MIG – Kochana uwierz

migJakiś czas temu w sieci ukazał się nowy utwór polskiego zespołu Mig zatytułowany “Kochana uwierz”. Nowość to lekki i szalenie taneczny kawałek o miłości, który jak na nutkę disco polo przystało łatwo wpada w ucho. Numer jest w stylu do jakiego przywykli miłośnicy twórczości rodziny Gwiazdowskich. Ujmujący głos wokalisty formacji, Marka, od lat uwodzi uszy najbardziej wymagających słuchaczy.


Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorem tekstu jest Mig. Do kompozycji na YT pojawiły się remixy.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 22 lipca 2020 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 3 268 683 wyświetleń na YT. Wideoklip wyreżyserował Michał Jagiełło, który był także odpowiedzialny za zdjęcia. Klip wprowadza atmosferę letniej imprezy. Materiał w zaledwie tydzień od premiery osiągnął milion odsłon na portalu YouTube. Czy produkcja powtórzy sukces hitu zespołu pt. “Wymarzona”, który na Youtube ma już 102 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że za materiał “Wymarzona” zespół zdobył Pierwsze miejsce Super Premiera na Polo tv Hit Festival 2015.

Grupa Mig to najbardziej rozpoznawalna rodzina w świecie disco polo. Dorota, Marek, Krzysiek oraz Sławek zaistnieli na rynku muzycznym takimi utworami jak “Wymarzona”, czy “Miód malina”. Ich każda kolejna propozycja staje się hitem . Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię zespołu zamyka wydany w 2018 roku krążek “Lalunia”, który ukazał się nakładem wytwórni płytowej Dwaem Media Group. Album jest utrzymany w gatunku disco polo. Płyta zawiera 17 numerów. Jest to ich czwarty album.

źródło: voxfm.pl, disco-polo.info, | disco-polo.info, Wikipedia, i inne

Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki zespołu MIG

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

Tekst nagrania “Kochana uwierz”

Dla Ciebie jestem, dla Ciebie żyję
To się nie zmieni
Z każdym dotykiem, z każdym spojrzeniem
Dla siebie stworzeni
Kocham Cię za nic, kocham za wszystko
Kocham, że jesteś
Do mego życia jesteś potrzebna
Niczym powietrze
Ref.:
Kochana uwierz, że pójdę z Tobą
Na koniec świata
Jednego nie wiem, czy ta podróż
Się opłaca (2 x)
Na zawsze razem, razem we dwoje
Przetrwamy wszystko
Gdy będziesz chciała, ja będę zawsze
Przy Tobie blisko
Będę Cię tulił, będę całował
Trzymał za ręce
Oprócz miłości, Twego dotyku
Nie chcę nic więcej
Ref.:
Kochana uwierz, że pójdę z Tobą
Na koniec świata
Jednego nie wiem, czy ta podróż
Się opłaca (4 x)

Powiązane wpisy:

Jak dobrze znasz artystów jednego przeboju? – Quiz. Odpowiedz na 15 pytań i sprawdź swój wynik. Quiz jest dostępny na tej stronie.

(Odwiedzono: 58 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *