NEWS – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki NEWS to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki z 2018 roku to zobacz niżej do listy utworów.

Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

Jakiś czas temu w sieci ukazał się nowy utwór polskiego zespołu NEWS. Kawałek został zaprezentowany po raz pierwszy na Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie podczas koncertu premier. Na scenie grupie towarzyszyła ekipa taneczna Temptation Pułtusk. Taneczne brzmienie i chwytliwy tekst to atuty nowego numeru. Autorem tekstu jest Marek Lemieszek. Oficjalny teledysk do nowego utworu na YT ukazał się 6 sierpnia 2018 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 5 536 148 wyświetleń na Youtube. W wideoklipie widzimy piękną kobietę, utalentowanego wokalistę i cudowne krajobrazy. Produkcja jest niemalże idealna pod kątem zarówno muzycznym, jak i wizualnym. Za teledysk odpowiada grupa Stykky Media, która zrealizowała go w słonecznej Chorwacji. Czy produkcja powtórzy sukces hitu zespołu pt. „Laleczka”, który na Youtube ma przeszło siedem i pół miliona wyświetleń? Zobaczymy. Warto dodać, że formacja NEWS znana jest z melodyjnych brzmień i niebanalnych stylizacji.
źródło: disco-polo.info, leczna24.pl oraz Internet

Tekst utworu
Ref: Wybranką mojego serca będziesz Ty
Już wiem, wiem, wiem na pewno
Będę całował, pieścił, tulił z całych sił
Tylko Ciebie moja Królewno. (x2)

Zwr.1: Mówili mi, że serce nie sługa
Że jak Cię miłość dopadnie
To skończysz nieładnie
Lecz Kotku wiem, że to Ty
Dla Ciebie zburzę każdy mit.

Ref: Wybranką mojego serca będziesz Ty
Już wiem, wiem, wiem na pewno
Będę całował, pieścił, tulił z całych sił
Tylko Ciebie moja Królewno. (x2)

Zwr.2: Śpiewali, że miłość tylko w Zakopanem
A ja tu z Tobą witam noc drogim szampanem
Bo wiem, że to właśnie Ty
Pokolorujesz moje sny.

Ref: Wybranką mojego serca będziesz Ty
Już wiem, wiem, wiem na pewno
Będę całował, pieścił, tulił z całych sił
Tylko Ciebie moja Królewno. (x4)

Lista utworów
1. Laleczka
2. Ale fajne nogi
3. Moja wybranka
Pozostałe utwory są na tej stronie

NEWS to polski zespół muzyczny wykonujący muzykę disco polo, którego początki sięgają roku 1999. Wówczas grupa występował głównie na imprezach okolicznościowych, festynach i mały koncertach plenerowych. Od 2014 roku News tworzy muzykę autorską. Obecny skład formacji stanowi pięć osób (w tym dwie tancerki). Aktualnie wokalistą grupy jest Marek Lemieszek.
źródło: polotv.pl

(Odwiedzono 77 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Witamy. Aby strona mogła działać potrzebujemy pieniędzy na opłacenie domeny i hostingu (razem 420zł). Prosimy Drogi Czytelniku abyś wpłacił ile możesz. Możliwe, że dzięki Twojej wpłacie następnym razem gdy coś będziesz szukał w internecie będziesz mógł znaleźć to na naszej stronie. Gdy zbierzemy wymaganą sumę to te okienko nie będzie się już wyświetlać (przynajmniej nie w tym roku). Pieniądze prosimy przesłać na konto: 50 1020 5558 1111 1705 2630 0081 Milewski Krzysztof Kotlarska 1/2 64-610 Rogoźno. W tytule przelewu prosimy wpisać: Na działalność portalu nowapiosenka.pl
Te okienko zamyka się krzyżykiem. Dziękujemy i pozdrawiamy.