Miley Cyrus – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Miley Cyrus to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki to zobacz niżej do singli do roku 2020.
Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowego utworu Miley

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.
Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka amerykańskiej piosenkarki Miley Cyrus zatytułowana “Midnight Sky”. Singiel promuje nadchodzący krążek artystki zatytułowany “Plastic Hearts”, który ma się ukazać 27 listopada 2020 roku nakładem wytwórni płytowej RCA. W kawałku wykonawczyni śpiewa o niezależności, sile i odwadze. Tworząc nutkę Miley inspirowała się największymi ikonami muzyki, takimi jak Stevie Nicks, Joan Jett, czy Debbie Harry. “Urodziłam się, by biec przed siebie. Nie należę do nikogo”, “Moje usta na jej – teraz wszyscy o mnie mówią” – takie opisy można znaleźć na Instagramie wykonawczyni. Zapowiadały one “Midnight Sky”. Miley wykonała „Midnight Sky” na żywo po raz pierwszy na rozdaniu MTV Video Music Awards 2020 w dniu 30 sierpnia. Kompozycja została nominowana do nagrody 2020 MTV Video Music Awards w kategorii Song of Summer. Dodajmy, że nagrodę w tej kategorii zdobyła kompozycja “How You Like That” Blackpink.
Gatunki nowej piosenki to Disco, synth-pop, pop rock, electro pop i pop. Materiał napisali: Miley Cyrus, Alexandra Tamposi, Andrew Wotman, Ilsey Juber, Jonathan Bellion oraz Louis Bell. Kompozycja została wyprodukowana przez Louisa Bella i watta.
Oficjalny teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 14 sierpnia 2020 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 80 753 240 wyświetleń na YT (dzień po publikacji zebrał 10 milionów odtworzeń). Wideoklip został wyreżyserowany przez samą Miley Cyrus. Klip przedstawia jej wizję artystyczną, w której to ona sama kontroluje swój medialny wizerunek. Czy produkcja powtórzy sukces hitu Amerykanki pt. „Wrecking Ball”, który na Youtube ma już 1 mld wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel „Wrecking Ball” zadebiutował na amerykańskiej liście Billboard Hot 100 pod numerem 50, a później stał się pierwszym singlem numer jeden Miley w Stanach Zjednoczonych. Kawałek zyskał na popularności na arenie międzynarodowej: znalazł się na szczycie list przebojów w Kanadzie, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii oraz znalazł się w TOP10 w większości krajów Europy i Oceanii. Nutka na polskiej liście Polish Airplay Top 100 zajęła najwyższą pozycję numer 4. Materiał pokrył się 11-krotną platyną. Miley za produkcje „Wrecking Ball” otrzymała nagrodę MTV Europe Music Awards 2013 w kategorii Best Video, nagrodę MTV Video Music Awards 2014 w kategorii Video of the Year oraz nagrodę World Music Awards 2014 w kategorii World’s Best Video.
Miley Cyrus to gwiazda, która cieszy się ogromną popularnością. Świat usłyszał o niej w 2006 roku, kiedy wcieliła się w postać Miley Stewart w niezwykle popularnym wśród młodzieży sitcomie „Hannah Montana”. Artystka jest córką jednego z najbardziej popularnych muzyków country w USA, Billy Ray Cyrusa. Przypomnijmy, że dotychczasową studyjną dyskografię 27-letniej wykonawczyni zamyka krążek “Younger Now”, który ukazał się 29 września 2017 roku nakładem wytwórni płytowej RCA. Materiał jest utrzymany w gatunkach Country pop oraz pop rock. Krążek zawiera 11 kawałków. Płyta zawiera gościnne wokale Dolly Parton, matki chrzestnej Miley. Krążek zadebiutował na piątej pozycji na liście Billboard 200 w USA. Album otrzymywał ogólnie mieszane recenzje od krytyków muzycznych. W agregatorze recenzji Metacritic krążek otrzymał średni wynik 58/100, na podstawie 17 recenzji. Prestiżowy serwis Allmusic.com przyznał wydawnictwu 3,5 z 5 możliwych gwiazdek. Materiał pokrył się złotem.


“Younger Now to jedenaście bardzo zgrabnych kompozycji, opartych na country, a rozwijających się w doskonale wyważony, smaczny pop. […] To również pokazuje, że artystka, która właściwie całe swoje życie poświęciła dla kariery i fanów, chce wrócić do domu – dosłownie i w sensie artystycznym. W jej najnowszym albumie słychać odpoczynek. Żadnego kombinowania, żadnych przesadnych efektów, żadnego naginania głosu i tworzenia nierealnej wizji szalonej Miley” – napisano w recenzji płyty w serwisie muzyka.interia.pl

31 maja 2019 r. ukazała się EP-ka wykonawczyni zatytułowana „She Is Coming”. Znalazło się na niej sześć nowych numerów, które Miley promowała m.in. podczas koncertu na Orange Warsaw Festival 2019. Festiwal odbył się na Torze Wyścigów Konnych w Warszawie w dniach 31 maja – 1 czerwca.
Najbliższy koncert artystki ma się odbyć 17 czerwca 2021 roku w Manchester, TN, US, Bonnaroo Music & Arts Festival.
źródło: eska.pl, radiozet.pl, muzyka.dziennik.pl, open.fm, | rmfmaxxx.pl, newsweek.pl, muzyka.wp.pl, muzyka.interia.pl, Wikipedia, songkick.com, i inne

Tekst nagrania “Midnight Sky”

[Intro]
La, la, la-la, la
[Verse 1]
Yeah, it’s been a long night and the mirror’s telling me to go home
But it’s been a long time since I felt this good on my own (Uh)
Lotta years went by with my hands tied up in your ropes (Your ropes)
Forever and ever, no more (No more)
[Pre-Chorus]
The midnight sky is the road I’m takin’
Head high up in the clouds (Oh, oh)
[Chorus]
I was born to run, I don’t belong to anyone, oh no
I don’t need to be loved by you (By you)
Fire in my lungs, can’t bite the devil on my tongue, oh no
I don’t need to be loved by you
See my lips on her mouth, everybody’s talkin’ now, baby
Ooh, you know it’s true (Yeah, yeah)
That I was born to run, I don’t belong to anyone, oh no
I don’t need to be loved by you (Loved by you)
[Post-Chorus]
La, la, la-la, la
[Verse 2]
She got her hair pulled back ’cause the sweat’s drippin’ off of her face (Her face)
Said, “It ain’t so bad if I wanna make a couple mistakes”
You should know right now that I never stay put in one place
Forever and ever, no more (No more)
[Pre-Chorus]
The midnight sky is the road I’m takin’
Head high up in the clouds (Oh, oh)
[Chorus]
I was born to run, I don’t belong to anyone, oh no
I don’t need to be loved by you (By you)
Fire in my lungs, can’t bite the devil on my tongue, oh no
I don’t need to be loved by you
See my lips on her mouth, everybody’s talkin’ now, baby
Ooh, you know it’s true (Yeah)
That I was born to run, I don’t belong to anyone, oh no
I don’t need to be loved by you (By you)
[Bridge]
Oh
I don’t hide blurry eyes like you
Like you
[Chorus]
I was born to run, I don’t belong to anyone, oh no
I don’t need to be loved by you (By you)
Fire in my lungs, can’t bite the devil on my tongue, you know
I don’t need to be loved by you
See his hands ’round my waist, thought you’d never be replaced, baby
Ooh, you know it’s true (Yeah)
That I was born to run, I don’t belong to anyone, oh no
I don’t need to be loved by you (Yeah)
[Outro]
La, la, la-la, la
La, la
You know it’s true, you know it’s true
Loved by you
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

Single

Tytuł Rok Najwyższe pozycje na listach
US
[41]
AUS
[3][18]
AUT
[4]
“Ready, Set, Don’t Go”
(with Billy Ray Cyrus)
2007 37
“See You Again” 10 6 30
“Start All Over” 2008 68 41
“7 Things” 9 10 14
“Fly on the Wall” 2009 84 54 57
“The Climb” 4 5 30
“Hoedown Throwdown” 18 20 41
“Party in the U.S.A.” 2 6 30
“When I Look at You” 2010 16 19 57
“Can’t Be Tamed” 8 14 21
“Who Owns My Heart” 35
“We Can’t Stop” 2013 2 4 15
“Wrecking Ball” 1 2 2
“Real and True”
(with Future featuring Mr Hudson)
[B]
“Adore You” 21 25
“Malibu”[59] 2017 10 3 8
“Younger Now” 79 49
“Mother’s Daughter” 2019 54 21 49
“On a Roll”
(jako Ashley O)
86
“Slide Away” 47 15 49
“Don’t Call Me Angel”
(with Ariana Grande and Lana Del Rey)
13 4 12
“Midnight Sky” 2020 14 16 38
“-” oznacza, że pozycja nie była notowana.

Ostatnio wystąpiła również gościnnie w utworze “Nothing Breaks Like a Heart” u boku Marka Ronsona.
Miley Ray Cyrus – Hemsworth, właśc. Destiny Hope Cyrus (ur. 23 listopada 1992) – amerykańska aktorka, piosenkarka, autorka piosenek, która zdobyła popularność za sprawą głównej roli w serialu Hannah Montana, emitowanym w latach 2006–2011 przez Disney Channel. Kariera aktorska Miley rozpoczęła się wraz z epizodycznymi rolami w serialu Doc oraz w filmie Duża Ryba. Podkładała też głos w filmie animowanym Piorun. Miley uzyskała trzy albumy numer jeden na amerykańskim Billboard 200: Meet Miley Cyrus (2007), Breakout (2008) i Bangerz (2013). Jej wydania The Time of Our Lives (2009), Can not Be Tamed (2010) i Younger Now (2017) zadebiutowały w pierwszej piątce w Stanach Zjednoczonych, a jej album Miley Cyrus & Her Dead Petz (2015) wydano do darmowego streamingu online w SoundCloud. Co więcej, Miley osiągnęła dodatkowe dwa numery jeden i trzy TOP10 ścieżek dźwiękowych, które zostały zakwalifikowane jako Hannah Montana. Ona również zdobyła dziewięć pozycji w TOP10 na liście Billboard Hot 100 w USA. Miley zdobyła wiele nagród i nominacji, została uznana przez MTV za “Artystę Roku” w 2013 r. I znalazła się na corocznej liście najbardziej wpływowych ludzi na liście Time 100, odpowiednio w 2008 i 2014 r. Jej wizerunek był przedmiotem znaczących komentarzy medialnych i publicznych kontrowersji, w tym przejścia od jej “grzecznego” wizerunku do wysoce seksualnej osobowości na początku 2010 roku. Miley jest jawną obrończynią praw zwierząt i przyjęła wegański styl życia w 2014 r. Gatunki jej muzyki to dance pop, pop rock i pop. Jej debiutancka studyjna płyta zatytułowana “Meet Miley Cyrus” ukazała się 26 czerwca 2007 nakładem wytwórni płytowej Walt Disney oraz Hollywood i jest utrzymana w gatunku Pop rock. Standardowa edycja krążka zawiera 20 piosenek. Hannah Montana 2: Meet Miley Cyrus to podwójny album będący ścieżką dźwiękową do drugiego sezonu sitcomu Hannah Montany i debiutancki album studyjny Miley. Całe wydawnictwo było promowane podczas trasy koncertowej Best of Both Worlds Tour, która odbyła się na przełomie 2007 i 2008 roku. Lirycznie longplay porusza takie tematy jak: młodzieńcze romansy, “girl power” czy podwójne życie, które prowadzi Miley Stewart w serialu Hannah Montana. Krążek zadebiutował na pierwszym miejscu Billboard 200. Dzięki albumowi Miley stała się pierwszym artystą, którego sześć numerów zadebiutowało na liście Billboard Hot 100. Prestiżowy serwis Allmusic.com przyznał wydawnictwu 4 z 5 możliwych gwiazdek. Materiał pokrył się potrójną platyną. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org oraz en.wikipedia.org

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono 23 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.