Miley Cyrus (Ashley O) – On a Roll

Jakiś czas temu w sieci ukazał się nowy utwór amerykańskiej piosenkarki Miley Cyrus (występującej pod pseudonimem „Ashley O”) zatytułowany “On a Roll”. Artystka zagrała w jednym z odcinków najnowszego sezonu popularnego serialu “Black Mirror”. W odcinku zatytułowanym “Rachel, Jack and Ashley Too” wokalistka wciela się w rolę Ashley O, popularnej gwiazdy pop. W serialu można zobaczyć fragmenty numeru “On a Roll“, a teraz Netflix zdecydował się wypuścić cały teledysk nagrany na potrzeby serialu. Nowy singiel jest przeróbką kawałka “Head Like a Hole” popularnego amerykańskiego zespołu Nine Inch Nails. „Head Like a Hole” pochodzi z ich debiutanckiego albumu “Pretty Hate Machine”, który ukazał się 20 października 1989 roku nakładem wytwórni płytowej TVT. Gatunki „Head Like a Hole” to Industrial rock, electronic rock oraz industrial dance. „Head Like a Hole” należy do najsłynniejszych kompozycji formacji Nine Inch Nails i pozostaje zarówno ulubieńcem fanów, jak i krytyków. W momencie premiery cieszył się dużą popularnością w radiu, osiągając ostatecznie numer 9 na liście Billboard Bubbling Under Hot 100.
Nine Inch Nails (znany również pod skrótem NIN lub NIИ) to amerykański zespół muzyczny grający rock industrialny, założony w 1988 przez Trenta Reznora w Cleveland w stanie Ohio. Jako główny producent, wokalista, autor tekstów i multiinstrumentalista, Reznor jest jedynym stałym członkiem zespołu i jest odpowiedzialny za kierowanie nim. Muzyka NIN łączy w sobie wiele gatunków muzycznych, zachowując jednocześnie charakterystyczne brzmienie dzięki użyciu instrumentów elektronicznych i odpowiedniemu przetworzeniu.
Black Mirror (Czarne lustro) to brytyjski satyryczny serial fantastycznonaukowy stworzony przez Charliego Brookera. Skupia się na tematach, które dotyczą współczesnego społeczeństwa. Każdy odcinek to osobna historia. Akcja toczy się w alternatywnej teraźniejszości albo bliskiej przyszłości. Piąty sezon „Czarnego lustra” miał swoją premierę 5 czerwca. Pod koniec zeszłego roku, zamiast nowego sezonu, fani „Czarnego lustra” otrzymali pełnometrażowy film „Czarne lustro: Bandersnatch”, opowiadający o losach programisty. Innowacją tej produkcji jest jej interaktywność: widz w trakcie oglądania filmu może wpływać na decyzje podejmowane przez głównego bohatera, tym samym decydując o rozwoju akcji i jej finale. Dostępne jest kilkanaście różnych zakończeń filmu w zależności od decyzji podejmowanych przez widza.
Gatunek nowej piosenki to pop. Kawałek napisali: Miley Cyrus, Charlie Brooker oraz Trent Reznor. Kompozycja została wyprodukowana przez trio The Invisible Men.
Oficjalny teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 13 czerwca 2019 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 14 767 959 wyświetleń na YT. W wideoklipie możemy zobaczyć Miley Cyrus ubraną w skąpy strój i biorącą różową kąpiel. Czy produkcja powtórzy sukces hitu Amerykanki pt. „Wrecking Ball”, który na Youtube ma już miliard wyświetleń? Zobaczymy.
Miley Cyrus to gwiazda, która cieszy się ogromną popularnością. Świat usłyszał o niej w 2006 roku, kiedy wcieliła się w postać Miley Stewart w niezwykle popularnym wśród młodzieży sitcomie „Hannah Montana”. Artystka jest córką jednego z najbardziej popularnych muzyków country w USA, Billy Ray Cyrusa. Przypomnijmy, że dotychczasową studyjną dyskografię 26-letniej wykonawczyni zamyka krążek “Younger Now”, który ukazał się 29 września 2017 roku nakładem wytwórni płytowej RCA. Materiał jest utrzymany w gatunkach Country pop oraz pop rock. Krążek zawiera 11 kawałków. Płyta zawiera gościnne wokale Dolly Parton, matki chrzestnej Cyrus. Album Younger Now otrzymywał ogólnie mieszane recenzje krytyków muzycznych, którzy uważają, że teksty numerów i produkcja nie były treściwe. Krążek zadebiutował na piątej pozycji na liście Billboard 200 w USA. 31 maja 2019 r. ukazała się najnowsza EP-ka wykonawczyni zatytułowana „She Is Coming”. Znalazło się na niej sześć nowych numerów, które Miley promowała m.in. podczas koncertu na Orange Warsaw Festival 2019. Festiwal odbył się na Torze Wyścigów Konnych w Warszawie w dniach 31 maja – 1 czerwca. Najbliższa impreza, na której wystąpi artystka odbędzię się 21 września 2019 r na wydarzeniu pn. iHeartRadio Music Festival 2019 w T-Mobile Arena, Las Vegas, NV, US.
źródło: newsweek.pl, muzyka.wp.pl, popheart.pl, terazmuzyka.pl, Wikipedia, radiozet.pl, songkick.com, i inne
Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki Miley

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.


Tekst utworu “On a Roll”

[Verse 1]
Oh honey, I’ll do anything for you
Oh honey, just tell me what you want me to
Oh honey, kiss me up against the wall
Oh honey, don’t take anything, just have it all
[Pre-Chorus]
Yeah, I can take it, so don’t you fake it
I know your love’s my destiny
Yeah, I can take it, please demonstrate it
‘Cause I’m going down in history
[Chorus]
Hey, yeah, whoa-ho, I’m on a roll
Ridin’ so high, achieving my goals
Hey, yeah, whoa-ho, I’m on a roll
Ridin’ so high, achieving my goals
[Post-Chorus]
I’m stoked on ambition and verve
I’m gonna get what I deserve
So full of ambition and verve
I’m gonna get what I deserve
[Verse 2]
Oh honey, let’s get in through the door
Oh honey, not concerned who sees us ripping up the floor
Oh honey, we’ll go dancing wherever you choose
Oh honey, you know we just can’t lose
[Pre-Chorus]
Yeah, I can take it, so don’t you fake it
I know your love’s my destiny
Yeah, I can take it, please demonstrate it
‘Cause I’m going down in history
[Chorus]
Hey, yeah, whoa-ho, I’m on a roll
Ridin’ so high, achieving my goals
Hey, yeah, whoa-ho, I’m on a roll
Ridin’ so high, achieving my goals
[Post-Chorus]
I’m stoked on ambition and verve
I’m gonna get what I deserve
So full of ambition and verve
I’m gonna get what I deserve
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 11 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *