Miszel – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Miszela to:

Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.


W sieci ukazała się wspólna nowa piosenka polskich raperów Miszela oraz Kabe zatytułowana “Bon Appétit”. To nie pierwsza współpraca obu artystów. W tym roku ukazały się ich dwa wspólne single – “Dres” i “Sheraton”. Dodajmy, że „Sheraton” zapowiada wspólny krążek Miszela i Kabe zatytułowany ‘Złote Przeboje’, jednocześnie jest singlem ze składanki QueQuality „QMPLE”. Natomiast “Bon Appétit” jest drugim singlem ze wspomnianej płyty, której premiera jest planowana na grudzień 2022. Na albumie „Złote Przeboje” usłyszymy muzyczne odniesienia do kultowych przebojów z przestrzeni lat ’80 i ‘2000.

Gatunek nowej piosenki to Hip-hop/rap. Materiał napisali: Miszel oraz Kabe. Kompozycja została wyprodukowana przez Premixma.

Teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 12 listopada 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 1 644 189 wyświetleń na YT i jest na pozycji numer 1 na karcie Na czasie w kategorii muzyka (karta “Na czasie” pokazuje najchętniej odtwarzane wideo na polskim YouTube). Wideoklip wyreżyserował AKTV.13 & Horyy.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu Miszela pt. “dres” (ft. Kabe), który na YouTube ma już 28 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że w zestawieniu Spotify najczęściej słuchanych kawałków lata 2022 w Polsce “Dres” zajął 13 miejsce. Dnia 27.04.2022 materiałowi został nadany certyfikat złotej płyty[źródło]YouTube, bestsellery.zpav.pl.

Warto wspomnieć, że w maju tego roku otrzymaliśmy zaskakującą kooperację. Miszel zaprosił do singla “Traptosteron” Michała Wiśniewskiego z Ich Troje. Najbliższy jego koncert ma się odbyć 25-02-2023 w miejscowości Zielona Góra.

Kabe, właśc. Bartosz Krupka (ur. 17 czerwca 2000 w Olsztynie) – polski raper. Członek kolektywu GCBW. Urodził się w Olsztynie, jednak wychowywał się na paryskim osiedlu. Dużą popularnością na YouTube z jego produkcji cieszy się numer “Nad ranem”, który ma już 55 mln wyświetleń. Dnia 1 lipca 2022 roku ukazała się jego płyta studyjna zatytułowana ‘King Kong’. Najbliższy jego koncert ma się odbyć 2-12-2022 w miejscowości Przytkowice, a kolejny 3-12-2022 w miejscowości Rzeszów.

Wideo dostępne jest na tej stronie.
źródło: popkiller.pl, cgm.pl, | bestsellery.zpav.pl, YouTube, Wikipedia, koncertomania.pl, i inne?

Lista utworów

1. 1997 ft. Kaz Bałagane
2. 200km/h
3. Bloki (prod. Fast Life Sharky)
4. Chandre Oram
5. Dres ft. Kabe
6. Freestyle Mood
7. Freestyle mood pt 2
8. Ghetto
9. Bon Appétit (oraz Kabe)
Pozostałe utwory są na tej stronie

Miszel (właśc. Michał Łusiak) – katowicki raper pochodzący z dzielnicy Ligota, rocznik 97′. Mieszkał w Leicester, przez co od podszewki poznał brytyjskie gatunki rapu. Gatunek jego muzyki to Hip-hop/rap. W artykule opublikowanym w serwisie popkiller.pl w dniu 2022-07-08 czytamy: Singiel “Dres”, w którym Miszelowi towarzyszył Kabe namieszał w tym roku dość konkretnie, pomagając pierwszemu z nich na spory krok do przodu w karierze. Natomiast w artykule opublikowanym w dniu 2020-06-15 w tym samym serwisie czytamy: QueQuality zapowiadało niedawno kadrowe ruchy a teraz poznajemy kolejnego rapera w szeregach labelu – jest to debiutant Miszel. Otrzymaliśmy też pierwszy singiel („Ligota” przyp. red.) zapowiadający jego debiut.

Dodajmy, że tą debiutancką płytą jest ‘W stronę światła’. Album ukazał się 26 marca 2021 roku nakładem wytwórni płytowej QueQuality. Krążek jest utrzymany w gatunku Rap/Hip Hop i zawiera 14 piosenek. Wśród gości usłyszymy Majora SPZ, Duke 102 czy Olivera Olsona. Wydawnictwo zadebiutowało na 7. miejscu polskiej listy sprzedaży – OLiS.

“Brytyjskie brzmienie w polskim wydaniu prezentuje się naprawdę okazale. Na płycie znajdziemy aż 14 pełnoprawnych numerów. Każdy z nich pełen jest nieszablonowych patentów i błyskotliwych obserwacji” – czytamy o materiale ‘W stronę światła’ w serwisie empik.com.

“Krążek możemy potraktować na duży plus dla Miszela” – czytamy w recenzji płyty w serwisie polskaplyta-polskamuzyka.pl.

“W stronę światła” to rzeczywiście prawdziwy trap, który w połączeniu z ogromnymi emocjami artysty – daje znakomity debiut – czytamy w recenzji albumu w serwisie followrap.com.

źródło: rytmy.pl, popkiller.pl, empik.com, rapowo.pl, olis.onyx.pl, polskaplyta-polskamuzyka.pl, followrap.com

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 29 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)