Natalia Nykiel – Jak żądło

Natalia NykielW sieci ukazał się nowy utwór polskiej piosenkarki Natalii Nykiel zatytułowany “Jak żądło”. Psychodeliczny kawałek to cover zespołu T.Love, który został nagrany w projekcie „T.Cover”, w ramach którego zaprzyjaźnieni artyści grupy T.Love z okazji 35-lecia działalności formacji przedstawili swoje wersje ich kompozycji. “Chcieliśmy z Foxem trochę zaszaleć przy tym coverze i stwierdziliśmy, że znajdziemy taki utwór, który nie będzie zbyt popularny, ale za to mocny tekstowo i który będzie dawał duże pole do popisu jeśli chodzi o aranż” – powiedziała wykonawczyni. Koncertem w warszawskiej Stodole artystka zakończyła ostatnią trasę promującą album „Discordia”, V Tour. W trakcie koncertu publiczność po raz pierwszy mogła usłyszeć na żywo cover T.Love w wykonaniu Nykiel. Podczas całej trasy artystki, w roli supportu występował debiutujący Andrzej Mrozek.
Gatunek nowej piosenki to pop. Autorem tekstu jest Zygmunt Staszczyk, natomiast kompozytorem jest Paweł Nazimek.
Lyric Video do nowego utworu na Youtube ukazało się 28 listopada 2018 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 66 885 wyświetleń na YT. W wideoklipie widzimy samochód driftujący nocą po polnych drogach.


– “Najlepiej słucha mi się tego numeru, kiedy jadę nocą po mieście, z rozkręconymi głośnikami, dlatego to lyric video wydaje mi się bardzo odpowiednie” – wyjaśnia Nykiel.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu artystki pt. „Error”, który na Youtube ma przeszło 55 milionów wyświetleń? Zobaczymy.
Warto dodać, że ten rok był dla Natalii Nykiel bardzo pracowity: nominowana do Fryderyków i nagrodzona m.in. O!Lśnieniem 2017 płyta „Discordia”, kilka teledysków, udział w gościnnych projektach (m.in. świetnie przyjęta płyta „Albo Inaczej 2”, na której Natalia zinterpretowała utwór „Mogę wszystko” Sokoła), zaskakujące duety z Jaredem Leto i Daley’m, trzy imponujące trasy koncertowe, występy na festiwalach. Przypomnijmy, że album 23-latki “Discordia” został wydany 20 października 2017 nakładem wytwórni płytowej Universal Music Polska i jest utrzymany w gatunkach Pop i synth pop. Standardowa wersja płyty zawiera 11 numerów. Jest to jej 2 album studyjny. Na krążku pojawili się twórcy jak: Bunio, Kamil Durski, Julia Marcell, Maria Peszek, Dawid Podsiadło i Igor Walaszek. Najbliższa impreza wykonawczyni odbędzie się 31-12-2018 w Warszawie (Mazowieckie).
źródło: polskaplyta-polskamuzyka.pl, aktivist.pl, i inne
Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki Natalii

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

Tekst utworu

Miłość jak towar, czy chcesz popróbować go?
Paraliżuje mózg, weź go do ust
Miłość jak chemia, totalitarna ściema
Załatwia cię cukierkiem zapomnienia
Miłość to książki i pozy i niewydane wiersze
Iluzje w listopadzie, polski deszcz
Miłość jak towar, to samo od nowa
Paraliżuje mózg, weź go do ust
Aaaah, aaaah
Kłujesz jak żądło, jak żądło
Jak żądło
Aaaah, aaaah
Jesteś jak żądło, jak żądło
Jak żądło
Miłość to wirus, nieokiełznany puls
Zniewala czas i oszukuje ból
Dlatego musimy uciec stąd
Musimy uciec stąd /x11
Aaaah, aaaah
Kłujesz jak żądło, jak żądło
Jak żądło
Aaaah, aaaah
Jesteś jak żądło, jak żądło
Jak żądło
Musimy uciec stąd /x10

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono 1 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.