MIG – Czemu tak jest

migJakiś czas temu w sieci ukazał się nowy utwór polskiego zespołu Mig zatytułowany “Czemu tak jest”.
Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorem tekstu jest Mig.
Oficjalny teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 19 grudnia 2019 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 1 959 581 wyświetleń na YT. Wideoklip został nagrany na gorącej Florydzie podczas trasy koncertowej po Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Zespół jak zwykle przy jego realizacji zaufał Michałowi Jagiełło, spod którego ręki wyszło wiele hitów formacji.


Premiera. Premiera. Zobaczcie nasz najnowszy teledysk do utworu pt. “Czemu tak jest”. Mamy nadzieję, że przypadnie Wam do gustu – napisała formacja.

Nutka w letnim klimacie spodobała się internautom. Pod wideoklipem pojawiło się sporo komentarzy sugerujących, że numer będzie sylwestrowym przebojem. Czy produkcja powtórzy sukces hitu zespołu pt. “Wymarzona”, który na Youtube ma już 98 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że za materiał “Wymarzona” zespół zdobył Pierwsze miejsce Super Premiera na Polo tv Hit Festival 2015.
Grupa Mig to najbardziej rozpoznawalna rodzina w świecie disco polo. Dorota, Marek, Krzysiek oraz Sławek zaistnieli na rynku muzycznym takimi utworami jak “Wymarzona”, czy “Miód malina”. Ich każda kolejna propozycja staje się hitem . Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię zespołu zamyka wydany w 2018 roku krążek “Lalunia”, który ukazał się nakładem wytwórni płytowej Dwaem Media Group. Album jest utrzymany w gatunku disco polo. Płyta zawiera 17 numerów. Jest to ich czwarty album. Najbliższy koncert formacji odbędzie się 21-02-2020 w miejscowości Wejherowo (Pomorskie).
źródło: disco-polo.info, voxfm.pl, Wikipedia, i inne
Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki zespołu MIG

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

Tekst kompozycji

Te Twoje oczy tak smutne
Ciągle łzami przepełnione
Te Twoje oczy jak gwiazdy nocą lśnią
Ref.:
Czemu tak jest, Twoje serce lubi płakać
Chociaż boli, wciąż wybacza
Choćby chciało lepiej żyć (2 x)
Masz złamane serce i nie chcesz
Wrócić do tego, co już było
Chcesz czegoś więcej, co przywróci życiu sens
Ref.:
Czemu tak jest, Twoje serce lubi płakać
Chociaż boli, wciąż wybacza
Choćby chciało lepiej żyć (5 x)

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono 114 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *