Norbert Legieć – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Norberta Legiecia to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki z 2019 roku to zobacz niżej do listy singli.
 
Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki Norberta

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.
Po singlach “Feelin’me” oraz “Another High” przyszedł czas na kolejny utwór młodego Artysty pt. “Holiday”. Za stworzenie muzyki oraz tekstu odpowiada młody Artysta, natomiast za mix oraz mastering znany ze współpracy z Edytą Górniak, Cleo, Anią Wyszkoni, Marylą Rodowicz – Jarosław Jaro Baran. Jak sama nazwa wskazuje singiel zachowany jest w wakacyjnym stylu tak, aby w jesienne wieczory poczuć powiew lata. Dodatkowo klimat podtrzymuje klip realizowany w słonecznej Hiszpanii. Co ciekawe utwór ten zapowiada singiel, który zostanie wysłany jako propozycja do reprezentowania utworu w konkursie Eurowizji, jego premiera obędzie się w listopadzie br..
Oficjalny teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 1 października 2019 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 4 706 wyświetleń na YT. Wideoklip wyreżyserował Dawid Ziemba. Produkcja: Artur Strączek, Jola Mochalska / MIND PRODUCTIONS.


Single

1. “Feelin’me”
2. “Another High”
3. “Holiday”
Norbert Legieć – producent muzyczny, autor tekstów oraz wokalista pochodzący z Krakowa, urodzony w 2003 roku wykonujący muzykę future pop, dance pop, edm oraz future house. Swoją karierę muzyczną rozpoczął w maju 2019 roku. Od tego momentu wydał 3 single: “Feelin’me”, “Another High” oraz “Holiday”. Artysta został odkryty na początku bieżącego roku przez współpracowników Martina Garrixa. Na specjalne zaproszenie Justina Mylo oraz Mesto poleciał do Amsterdamu na warsztaty muzyczne, które odbyły się w ich studio.
źródło: Materiały prasowe
tagi: piosenkarz

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 0 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *