Natalia Moskal – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Natalii Moskal to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki z 2019 roku to zobacz niżej do listy singli.
Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki Natalii

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.
Natalia Moskal, polska wokalistka, autorka tekstów i tłumaczka powraca z kolejnym singlem! „Mogę” to tytuł polskiej wersji utworu “(Im)perfetta”, którym wokalistka zadebiutowała niedawno na rynku włoskim.
„To moja pierwsza autorska piosenka, którą wydałam także w języku włoskim i dla włoskich słuchaczy. – wyjaśnia Natalia Moskal – Ten krok chciałam zrobić od dawna, ponieważ jestem bardzo przywiązana do Włoch. Mieszkam w Mediolanie i podobał mi się pomysł wydania mojej muzyki na nowym rynku, w nowym języku, który wciąż doskonalę. To trochę jak drugi debiut”.
Wcześniej Natalia wydała dwa covery w języku włoskim („Calipso” Charliego Charlesa i „Soldi” Mahmooda), które uzyskały prawie 500 000 odsłon na YouTube. W końcu nadszedł moment na jej pierwszą oryginalną piosenkę w języku włoskim.
„Przesłanie “(Im)perfetta” jest dla mnie bardzo ważne – wyjaśnia Natalia – teksty napisałam z myślą o wszystkich ludziach, którzy nie czują się bezpiecznie, którzy wątpią w siebie, którzy myślą, że nie są wystarczająco dobrzy. A przecież każdy ma szansę być najlepszą wersją siebie i to nam musi wystarczyć.”
Do tej pory Natalia pracowała nad swoją muzyką głównie w Polsce, gdzie w 2017 roku wydała debiutancki album „Songs of myself” – płytę w stylu electropop, która uzyskała pozytywne recenzje i zaowocowała występami Natalii i jej zespołu na kilku ważnych festiwalach, a także mini tournée koncertowym we Włoszech. W listopadzie 2018 nakładem
wydawnictwa Fame Art ukazała się EP “Bunt młodości”- utwory do tekstów wybitnej polskiej poetki Kazimiery Iłłakowiczówny. Muzykę do wszystkich utworów skomponował Jan Stokłosa, który także odpowiada za produkcję płyty. Na mini albumie znajduje się 5 wierszy Iłłakowiczówny w nowoczesnych aranżacjach. Premiera włoskiej wersji w utworu „(Im)perfeta” odbyła się 29/11. Polska wersja o tytule „Mogę” ukazała się 5/12! Za produkcję i aranżację utworu odpowiada Łukasz Maron, producent jej pierwszej płyty “Songs of Myself”. Autorkami tekstu są Natalia Moskal oraz Ada Gorczyńska. Wideoklip wyreżyserował Dawid Ziemba, który był także kierownikiem zdjęć do teledysku.


Single

1. Midnight
2. Better Man
3. Lustro
4. Dind’t Mamma Tell You
5. Foreign Stranger
6. Mogę
———————————————————————————————————————————-
Natalia Moskal – wokalistka, autorka tekstów, tłumaczka. Muzyka, którą tworzy to szeroko pojęty electro pop ze sporą dawką alternatywy.
Wraz z zespołem wystąpiła m.in. na Festiwalu FIlmowym Dwa Brzegi 2016, Behind The Trees Festival 2016. W 2014 roku artystka rozpoczęła współpracę z Bartoszem Dziedzicem, cenionym kompozytorem i producentem płyt. Wspólnie skomponowali utwór „Foreign Stranger.” Piosenkę wyprodukował młody producent z Lublina, Łukasz Maron, producent debiutanckiej płyty Natalii zatytułowanej „Songs of Myself.”
Teledysk do utworu „Foreign stranger” zakwalifikował się na festiwale filmowe „Paris Music Video Underground” oraz „Roma DOC.” Piosenka znajduje się również na liście przebojów Euro Indie Music Chart i jest emitowana w ponad 60 krajach na całym świecie.
W grudniu 2016 Natalia wraz z zespołem (Łukasz Maron, Mikołaj Gąsiewski, Patryk Walczak) odbyła trasę koncertową po kilkunastu miastach we Włoszech.
W 2016 roku ukazał się zbiór opowiadań Ester Singer Kreitman „Rodowód”, który Natalia przełożyła z języka angielskiego. Wydawcami książki są: Ośrodek „Brama Grodzka – Teatr NN” oraz Fame Art.
Obecnie mieszka i studiuje w Mediolanie.
Gatunek jej muzyki to electro pop.
źródło: Materiały prasowe

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono 49 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *