Mikolas Josef – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Mikolasa Josefa to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki z 2019 roku to zobacz niżej do listy singli.


 

Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki Mikolasa

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

Jakiś czas temu w sieci ukazał się nowy utwór czeskiego piosenkarza Mikolasa Josefa z gościnnym udziałem panamsko-kanadyjskiego piosenkarza Fito Blanko oraz meksykańsko-amerykańskiego piosenkarza i rapera Frankie J. Kawałek będzie trzymać za serce każdego od pierwszego przesłuchania.

“Jestem wielkim fanem kultury łacińskiej. Śpiewanie dla tamtejszej publiczności daje mi trudną do opisania energię, która była inspiracją do nagrania Acapella” – mówi o swoim premierowym utworze Mikolas

Gatunek nowej piosenki to pop-latino z elementami reggae. Kawałek napisali: Mikolas Josef, Jenson Vaughan (miał okazje współpracować z artystami takimi jak Madonna, Britney Spears czy Post Malone), Sarah Raba, Frankie J, Fito Blanko, Walid Benmerieme oraz Christophe Vitorino De Almeida. Kompozycja została wyprodukowana przez Mikolasa Josefa i Knightstarr.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 24 maja 2019 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 7 696 806 wyświetleń na YT. Wideoklip wyreżyserował Mikolas Josef, a wystąpiła w nim Mária Zelinová. Zdjęcia do teledysku były kręcone między innymi w w Pradze, Barcelonie czy Tajlandii. Czy produkcja powtórzy sukces hitu 23-letniego Czecha pt. “Lie To Me”, który na Youtube ma już 26 mln wyświetleń? Zobaczymy.

Mikolas Josef w zeszłym roku reprezentował swój kraj na Eurowizji zajmując 6 miejsce. Artysta doczekał się 70 milionów odsłon na Youtube, 24 miliony odtworzeń na Spotify, 200 000 followersów na Instagramie. Najbliższy koncert wykonawcy odbędzie się 14.09.2019 w Prague, a kolejny 10.12.2019 w Liberec (KD Liberec).

Fito Blanko (urodzony jako Roberto E. Testa) to panamsko-kanadyjski piosenkarz i autor piosenek. W młodym wieku wyemigrował do Kanady z Panamy. Poszedł do katolickiego liceum im. Johna Cabota, a w wieku 14 lat zaczął pisać teksty w języku angielskim i hiszpańskim. Odkryła go przed dworcem autobusowym w Square One City Center w Mississauga kobieta ze studia nagrań. Widziano go i słyszano, jak rapował własnymi oryginalnymi słowami. Dużą popularnością na Youtube z jego produkcji cieszy się numer “Meneo”, który ma już 7,4 mln wyświetleń. Przypomnijmy, że 14 września 2004 roku ukazał się debiutancki krążek artysty “Higher Level”, który jest na razie jedynym jego albumem. Płyta utrzymana jest w gatunku Reggaeton i zawiera 15 numerów.

Francisco Javier Bautista, Jr. (ur. 7 grudnia 1977 r.) lepiej znany pod pseudonimem Frankie J, to meksykańsko-amerykański piosenkarz, autor piosenek, raper i były członek grupy muzycznej Kumbia Kings. Urodzony w Meksyku, dorastał w San Diego i pod koniec lat 90. został artystą freestyle pod pseudonimem Frankie Boy. Następnie dołączył do Kumbia Kings, zanim ponownie rozpoczął karierę solową. W 2013 roku otrzymał nominację do nagrody Grammy za krążek “Faith, Hope y Amor” w kategorii Best Latin Pop Album. Dużą popularnością na Youtube z jego produkcji cieszy się numer “Daddy’s Little Girl”, który ma już 18 mln wyświetleń. Przypomnijmy, że dotychczasową studyjną dyskografię 43-letniego artysty zamyka wydany 27 lipca 2017 roku krążek “Eleven”, który ukazał się nakładem wytwórni płytowej Soulsick Musick. Album jest utrzymany w gatunku pop. Płyta zawiera 11 numerów. Jest to jego ósmy album studyjny. Najbliższy koncert wykonawcy odbędzie się 14 września 2019 r w Oxnard Performing Arts Center, Oxnard, CA, US.
źródło: rzg.pl, allaboutmusic.pl, zachod.pl, songkick.com, mikolasjosef.com, i inne

Tekst kompozycji

No pensaba enamorarme hasta que te conocí
Daría todo pa’ conquistarte, aprendo español por ti
Para demostrar que te quiero (que te quiero)
Te regalaría el cielo (el cielo)
Gritaría a los cinco vientos (oh, oh)
Todo lo que yo siento, oh yeah…

Un poco de ti, un poco de mí
Bailando pegadito así
Un poco de mí, un poco de ti
(¡Hey, súbelo!) So…

Hello Bella
It’s like I knew you forever
Hard to keep it all together
I’m so into you Bella
I can sing it in acapella
Uh la la, uh na na
I can sing it in acapella
Uh la la, uh na na

¿Cómo explicarte lo tanto que te deseo? (¡súbelo)
¿cómo decirte que te quiero sin palabreo?
Solo un meneo, solo un meneo
Pa’ que no te olvides las palabras de Jandeo
Por eso digo “hola”, ¡dímelo ya el “hola”!
Usted está muy bonita pa’ estar bailando sola
Y ahora (me dijeron que ahora)
Las solteras están de moda
Pero conmigo te enamoras
¡Súbelo!

Un poco de ti, un poco de mí
Bailando pegadito así
Un poco de mí, un poco de ti
So…

Hello Bella
It’s like I knew you forever
Hard to keep it all together
I’m so into you Bella
I can sing it in acapella
Uh na na, uh na na
I can sing it in acapella (yeah, yeah)
Uh na na, uh na na (Alright!)

No sé qué pasa cuando estoy contigo baby
Pero tú despiertas mi pasión
Tus ojos que me miran, esas flechas que me tiran
Llegan a mi corazón
Es tu energía que me pone loco
Y nace una canción de amor
Bella como las estrellas
I sing it all night long

Un poco de ti, un poco de mí
Bailando pegadito así
Un poco de mí, un poco de ti
So… (Two, Three..)

Hello Bella
It’s like I knew you forever
Hard to keep it all together
I’m so into you Bella
I can sing it in acapella
Uh na na, uh na na
I can sing it in acapella
Uh na na, uh na na

Hello Bella
It’s like I knew you forever
Hard to keep it all together
I’m so into you Bella
I can sing it in acapella
Uh na na, uh na na
I can sing it in acapella
Uh na na, uh na na

Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

Single

Tytuł Rok Pozycje na listach
CZE
[20]
CZE (Dig.)
[21]
AUT
[22]
“Hands Bloody” 2015
“Free” 2016 15
“Believe (Hey Hey)”
“Lie to Me” 2017 52 2 9
“Me Gusta” 2018 7 10
“Abu Dhabi” 2019 22
“Acapella”
(featuring Fito Blanko oraz Frankie J)
1 20
“-” oznacza, że pozycja nie była notowana.

Mikolas Josef (ur. 4 października 1995 w Pradze) – czeski piosenkarz, autor tekstów, gitarzysta, były model, reprezentant Czech w 63. Konkursie Piosenki Eurowizji (2018). Pochodzi z rodziny o muzycznych tradycjach. Ma brata o imieniu Karel i starszą przyrodnią siostrę Martinę. Dorastał w Znojmie oraz w Kamenicach (Prague-East District) w małej wiosce w środkowych Czechach. Zaczął od tworzenia utworów folkowych, przechodząc do hip-hopu, muzyki house i popu będącego pod wpływem muzyki folk, tworząc unikalne połączenia i style. Josef postanowił zająć się profesjonalną muzyką. Pracował jako uliczny wykonawca i gitarzysta folkowy w kilku europejskich miastach, takich jak Oslo, Zurych, Hamburg i Wiedeń. Niezależnie wydał swój debiutancki singiel „Hands Bloody” w 2015 roku. W następnym roku wydał singiel „Free”, który znalazł się w TOP20 hitów w Czechach. W tym samym roku wydał także singiel „Believe (Hey Hey)”. Po wydaniu singla „Believe” przeprowadził się do Wiednia, na zaproszenie Nikodema Milewskiego. Gatunki jego muzyki to Pop, house, folk, hip hop i R&B. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org oraz en.wikipedia.org

(Odwiedzono 160 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz