Octavia – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Octavii to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki to zobacz niżej do singli.
 
Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki Octavii

Single
1. A partir de hoy
2. Ajayu
3. Después de Ti
4. Dime Que Hago
5. Mienteme
6. Plus Minus Infinity
Oktawia Kawęcka (pseudonim artystyczny Octavia; ur. 21.11.1985 w Radomiu) – polska wokalistka, flecistka, kompozytor i producent muzyczny. Wykonuje własne kompozycje, a także muzyczne standardy w różnych stylistykach. Ukończyła Podyplomowe Studium Jazzowe im. H. Majewskiego w Warszawie. Studentka Uniwersytetu Muzycznego im. F. Chopina w Warszawie. Gatunki jej muzyki to jazz, klasyka, pop – jak sama mówi: “Lubię muzykę „do tańca i do różańca”.
źródło: pl.wikipedia.org
Przedstawiamy premierowy singiel “Plus Minus Infnity” w wykonaniu Octavii. Utwór został nagrany, wyprodukowany i wydany przez brytyjskiego wydawcę. Zapowiada nowy album artystki, nad którym pracują muzycy znani ze współpracy m.in. z Amy Winehouse.
Do utworu powstał teledysk, który można obejrzeć pod tym linkiem:
https://www.youtube.com/watch?v=prUUKdC2D_c&feature=youtu.be .
W ubiegłym roku szerokim echem odbił się w mediach jej cover utworu „Writings on the Wall” z filmu z Jamesem Bondem „Spectre”. Do tej piosenki powstał niezwykły klip: https://www.youtube.com/watch?v=z6EKe_c85wc .
Do tej pory artystka kojarzona była ze środowiskiem jazzowym: polskim i brytyjskim, ale to już przeszłość. Octavia zdecydowała się pokazać tym razem z zupełnie innej strony. Jej nowe kompozycje to świetnie skrojone, popowe kawałki w najlepszym wydaniu.
Octavia tworzy swój własny muzyczny styl łącząc w popie słowiańską melodyjność z hip hopowym groovem i tanecznymi rytmami. Jej nowy utwór jest tego idealnym przykładem. Octavia nazywa ten styl FUTURE POP. Skąd takie określenie? „Muzyka pochłania mnie całkowicie. Robiłam w życiu wiele rzeczy, ale muzyka zawsze była na pierwszym miejscu. Ciągle szukam inspiracji. Moje utwory powstają w sposób częściowo tradycyjny, ale częściowo w sposób będący znakiem naszych czasów – wirtualnie, na łączach z ludźmi z kilku kontynentów. Starałam się wykorzystać tę wielowątkowość i różnorodność kultur środowiska, z którym pracuję. Słychać to w mojej muzyce.”
Octavia pochodzi z Polski, ale żyje i pracuje także w Londynie. Jest utalentowaną piosenkarką – posiada skalę głosu obejmującą cztery oktawy, pisze zarówno muzykę jak i teksty. Jest flecistką.
Jest absolwentką Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie, Podyplomowego Studium Jazzowego im. H. Majewskiego w Warszawie. Stypendystką Conservatorium A. Casselli w L’Aquilli i Santa Cecilia w Rzymie we Włoszech (flet poprzeczny i śpiew operowy).
Wokalistka współpracuje ze znakomitymi muzykami znanymi w kraju i na świecie, takimi jak: Krzesimir Dębski, Piotr Rubik, Tomasz Szymuś , Michał Urbaniak i inni.


Powiązane wpisy:

Jak dobrze znasz artystów jednego przeboju? – Quiz. Odpowiedz na 15 pytań i sprawdź swój wynik. Quiz jest dostępny na tej stronie.

(Odwiedzono: 39 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *