MIG – nowa piosenka

migTytuł nowej piosenki zespołu MIG to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki z 2018 roku to zobacz niżej do listy utworów.

 

Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki zespołu MIG

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

W sieci ukazał się nowy utwór polskiego zespołu Mig. Kawałek pojawił się na ostatnim albumie grupy “Lalunia”, który ukazał się w 2018 roku nakładem wytwórni płytowej Dwaem Media Group i jest utrzymany w gatunku disco-polo. Nowy singiel swoją oficjalną premierę miał podczas Pożegnania Lata w Iłowie. Rodzina Gwiazdowskich postanowiła zaskoczyć fanów i zaprezentowała bardziej nastrojową propozycję. Autorem tekstu i kompozytorem jest Marek Gwiazdowski. Czy kawałek powtórzy sukces hitu formacji pt. „Wymarzona”, który na Youtube ma przeszło 86 milionów wyświetleń? Zobaczymy. Oficjalne audio do nowego utworu na YT ukazało się 16 września 2018 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 1 196 654 wyświetleń na Youtube. Najbliższa impreza, na której być może usłyszymy nową kompozycję na żywo odbędzie się na IV Świątecznej Gali Disco Polo w Toruniu dnia 15-12-2018 (Kujawsko-pomorskie) – Hala Sportowo-Widowiskowa – Toruń Arena, ul. Gen. J. Bema 73-89.
źródło: disco-polo.info oraz Internet

Tekst utworu:
Krótka historia dwojga serc
Lecz nieszczęśliwa tak
Gdy piękne słowa tracą sens
Niektórych całkiem brak
Taki początek końca jest
Gdy w sercach tylko gniew
Bo nie pisane ludziom tym
Było kochać się

Ref.:
A teraz cierpisz, teraz płaczesz
Bo to miało być inaczej
Ta wielka miłość, wielka siła
Na sercu rany zostawiła (2 x)

Łzy z oczu płyną, nie masz sił
Czy to jeszcze Ty?
Los sobie zadrwił, zabrał Ci
Co najważniejsze dziś
Choć chcesz to zmienić, nie wiesz jak
Jak masz cofnąć czas
Z wielkiej miłości nie ma już nic
Tylko końca krzywd

Ref.:
A teraz cierpisz, teraz płaczesz
Bo to miało być inaczej
Ta wielka miłość, wielka siła
Na sercu rany zostawiła (6 x)

Lista utworów
1. Ale impreza
2. Cieszę się
3. Co mi daje świat
4. Co ty mi dasz
5. Czy to prawda
6. Do widzenia
7. Dziewczyna z sąsiedniej ulicy
8. Gdzie Ty jesteś
9. I wciąż Ciebie widzę
10. Jej Dotyk
11. Będę przy Tobie
12. Lalunia
13. Do niej coś czuję
14. Krótka historia
Pozostałe utwory są na tej stronie

Zespół MIG pochodzi z miejscowości Pruszkowo k. Płońska. Formację tworzy czwórka rodzeństwa: Dorota, Marek, Krzysiek i Sławek Gwiazdowscy. Za oficjalną datę powstania zakłada się rok 2000, kiedy to zespół rozpoczął pracę nad materiałem wydawniczym. Jej powstanie grupa w dużym stopniu zawdzięcza zespołowi TOP ONE, który zajął się aranżacjami piosenek oraz jako pierwszy pomógł grupie wkroczyć na rynek Disco Polo i Dance. Ich debiutancka płyta zatytułowana Czy to prawda ukazała się w 2001 roku nakładem wytwórni płytowej Green Star.
źródło: zespolmig.pl

(Odwiedzono 4 053 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Witamy. Aby strona mogła działać potrzebujemy pieniędzy na opłacenie domeny i hostingu (razem 420zł). Prosimy Drogi Czytelniku abyś wpłacił ile możesz. Możliwe, że dzięki Twojej wpłacie następnym razem gdy coś będziesz szukał w internecie będziesz mógł znaleźć to na naszej stronie. Gdy zbierzemy wymaganą sumę to te okienko nie będzie się już wyświetlać (przynajmniej nie w tym roku). Pieniądze prosimy przesłać na konto: 50 1020 5558 1111 1705 2630 0081 Milewski Krzysztof Kotlarska 1/2 64-610 Rogoźno. W tytule przelewu prosimy wpisać: Na działalność portalu nowapiosenka.pl
Te okienko zamyka się krzyżykiem. Dziękujemy i pozdrawiamy.