Natalia Szroeder – Nie mów nic

Natalia SzroederJakiś czas temu w sieci ukazał się nowy utwór polskiej piosenkarki Natalii Szroeder zatytułowany “Nie mów nic”. Singiel to kolejna zapowiedź nadchodzącego albumu artystki. Druga płyta Natalii, którą promowały już single „Parasole” i „Nie oglądam się”, ukaże się najprawdopodobniej pod koniec 2019 roku.
Gatunek nowej piosenki to pop. Autorami tekstu i kompozytorami są Natalia Szroeder oraz Archie Shevsky.
Oficjalny teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 7 czerwca 2019 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 2 079 361 wyświetleń na YT. Wideoklip wyreżyserował Adam Romanowski. Kierownikiem zdjęć do teledysku był Arkadiusz Żyłka. W wideoklipie Natalia postanowiła pokazać intrygujący układ taneczny, który wielu internautom kojarzy się z tańcem Maddie Ziegler w słynnym wideo do hitu „Chandelier” australijskiej piosenkarki Sii.


“Serwus. Przed Wami „Nie mów nic” stworzony w ramach projektu Music Stories marki Coca-Cola. To singiel, który całą ekipę kosztował wiele pracy, emocji, stresu, ale przede wszystkim też mnóstwo frajdy i radości. Duma mnie rozpiera. Jestem wdzięczna, że nastąpił w moim życiu taki moment, kiedy czuję coraz wyraźniej, którędy prowadzi moja muzyczna ścieżka. Te poszukiwania to totalnie fascynujący proces… Dużo się nauczyłam, wciąż się uczę. Mam nadzieję, że będziecie moimi kompanami w tej podróży, a tymczasem zapraszam na króciutki seans” – napisała Natalia pod klipem.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 24-letniej artystki pt. „Powietrze”, który na Youtube ma już 21 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel „Powietrze” jest doskonale znany z ogólnopolskich stacji radiowych. Nutka zdobywała szczyty list przebojów w stacjach radiowych. Kawałek znalazł się również za oceanem na polonijnej liście przebojów.
Natalia Szroeder w dorobku ma przeboje nagrane z Liberem, występy w telewizyjnych programach “Szansa na sukces”, “Twoja twarz brzmi znajomo” i “Taniec z gwiazdami” (zwycięstwo) oraz udział w eliminacjach do Eurowizji 2016 (z piosenką “Lustra” – zajęła piąte miejsce). Warto dodać, że artystka jakiś czas temu została ambasadorką firmy Coca-Cola w ramach kampanii reklamowej pod hasłem “Układaj historie”. W dyskografii wykonawczyni znajduje się na razie jeden album pt. “Natinterpretacje” z 2016 roku.
źródło: youtube.com, radiozet.pl, muzyka.interia.pl, muzotakt.pl, musiclife.pl, kultura.onet.pl, i inne
Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki Natalii

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

Tekst nagrania

Nasza ziemia drży
Paranormalnych skutek sił
I wpadam lamentując w żart
Dziury w niebie nie chcę, więc
Rozum chłodzę, biorę wdech
Czuję jak pulsuje we mnie każdy dźwięk
Płynie z prądem odbijając imię twe
Potargane włosy, potargane łzy
Tańczę w deszczu swoich trosk, wszystko było już o włos
Nie mów nic
Słowa zapalają we mnie lęk
Nic nie mów
Nic nie mów
Nieznajomy wers
A tempo wzrasta gubiąc mnie
Rozkosznie błądzi tu twój wzrok
Znów popełniam to faux pas
I znów ten elektrostan
Czujesz jak pulsuje we mnie każdy dźwięk
Płynie z prądem odbijając imię twe
Potargane włosy, potargane łzy
Tańczę w deszczu swoich trosk, kiedy jesteś już o włos
Nie mów nic
Słowa zapalają we mnie lęk
Nic nie mów
Nic nie mów
Zapada noc, zapominamy
Zagubiony sen, zanika pamięć
I to jedno wiem
Chcę tylko żebyś tu był
Zapada noc, zapominamy
Zagubiony sen, zanika pamięć
I to jedno wiem
Chcę tylko żebyś tu był
I nie mów nic (Nie mów nic)
Nie mów nic (Nie mów nic)
Nie mów nic
Nic nie mów
Hmm, nie mów nic

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 1 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *