 5, na liście AirPlay – Nowości (oficjalna lista pięciu najczęściej granych nowych piosenek przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 2, a na liście AirPlay – TV (lista muzycznych nagrań video z największą liczbą widzów w monitorowanych stacjach TV, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 5. Materiał zdobył certyfikat diamentowej płyty.

“Choć są zaledwie 20-latkami, Ofenbach już stali się ważną częścią światowej sceny dance, tworząc unikatowe brzmienie zainspirowane rockiem, popem i folkiem” – czytamy o duecie w artykule opublikowanym w dniu 17.09.2021 w serwisie netfan.pl.

Najbliższy koncert muzyków ma się odbyć 30 grudnia 2021 w Colmar, France, Halle aux Vins, Parc Expo, a kolejny 19 stycznia 2022 w Saint-Étienne, France, LE FIL.

Ella Henderson, właśc. Gabriella Michelle Henderson (ur. 12 stycznia 1996 w Lincolnshire) – brytyjska autorka tekstów i piosenkarka. Uczestniczka dziewiątej edycji programu The X Factor w 2012. Dużą popularnością na YouTube z jej produkcji cieszy się numer “Ghost”, który ma już 104,7 mln wyświetleń. Przypomnijmy, że 13 października 2014 roku ukazał się debiutancki studyjny krążek artystki zatytułowany “Chapter One”, który jest na razie jedynym jej albumem studyjnym. Najbliższy koncert 25-letniej wykonawczyni ma się odbyć 19 listopada 2021 w Liverpool, UK, Radio City Hits Live, a kolejny 14 maja 2022 w Belfast, UK, The SSE Arena, Belfast.

źródło: netfan.pl, djpromotion.com.pl, discogs.com, | bestsellery.zpav.pl, netfan.pl, Wikipedia, songkick.com, i inne

Tekst nagrania “Hurricane”

[Intro]
Mmhmm

[Verse 1]
I want you to hold on, I want you to stay
A million words I don’t know how to say
I’m lookin’ for shelter in my house of cards
Oh, I’m lettin’ down my guard

[Pre-Chorus]
I’m countin’ one, two, three, four, five
Hope we gonna be alright
Don’t know where our feelings hide
Someone, please just shine a light

[Chorus]
You’re spinnin’ through my mind like a hurricane
Callin’ out your name in the heavy rain
Blowin’ through my mind like a hurricane
I’m losin’ my faith in the heavy rain (Oh)

[Drop]
(Oh)
You’re blowin’ through my mind like a hurricane

[Verse 2]
Won’t beg you to call back ’cause there’s no rewind
I’m askin’ myself, will our stars re-align
You said I should move on and keep out the ghosts
Get out of this danger zone

[Pre-Chorus]
I’m countin’ one, two, three, four, five
Hope we gonna be alright (Be alright, be alright)
Don’t know where our feelings hide
Someone, please just shine a light

[Chorus]
You’re spinnin’ through my mind like a hurricane
Callin’ out your name in the heavy rain
Blowin’ through my mind like a hurricane
I’m losin’ my faith in the heavy rain (Oh)

[Drop]
Oh
Hey
You’re blowin’ through my mind like a hurricane

[Outro]
Blowin’ through my mind like a hurricane
Oh-oh, oh-oh
Blowin’ through my mind like a hurricane
Blowin’ through my mind like a hurricane

Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

Single

Tytuł Rok Najwyższe pozycje na listach
FRA
[17]
AUT
[18]
BEL
[19]
“What I Want”
(with Karlk)
2015
“You Don’t Know Me”
(featuring Brodie Barclay)
“Be Mine” 2016 5 4 15
“Katchi”
(feat. Nick Waterhouse)
2017 1 5 12
“Party”
(vs. Lack of Afro featuring Wax and Herbal T)
2018 61
“Paradise”
(featuring Benjamin Ingrosso)
36 0 8
“Rock It” 2019 117
“Insane”
“Head Shoulders Knees & Toes”
(oraz Quarterhead featuring Norma Jean Martine)
2020 20 3
“Wasted Love”
(featuring Lagique)
2021 102
“Call Me Papi”[36]
(with Feder featuring Dawty Music)
“Hurricane”
(oraz Ella Henderson)

“-” oznacza, że pozycja nie była notowana.
Ich najnowszy remiks to utwór “Shivers”, którego oryginalnym wykonawcą jest Ed Sheeran.

Ofenbach, właściwie Dorian Lo. i César de Rummel – dwójka Dj-ów, kompozytorów i producentów z Francji. Jako przyjaciele od dzieciństwa, zaczęli komponować muzykę około 11 lat temu i zakochali się się w deep house w 2014 roku. Wymieniają Supertramp, The Rolling Stones i Led Zeppelin jako artystów, którzy mieli na nich wpływ. Gatunki ich muzyki to Deep House, Rock, dance-pop i Blues. Ich debiutancka płyta EP-ka zatytułowana “Ofenbach” ukazała się 12 kwietnia 2019 roku nakładem wytwórni płytowej Ofenbach Music i jest utrzymana w gatunkach Nu-Disco oraz House. Album zawiera 8 piosenek. Na krążku znaleźć można na przykład kolaborację z Portugal. The Man (panowie od “Feel It Still”). Czytaj więcej (en)
źródło: K.M. oraz en.wikipedia.org

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 115 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *