MIG – nowa piosenka

migTytuł nowej piosenki zespołu MIG to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki z 2019 roku to zobacz niżej do listy utworów.

 

Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki zespołu MIG

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

W sieci ukazał się nowy utwór polskiego zespołu Mig. Jest to pierwsza nowość rodzeństwa Gwiazdowskich w tym roku. Grupa jak zwykle podniosła wysoko poprzeczkę. Kawałek jest na tyle skoczny i melodyjny, że doskonale odnajdzie się również podczas wesel. Numer posiada prosty tekst to zapamiętania po pierwszym przesłuchaniu.

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorem tekstu jest Mig.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 26 kwietnia 2019 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 369 999 wyświetleń na YT i zajmuje numer #6 na Karcie na Czasie (co oznacza, że jest jednym z najpopularniejszych materiałów w Polsce). Zrealizowany z wielkim rozmachem wideoklip wyreżyserował Piotr Smoleński, który już współpracował z formacją Mig. Na planie klipu pojawiło się ponad 40 osób. Zdjęcia do teledysku zostały zrealizowane w połowie kwietnia, w Warszawie, a odbywały się one nocą. Za zdjęcia odpowiadają Bartosz Podkowiński i Piotr Smoleński. W wideoklipie wystąpiła grupa taneczna Rewolta. Czy produkcja powtórzy sukces hitu zespołu pt. “Wymarzona”, który na Youtube ma już 91 milionów wyświetleń? Zobaczymy.

Grupa Mig to najbardziej rozpoznawalna rodzina w świecie disco polo. Dorota, Marek, Krzysiek oraz Sławek zaistnieli na rynku muzycznym takimi utworami jak “Wymarzona”, czy “Miód malina”. Ich każda kolejna propozycja staje się hitem . Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię zespołu zamyka wydany w 2018 roku krążek “Lalunia”, który ukazał się nakładem wytwórni płytowej Dwaem Media Group. Album jest utrzymany w gatunku disco polo. Płyta zawiera 17 numerów. Jest to ich czwarty album. Najbliższa impreza, na której wystąpi formacja odbędzie się 08-06-2019 w miejscowości Rychwał (Wielkopolskie), a kolejna 14-12-2019 w miejscowości Toruń (Kujawsko-pomorskie) – Hala Sportowo-Widowiskowa – Toruń Arena, ul. Gen. J. Bema 73-89.
źródło: disco-polo.info, Internet

Tekst kompozycji

bo ta dziewczyna była
oj dobrze znana
paliła papierosy, gdy była pijana
chodziła spać sama, wcale nie musiała
wkładała szpilki gdy była rozebrana

opanuj sie dziewczyno
bo to na raz sztuka
za chwile miłość do drzwi twoich będzie pukać

nie ma raju
kiedy nie ma ciebie
ogarnij sie dziewczyno
będzie nam jak w niebie
nie ma raju
kiedy nie ma ciebie
dziewczyno nie chce czekać
życie mi ucieka
/2x

na spacer chodzi kiedy mocno pad
ataki charakter
zaleta jej czy wada
ja chciałbym dobrze
to ona sie nie zgadza
swym zachowaniem do złości doprowadza

opanuj sie dziewczyno
bo to na raz sztuka
za chwile miłość do drzwi twoich będzie pukać

nie ma raju
kiedy nie ma ciebie
ogarnij sie dziewczyno
będzie nam jak w niebie
nie ma raju
kiedy nie ma ciebie
dziewczyno nie chce czekać
życie mi ucieka
/2x

Lista utworów

1. Ale impreza
2. Cieszę się
3. Co mi daje świat
4. Co ty mi dasz
5. Czy to prawda
6. Do widzenia
7. Dziewczyna z sąsiedniej ulicy
8. Gdzie Ty jesteś
9. I wciąż Ciebie widzę
10. Jej Dotyk
11. Będę przy Tobie
12. Lalunia
13. Do niej coś czuję
14. Krótka historia
15. Nie ma raju
Pozostałe utwory są na tej stronie

Zespół MIG pochodzi z miejscowości Pruszkowo k. Płońska. Formację tworzy czwórka rodzeństwa: Dorota, Marek, Krzysiek i Sławek Gwiazdowscy. Za oficjalną datę powstania zakłada się rok 2000, kiedy to zespół rozpoczął pracę nad materiałem wydawniczym. Jej powstanie grupa w dużym stopniu zawdzięcza zespołowi TOP ONE, który zajął się aranżacjami piosenek oraz jako pierwszy pomógł grupie wkroczyć na rynek Disco Polo i Dance. Ich debiutancka płyta zatytułowana Czy to prawda ukazała się w 2001 roku nakładem wytwórni płytowej Green Star. Czytaj więcej
źródło: zespolmig.pl

(Odwiedzono 4 677 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Witamy. Aby strona mogła działać potrzebujemy pieniędzy na opłacenie domeny i hostingu (razem 420zł). Prosimy Drogi Czytelniku abyś wpłacił ile możesz. Możliwe, że dzięki Twojej wpłacie następnym razem gdy coś będziesz szukał w internecie będziesz mógł znaleźć to na naszej stronie. Gdy zbierzemy wymaganą sumę to te okienko nie będzie się już wyświetlać (przynajmniej nie w tym roku). Pieniądze prosimy przesłać na konto: 50 1020 5558 1111 1705 2630 0081 Milewski Krzysztof Kotlarska 1/2 64-610 Rogoźno. W tytule przelewu prosimy wpisać: Na działalność portalu nowapiosenka.pl
Te okienko zamyka się krzyżykiem. Dziękujemy i pozdrawiamy.