Mr. Polska – Kamikadze ft. Kabe

W sieci ukazała się nowa piosenka polskiego rapera Mr. Polska zatytułowana “Kamikadze” (z gościnnym udziałem polskiego rapera Kabe). Nie jest to pierwsza współpraca obu artystów. Kabe pojawił się także na poprzedniej, debiutanckim polskim krążku Mr. Polska – “Bajki na dobranoc”[źródło]https://rapnews.pl/mr-polska-robi-kamikadze-z-kabe-video/.


Gatunek nowej piosenki to Hip-hop/rap. Materiał napisali: Kabe oraz Mr. Polska. Kompozycja została wyprodukowana przez Abla de Jonga.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 2 lipca 2021 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 1 188 705 wyświetleń na YT. Kierownikiem zdjęć do teledysku był Krzysiek Dziuba.

W opisie pod wideo napisano:

„Kamikadze” to czwarty teledysk promujący wydawnictwo „MAKE MONEY & CRASH CARS”. W kawałku gościnnie pojawił się Kabe. Data premiery klipu jest wyjątkowa ze względu na to, że w tym samym dniu zadebiutował drugi wydany w Polsce album Mr. Polska.
Po sukcesie i pokryciu się złotą płytą krążka „Bajki na dobranoc”, artysta zaprezentował fanom kolejny album. Na nowym wydawnictwie rapera znalazło się czternaście kawałków, a gościnnie udzielili się – Malik Montana, Kabe, Karolina Stanisławczyk, Alberto, Paluch, Puri & FY.
Płyta jest pełna klubowych bangerów, których można było spodziewać się po artyście, jednak „MAKE MONEY & CRASH CARS” jest wyjątkowe ze względu na charakterystyczną mieszankę kilku gatunków. Na nowym materiale Mr. Polska pokazuje inną stronę swojej osobowości, a nawet ośmiela się o wiele bardziej, opowiadając osobiste historie. „MAKE MONEY & CRASH CARS” oznacza życie chwilą, upadanie i podnoszenie się, bez oglądania się za siebie.
W związku z premierą albumu w Warszawie można spotkać plakaty promujące „MAKE MONEY & CRASH CARS” oraz ledboardy w Metrze na Świętokrzyskiej. Ponadto w sobotę, 3 lipca odbędzie się Album Release Party. Event został zorganizowany we współpracy z Warsaw Night Racing.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu Mr. Polska pt. “Jagodzianki” (nagranego wraz z Malikiem Montana), który na Youtube ma już 50 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że nagranie “Jagodzianki” z miejsca zyskało sympatię słuchaczy[źródło]https://glamrap.pl/mr-polska-i-malik-montana-z-klipem-pistolet/. Dzięki Diplo, który zaprosił na scenę Mr. Polskę “Jagodzianki” wybrzmiały na głównej scenie Open’era 2019[źródło]https://www.cgm.pl/news/mr-polska-i-malik-montana-odpalaja-pistolet-wideo/.

Mr. Polska to jedna z najbardziej intrygujących postaci na europejskiej scenie muzycznej[źródło]https://night4u.pl/wydarzenia/25-01-mr-polska-holenderski-raper-w-milano-club-backowice/ 25 stycznia 2020. 32-letni artysta to jeden z najpopularniejszych raperów w naszym kraju[źródło]https://tidal.prowly.com/102527-koncert-mr-polska-dostepny-tylko-w-tidal.

Kabe to polski raper i autor tekstów. Artysta mimo swojego polskiego pochodzenia, wychował się w 95 departamencie na paryskim osiedlu. Członek kolektywu GCBW[źródło]https://preorder.pl/muzyka/2384373,kabe. Dużą popularnością na YouTube z jego produkcji cieszy się numer “Nad Ranem”, który ma już 41 mln wyświetleń. Jego debiutancka solowa płyta “Albinos” (EP) ukazała się 17 stycznia 2020. Najbliższy koncert muzyka ma się odbyć 30-07-2021 w miejscowości Gdańsk, a kolejny 11-08-2022 w miejscowości Płock.

źródło: rapnews.pl, YouTube, | glamrap.pl, cgm.pl, night4u.pl, tidal.prowly.com, preorder.pl, Wikipedia, koncertomania.pl, i inne

Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki Mr. Polska

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

Tekst nagrania “Kamikadze”

[Intro: Mr Polska]
Ja mam 10 Dom P. tutaj
To jest kamikadze
Mój rachunek tutaj w Nobu
To jest kamikadze
Gdy podjeżdża nowy Benz
Robię kamikadze

[Refren: Mr Polska]
Ja mam 10 Dom P. tutaj
To jest kamikadze
Mój rachunek tutaj w Nobu
To jest kamikadze
Gdy podjeżdża nowy Benz
Robię kamikadze
Kami-kami-kamikadze
Kami

[Zwrotka 1: Mr. Polska]
Call me, call me tatuś
Kwitami mogę srać już
Ona wyciąga co z torebki
I pyta czy to czas już
Moje dupy gorące
Nie samoopalacz, nie słońce
My pijemy Don P
Bąbelki to dla niej jak kąpiel
Jak ja mówię, że gang to jest gang
Jak ja mówie, że bang to jest bang
Jak dostałem wypłatę w ten dzień
To wszystkich pozerów zasłonił mój cień
Nie czekam na rabat, bo nie mam czasu
Miliony wołają, dodaję gazu
Mogę wziąć ją na Hilton, ty wolisz z lasu
Jest piątek i ja myślę

[Refren: Mr Polska]
Ja mam 10 Dom P. tutaj
To jest kamikadze
Mój rachunek tutaj w Nobu
To jest kamikadze
Gdy podjeżdża nowy Benz
Robię kamikadze
Kami-kami-kamikadze
Kami

[Zwrotka 2: Kabe]
Il y a de la tise
Il y a du shit
Il y a de la beuh d’amsterdam
Les yeux qui pissent défoncer kamikaze
Aucun te-trai que la famille
Toujours près de mon arme
Après de faire quelque milli
Je vais m’en aller
Jeśli chodzi o banknoty
To jest kamikadze
Kiedy palę duże topy
To jest kamikadze
Zawsze w dresie mam ten jet
Robię kamikadze
Mr. Polska, Kabe, ayee
Jack da kamikadze
Jestem kapitanem
Jutro płynę dalej
Nie zobaczysz mnie
Noszę inną banię
Przez to dużo palę
Pieniądz za dużą skalę
Zamiast serca ma skałę

[Refren: Mr Polska]
Ja mam 10 Dom P. tutaj
To jest kamikadze
Mój rachunek tutaj w Nobu
To jest kamikadze
Gdy podjeżdża nowy Benz
Robię kamikadze
Kami-kami-kamikadze
Kami

Mr-Polska-feat-KABE-KAMIKADZE

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 19 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *