MILANO – nowa piosenka

milanoTytuł nowej piosenki MILANO to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki z 2019 roku to zobacz niżej do listy utworów.

 

Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki MILANO

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

Jakiś czas temu w sieci ukazał się nowy utwór polskiego zespołu MILANO. Kawałek to pierwsza tegoroczna nowość formacji, dowodzonej przez Mirosława Trzcińskiego. Artysta jak zwykle zadbał o muzykę. Zespół zrealizował dla swoich fanów taneczny materiał, którego brzmienie z pewnością spodoba się sympatykom numerów pod przysłowiową nóżkę. Na YT pojawił się także remiks kompozycji.

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorami tekstu i kompozytorami są Arkadiusz Sosnowski oraz Grzegorz Kraszewski.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 26 lutego 2019 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 1 603 304 wyświetleń na Youtube. Zespół zdecydował się pokazać w swoim materiale to, co dzieje się na weselu, a nie zawsze jest widoczne na pierwszy rzut oka. Do realizacji tego teledysku formacja zaprosiła tancerki z Białostockiej Szkoły Tańca Top10 „Yankees”. Czy produkcja powtórzy sukces hitu zespołu pt. „Serce to nie sługa”, który na Youtube ma już 16 mln wyświetleń? Zobaczymy.

Warto dodać, że Milano to jeden z czołowych przedstawicieli nurtu polskiej muzyki tanecznej. Grupa zaistniała na rynku muzycznym w marcu 1993 roku. W krótkim czasie zespół zdobył dużą popularność, zaś z biegiem czasu stał się liderem w nurcie muzyki disco polo. Mirosław Trzciński tchnął w grupę nowego ducha tworząc nie tylko energetyczne produkcje, ale również nastrojowe ballady. Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię grupy zamyka wydany w 2013 roku krążek “Jedyna”, który ukazał się nakładem wytwórni płytowej Green Star i jest utrzymany w gatunku disco-polo. Płyta zawiera 17 utworów. Najbliższa impreza, na której wystąpi formacja odbędzie się 13-07-2019 na wydarzeniu pn. Dni Miasta i Gminy Nowa Sarzyna w miejscowości Nowa Sarzyna (Podkarpackie), a kolejna 02-08-2019 na wydarzeniu pn. Disco Polo Night w Czarnkowie w miejscowości Czarnków (Wielkopolskie).
źródło: disco-polo.info, polotv.pl, koncertomania.pl, Internet

Tekst utworu

1. Długo czekałem na Ciebie
Równo połówki dwie
Gdy na mnie patrzysz wariuję
Wiem tylko Ciebie chcę
Dzisiaj przed Bogiem przysięgam
Że nie opuszczę Cie
Że będę kochał nad życie
Na dobre i na złe

Ref: Biała suknia biały welon
I obrączki złote dwie
Żono moja serce moje
Wiesz jak bardzo kocham Cie
Niechaj goście się weselą
Niech kapela głośno gra
Nie skończymy przed niedzielą
Polej polej niech to trwa

2. Teraz na zawsze złączeni
Już złoty krążek lśni
?Twój? suknia mieni się w bieli
Tak dobrze z Tobą mi
Rodzice tacy szczęśliwi
Starszy z butelką gra
Za kołnierz nikt nie wylewa
Kapela dla nas gra

Ref: Biała suknia biały welon
I obrączki złote dwie
Żono moja serce moje
Wiesz jak bardzo kocham Cie
Niechaj goście się weselą
Niech kapela głośno gra
Nie skończymy przed niedzielą
Polej polej niech to trwa

Lista utworów

1. 17-letnia dziewczyna
2. A ja tak czekam
3. Adela
4. Bara Bara
5. Brązowe oczy
6. Brzdąc
7. Byłaś jesteś wiem
8. Chwila jest jak piosenka
9. Co ty na to
10. Już za późno
11. Serce to nie sługa
12. Lampa Alladyna
13. Największe serce
14. Weselicho
Pozostałe utwory są na tej stronie

Milano – polski zespół muzyczny będący przedstawicielem nurtu polskiej muzyki tanecznej (disco polo). Grupa istniała od marca 1993 do września 2000 a w 2007 roku została reaktywowana. W połowie lat 90. XX wieku był to jeden z najpopularniejszych zespołów disco polo. Obecny skład formacji stanowią cztery osoby. Ich debiutancka płyta zatytułowana Jasnowłosa ukazała się w 1993 roku nakładem wytwórni płytowej Blue Star i jest utrzymana w gatunku disco-polo. Album zawiera 9 kompozycji. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono 900 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Witamy. Aby strona mogła działać potrzebujemy pieniędzy na opłacenie domeny i hostingu (razem 420zł). Prosimy Drogi Czytelniku abyś wpłacił ile możesz. Możliwe, że dzięki Twojej wpłacie następnym razem gdy coś będziesz szukał w internecie będziesz mógł znaleźć to na naszej stronie. Gdy zbierzemy wymaganą sumę to te okienko nie będzie się już wyświetlać (przynajmniej nie w tym roku). Pieniądze prosimy przesłać na konto: 50 1020 5558 1111 1705 2630 0081 Milewski Krzysztof Kotlarska 1/2 64-610 Rogoźno. W tytule przelewu prosimy wpisać: Na działalność portalu nowapiosenka.pl
Te okienko zamyka się krzyżykiem. Dziękujemy i pozdrawiamy.