Natalia Moskal – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Natalii Moskal to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki to zobacz niżej do singli.

 

Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki Natalii Moskal

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie.

Single
1. Midnight
2. Better Man
3. Lustro
4. Dind’t Mamma Tell You
5. Foreign Stranger

Natalia Moskal prezentuje kolejny utwór ze swojej debiutanckiej płyty „Songs of Myself”. Utrzymana w klimacie lat 80-tych piosenka jest swoistym hołdem dla retro brzmień, ale idea, jaka stoi za jej powstaniem, zdecydowanie dotyka spraw uniwersalnych, ważnych.

„Do napisania „Midnight” zainspirowały mnie kobiety, wszelkiego koloru skóry, włosów, wszelkich gabarytów i profesji. Zawsze chciałam stworzyć piosenkę, która będzie o dziewczynach i dla dziewczyn będąca dla nich takim swoistym hołdem, ale też powodem do dobrej zabawy. Chciałabym, żeby dziewczyny mówiły o swojej sile, ale też żeby się nawzajem wspierały, a nie rzucały sobie kłody pod nogi, żebykażda kobieta znalazła w sobie siłę, aby wykorzystać i pokazać swój potencjał, czymkolwiek by się nie zajmowała.” – tak o genezie utworu opowiada jego autorka, Natalia Moskal.

Kompozytorem „Midnight” jest Łukasz Maron, producent albumu „Songs of Myself”, który zadbał o oldschoolowe brzmienie łączące syntetyczne dźwięki z żywymi instrumentami, tj, smyczki, instrumenty dęte, perkusja i klawisze.

Do piosenki powstał bardzo „kobiecy” teledysk, w reżyserii Dagmary Gancarz. Jego założeniem było pokazanie pewnego schematu, z którego kobiety się wyłamują, a wyłamując się, tworzą pewnego rodzaju jedność, nawzajem się wspierają, wspólnie się bawią, chociaż każda bardzo się od siebie różni. Stylistyka klipu nawiązuje do kolorowego kiczu dyskotek lat 80-tych. Przenosi nas w czasy „Gorączki sobotniej nocy”. W klipie wystąpiła gościnnie znana prezenterka telewizyjna i dziennikarka muzyczna, Gabi Drzewiecka.

„Nie chciałam tworzyć żadnego manifestu na poważnie, chciałam użyć tyle radości, energii, tańca i kolorów, ile się da. Cudowna ekipa, z którą pracowałam na planie sprawiła, że stało się to możliwe” – podkreśla Natalia Moskal

Album „Songs of Myself” ukazał się w maju 2017 roku. Promował go singiel „Better Man”.
Wydawcą jest Fame Art.

———————————————————————————————————————————-
Natalia Moskal – wokalistka, autorka tekstów, tłumaczka. Muzyka, którą tworzy to szeroko pojęty electro pop ze sporą dawką alternatywy.

Wraz z zespołem wystąpiła m.in. na Festiwalu FIlmowym Dwa Brzegi 2016, Behind The Trees Festival 2016. W 2014 roku artystka rozpoczęła współpracę z Bartoszem Dziedzicem, cenionym kompozytorem i producentem płyt. Wspólnie skomponowali utwór „Foreign Stranger.” Piosenkę wyprodukował młody producent z Lublina, Łukasz Maron, producent debiutanckiej płyty Natalii zatytułowanej „Songs of Myself.”

Teledysk do utworu „Foreign stranger” zakwalifikował się na festiwale filmowe „Paris Music Video Underground” oraz „Roma DOC.” Piosenka znajduje się również na liście przebojów Euro Indie Music Chart i jest emitowana w ponad 60 krajach na całym świecie.
W grudniu 2016 Natalia wraz z zespołem (Łukasz Maron, Mikołaj Gąsiewski, Patryk Walczak) odbyła trasę koncertową po kilkunastu miastach we Włoszech.
W 2016 roku ukazał się zbiór opowiadań Ester Singer Kreitman „Rodowód”, który Natalia przełożyła z języka angielskiego. Wydawcami książki są: Ośrodek „Brama Grodzka – Teatr NN” oraz Fame Art.
Obecnie mieszka i studiuje w Mediolanie.
Gatunek jej muzyki to electro pop.
źródło: Izabela Fręchowicz

(Odwiedzono 40 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Witamy. Aby strona mogła działać potrzebujemy pieniędzy na opłacenie domeny i hostingu (razem 420zł). Prosimy Drogi Czytelniku abyś wpłacił ile możesz. Możliwe, że dzięki Twojej wpłacie następnym razem gdy coś będziesz szukał w internecie będziesz mógł znaleźć to na naszej stronie. Gdy zbierzemy wymaganą sumę to te okienko nie będzie się już wyświetlać (przynajmniej nie w tym roku). Pieniądze prosimy przesłać na konto: 50 1020 5558 1111 1705 2630 0081 Milewski Krzysztof Kotlarska 1/2 64-610 Rogoźno. W tytule przelewu prosimy wpisać: Na działalność portalu nowapiosenka.pl
Te okienko zamyka się krzyżykiem. Dziękujemy i pozdrawiamy.