Mr Polska, Bedoes – Marzenia

Jakiś czas temu w sieci ukazała się wspólna nowa piosenka holenderskiego rapera Mr. Polska oraz polskiego rapera Bedoesa zatytułowana “Marzenia”. Singiel promuje krążek Holendra zatytułowany „Bajki na dobranoc”, który ukazał się 12 czerwca 2020 roku.


W opisie pod wideo do nutki “Marzenia” czytamy:

Nagranie opowiada o spełnianiu marzeń, a jednym z celów Mr. Polski było wydanie krążka w kraju, w którym ma swoje korzenie, czyli w Polsce. Dzisiaj ten plan zostaje zrealizowany, więc nie było innego wyjścia – w dniu premiery „Bajek na dobranoc” raper musiał podzielić się z fanami klipem do singla, który jest symbolem drogi, którą przeszedł Mr. Polska, żeby dać polskim słuchaczom swoją muzykę.
Oczywistym wyborem do współpracy przy tym kawałku była również osoba Bedoesa, rapera, który wielokrotnie w swoich numerach opisywał, jak wyglądały jego dążenia do spełnienia marzenia o tworzeniu swojej muzyki.
“Wybrałem ten singiel, bo to mój ulubiony utwór z albumu. Ludzie znają mnie jako zwariowanego gościa, a w „Marzeniach” mam coś do powiedzenia, przez co wyszedł świetny numer z kimś kogo bardzo lubię, czyli Bedoesem. Cieszę się, że mogliśmy razem zrobić coś fajnego i nagrać klip w Toruniu, ponieważ stamtąd pochodzę.”

Gatunek nowej piosenki to Hip-hop/rap. Autorami tekstu są: Mr Polska oraz Bedoes. Kompozycja została wyprodukowana przez holenderskiego producenta Boaza van de Beatza (znanego również jako Boaz de Jong) i Abla de Jonga.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 12 czerwca 2020 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 17 972 271 wyświetleń na YT.

Mr. Polska to jedna z najbardziej intrygujących postaci na europejskiej scenie muzycznej. 32-letni artysta to jeden z najpopularniejszych raperów w naszym kraju. Dużą popularnością na YouTube z jego produkcji cieszy się numer “Jagodzianki” (nagrany wraz z Malikiem Montana), który ma już 51 mln wyświetleń.

Bedoes, właściwie Borys Przybylski (ur. 21 kwietnia 1998 w Bydgoszczy) – polski raper i autor tekstów, założyciel zespołu 2115 Gang. Znany jest głownie ze środowiska trapowo/niuskulowego. Dużą popularnością na YouTube z jego produkcji cieszy się numer „Jesteś ładniejsza niż na zdjęciach (na zawsze)”, który ma już 70 mln wyświetleń. Przypomnijmy, że dotychczasową studyjną dyskografię 23-letniego artysty zamyka wydany 15 stycznia 2021 roku krążek “Rewolucja romantyczna”. Najbliższy koncert muzyka ma się odbyć 11-08-2022 w miejscowości Płock.

źródło: music.apple.com, | night4u.pl, tidal.prowly.com, YouTube, Wikipedia, koncertomania.pl, i inne

Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki Mr. Polska i Bedoesa

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

Tekst nagrania “Marzenia”

Jak ja mam czekać
Zrobię sam to
Robię to dla rodziny
I robię to dla gangu
Ona da głowę tak jak szampon
Na tym świecie tylko liczy się słowo i banknot
Gonimy marzenia
Lojalność – ja to doceniam
Drużyny nie zmieniam
Ja serca już nie otwieram
Nie zbieram przyjaźni
Ja zbieram hajs
Nie zbieram przyjaźni
Ja zbieram hajs
Gonimy marzenia
Lojalność – ja to doceniam
Drużyny nie zmieniam
Ja serca już nie otwieram
Nie zbieram przyjaźni
Ja zbieram hajs
Nie zbieram przyjaźni
Ja zbieram hajs
Jedziemy grubo, albo nic nie robimy
Zawsze chciałem mieć beamer
Teraz mam beamer
Teraz widzę te miny
Moje życie jak w kinie
Małolata widziałem ogień trawi moje oczy
A ona mówi mi ze roztopi ją mój dotyk
Uuu, ja widzę, że jesteś fake, aż to czuć
Na ciebie to mówię snake
Czuję ból, wychodzę, mówi mi…

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 82 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *