Nocny Kochanek – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Nocnego Kochanka to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki z 2019 roku to zobacz niżej do listy utworów.
 
Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki Nocnego Kochanka

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.
Jakiś czas temu w sieci ukazał się nowy utwór polskiego zespołu Nocny Kochanek. Kawałek pochodzi z najnowszego albumu grupy (trzeciego studyjnego) pt. “Randka w ciemność”, który ukazał się 11 stycznia 2019 nakładem wytwórni płytowej Wydawnictwo Agora oraz wydaniem własnym. Krążek jest utrzymany w gatunku Heavy metal i zawiera 11 numerów. Grupa na płycie prezentuje kolejną porcję humoru w warstwie lirycznej, tym razem skupiając się głównie na relacjach damsko–męskich. Muzycznie, krążek inspirowany jest ikonami gatunku: Iron Maiden, Metallica, Blind Guardian czy Manowar. Ballada z najnowszego albumu Kochanka rozpoczynająca się łapiącymi za serca dźwiękami fletu, robi prawdziwą furorę na koncertach. Teraz poza uszami, kompozycja będzie cieszyła również oczy, gdyż powstał do niej wideoklip.
Gatunek nowej piosenki to metal.
Oficjalny teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 14 lutego 2019 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 642 553 wyświetleń na YT. Wideoklip grupa przygotowała specjalnie z okazji Dnia Zakochanych. Formacja cofnęła się do korzeni i tym razem postawiła na animowany teledysk. Produkcja powstała przy współpracy z z wrocławskimi twórcami ze studia Division48 (twórcy m.in. animacji do gry „Wiedźmin 3”, „Call of Juarez”, czy „Might and Magic X”). Wideoklip przenosi nas w bajkowy świat. Czy produkcja powtórzy sukces hitu formacji pt. “Dziewczyna z Kebabem”, który na Youtube ma już 3,6 miliona wyświetleń? Zobaczymy.
Nocny Kochanek aktualnie jest w trakcie trasy koncertowej. Według zapowiedzi na stronie nocnykochanek.pl 25 stycznia 2019 w Gdyni grupa miała rozpocząć trasę, podczas której ma odwiedzić 32 miasta w Polsce. “Trasa w ciemność” promuje najnowszy album. Najbliższy koncert zespołu ma się odbyć 16.03.2019 – Dzierżoniów – DOK, a kolejny 17.03.2019 – Katowice – MEGACLUB. Warto wspomnieć, że zespół w 2018 roku otrzymał cztery statuetki podczas Gali Płyty Rocku Antyradia we wszystkich kategoriach, w których był nominowany.
źródło: pl.wikipedia.org, antyradio.pl, Internet


Tekst utworu

Samotna w wieży zamknięta.
Z głodu przestała już jeść.
Między udami, gdzie kiedyś wiatr hulał,
Rozciąga się pajęcza sieć.
Minęło dokładnie lat pięćdziesiąt parę.
A może nawet i mniej.
I choć się niewielu starało.
To żaden nie uwolnił jej.
Wierzy głęboko, że zobaczy w wieży.
Tego, o którym wciąż śni.
Wie, że się rzuci na niego jak zwierzę,
Gdy ten przerwie pajęczą nić.
Dziwne stękanie się nagle rozlega.
Czyżby to ktoś wspinał się?
Przez okno księżniczka dostrzega.
Konia co rży, czy tam rżnie.
To był koń na białym rycerzu.
Na białym rycerzu był koń.
To był koń na białym rycerzu.
Na białym rycerzu był koń.

Lista utworów

1. Al Dente
2. Andrzela
3. Andżeju…
4. Czarna Czerń
5. De Pajrat bej
6. Dej mu
7. Diabeł z Piekła
8. Dr O. Ngal
9. Dziabnięty
10. Dziewczyna z kebabem
11. Koń na Białym Rycerzu
Pozostałe utwory są na tej stronie
Nocny Kochanek – polski zespół heavymetalowy założony w Warszawie w 2012 roku. Grupę tworzą muzycy Night Mistress. Nazwę członkowie zawdzięczają Bartoszowi Walaszkowi – reżyserowi serialu animowanego „Kapitan Bomba”, w której wielokrotnie można było usłyszeć piosenki Night Mistress. Obecny skład formacji stanowi pięć osób. Aktualnie wokalistą grupy jest Krzysztof Sokołowski. Gatunki ich muzyki to heavy metal i power metal. Ich debiutancka studyjna płyta zatytułowana Hewi Metal ukazała się 6 listopada 2015 nakładem wytwórni płytowej Hand2Band i jest utrzymana w gatunku heavy metal. Album zawiera 10 piosenek i pokrył się złotem. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono 97 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *