Natalia Zastępa – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Natalii Zastępy to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki z 2021 roku to zobacz niżej do listy singli.


 

Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowego utworu Natalii

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiej piosenkarki Natalii Zastępy zatytułowana “Wiesz Jak Jest”. Singiel pochodzi z debiutanckiego krążka artystki zatytułowanego „Nie żałuję”, który ukazał się w maju tego roku (więcej o płycie na dole artykułu). “Wiesz Jak Jest” jest ostatnią nutką zaprezentowaną przed premierą wydawnictwa.

Gatunek nowej piosenki to pop. Autorami tekstu są Natalia Zastępa oraz Juliusz Kamil, natomiast kompozytorami są Michał Pietrzak i Juliusz Kamil.

Teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 12 maja 2021 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 107 727 wyświetleń na YT. Wideoklip wyreżyserował i scenariusz do niego napisał Dawid Klepadło. W teledysku zagrała Jolanta Janus, bohaterka filmu dokumentalnego „Lekcja miłości”, nominowanego do nagrody Orły, nagrodzonego podczas 17. edycji Millenium Docs Against Gravity Grand Prix Dolnego Śląska oraz Nagrodą Miesięcznika „Zwierciadło” dla Najlepszego Filmu o Tematyce Psychologicznej. Oprócz niej w klipie wystąpili: Natalia Zastępa, Maria Osińska
Paweł Odoszewski, Emilian Wolski i Piotr Wit.

W opisie pod wideo czytamy:

Nowe otwierać, stare zamykać”. Pomyślałam, że to idealne zdanie, aby „Wiesz jak jest” zostało moim ostatnim singlem przed premierą albumu. Piosenka jest o odrodzeniu, poczuciu tego, że żyjemy i to jest ważne! Czasami zapominamy, aby cieszyć się codziennością. Pamiętajmy, że nigdy nie jest za późno, by zmienić sposób myślenia.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 19-letniej artystki pt. “Za Późno”, który na Youtube ma już 7,4 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel “Za Późno” podbił listy przebojów. Kawałek na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął najwyższą pozycję numer 30, a na liście AirPlay – Nowości (oficjalna lista pięciu najczęściej granych nowych piosenek przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 1.

Natalia Zastępa to jedno z największych objawień muzycznych 2018 roku. Wśród dotychczasowych sukcesów artystki można wymienić współpracę z takimi osobistościami, jak Paweł Tomaszewski, Kuba Molenda, Mieczysław Szcześniak czy Evah Uryga. Natalia dała się poznać jako piosenkarka czarująca głębokim, dojrzałem wokalem. Najbliższy koncert wykonawczyni ma się odbyć 23-07-2021 w miejscowości Wrocław.

źródło: muzotakt.pl, muzyka.interia.pl, | muzotakt.pl, kulturalnemedia.pl, YouTube, Wikipedia, koncertomania.pl, i inne

Tekst nagrania “Wiesz Jak Jest”

W powietrzu już warszawski sen
Znów tak jak kiedyś zaspać chcę, o-o
Dzisiejszy splif, wczorajszy jazz
To wszystko przeżyć jeszcze chcę

Po trawie boso iść przez nowy świat
Bez wstydu spojrzeć w uśmiechniętą twarz

I wszystko można na nowo
Znów odpowiadać ze sobą
W oczy patrz
W oczy patrz
Na pamięć siebie nauczyć
I nigdy więcej nie musieć
Znikać
Nowe otwierać, stare – zamykać!
Nowe otwierać, stare – zamykać!

Polubić życie to nie żart
Zastąpić szarość ferią barw
I wyrwać ze wzburzonych ścian
Najlepsze kęsy z tamtych dat

I wszystko można na nowo
Znów odpowiadać ze sobą
W oczy patrz
W oczy patrz
Na pamięć siebie nauczyć
I nigdy więcej nie musieć
Znikać
Nowe otwierać, stare – zamykać!

Teraz już wiesz
Możesz tak jak ja
Bez wstydu spojrzeć w uśmiechniętą twarz

I wszystko można na nowo
Znów odpowiadać ze sobą
W oczy patrz
W oczy patrz
Na pamięć siebie nauczyć
I nigdy więcej nie musieć
Znikać
Nowe otwierać, stare – zamykać!
I wszystko można na nowo
Znów odpowiadać ze sobą
W oczy patrz
W oczy patrz
Na pamięć siebie nauczyć
I nigdy więcej nie musieć
Znikać
Nowe otwierać, stare – zamykać
Nowe otwierać, stare – zamykać
Nowe otwierać, stare – zamykać

Single

Rok Tytuł Najwyższe pozycje na listach
POL
(airplay)
[9]
POL
(nowości)
[13]
PiK
[14]
2018 „Za późno”[18] 30 1 43
2019 „Nie żałuję”[19] 10 1 25
„Kłopoty”[20] 23 3
2020 „Rudy”[21] 10 3 24
„Ślady. Jak Zostać Gwiazdą”[10]
(oraz Marcin Sójka)
„Lava Lamp”[22]
2021 „Mantry”[23]
(gościnnie Sonbird)
„Wiesz jak jest” 20 1
„–” oznacza, że singel nie był notowany na danej liście.

Natalia Zastępa (ur. 2002 w Krapkowicach) – polska piosenkarka, autorka tekstów i pianistka, finalistka pierwszej edycji programu The Voice Kids (2018) oraz finalistka dziewiątej edycji programu The Voice of Poland z drużyny Michała Szpaka. Ukończyła szkołę muzyczną I stopnia w klasie wiolonczeli. Gra również na pianinie. Jej inspiracjami są m.in. Celine Dion, Beata Kozidrak, Coldplay i Pink Floyd. Gatunki jej muzyki to pop i pop-rock. Jej debiutancka studyjna płyta zatytułowana “Nie żałuję” ukazała się 21 maja 2021 roku nakładem wytwórni płytowej Universal Music Polska i jest utrzymana w gatunkach pop i soul. Standardowa edycja albumu zawiera 12 piosenek. Teksty i muzyka na krążek powstawały we współpracy m.in. z Sanah, Wojciechem Łuszczykiewiczem, Juliuszem Kamilem, Michałem Pietrzakiem, Michałem Szycem, Maciejem Wasio, Natalią Wrzosińską, Amber Van Day, Siostrami Melosik. Wydawnictwo zadebiutowało na 32. miejscu polskiej listy sprzedaży – OLiS.

“Ta płyta jest idealnym odzwierciedleniem moich pierwszych kroków na polskiej scenie muzycznej, które ścigają się z licealną codziennością” – powiedziała Natalia.

“Podsumowując, już tak na sam koniec powiem, że Nie Żałuję to świetny jak na debiut krążek, który z czystym sumieniem mogę polecić każdemu. Ciężko znaleźć na nim słabe punkty, a w zasadzie nie widzę tu takich” – napisano w recenzji materiału w serwisie allaboutmusic.pl.

Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org, gala.pl, radiozet.pl, eska.pl, allaboutmusic.pl

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 113 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *