Michał Masłoń – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Michała Masłonia to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki z 2019 roku to zobacz niżej do listy utworów.
Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki Michała

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.
W sieci ukazał się nowy utwór piosenkarza Michała Masłonia. Kawałek zapowiada krążek artysty, który ukaże się jesienią tego roku. Gatunek nowej piosenki to pop. Autorem i kompozytorem jest Michał Masłoń.
Oficjalny teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 4 kwietnia 2019 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 2 609 wyświetleń na YT. Produkcją, reżyserią oraz scenariuszem zajął się zdolny angielski aktor i twórca filmowy Darren Bransford. Główne role w teledysku zagrali Justyna Świerczyńska oraz znany zarówno z popularnego serialu “Na wspólnej” jak i z docenionej przez widzów i krytyków sztuki teatralnej “Jaskiniowcy” Dawid Czupryński.


Lista utworów

1. Na pół
2. Tysiąc mil
Michał Masłoń to wokalista i autor tekstów. Absolwent Akademii Muzycznej w Łodzi, w latach 2007-2009 solista międzynarodowej grupy 12 Tenorów. Koncertował w wielu miastach Europy, był zapraszany na gościnne występy między innymi do Londynu, Dublina, Rzymu, Bolonii, Berlina i Neapolu. Obecnie pracuje nad pierwszym swoim albumem studyjnym, którego premiera odbędzie się jesienią tego roku.
źródło: Materiały prasowe

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono 9 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *