Michael Patrick Kelly – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Michaela Patricka Kelly to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki z 2021 roku to zobacz niżej do listy singli.


 

Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowego utworu Michaela

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka irlandzkiego piosenkarza Michaela Patricka Kelly zatytułowana “Blurry Eyes”. Singiel promuje nowy krążek artysty zatytułowany “B.O.A.T.S”, który ukazał się 12 listopada 2021 roku nakładem wytwórni płytowej Columbia. Płyta jest utrzymana w gatunkach Rock oraz Pop i zawiera 16 numerów. W tym albumie kawałki oparte na prawdziwych historiach. Muzycznie, “B.O.A.T.S” czyli “Based On a True Story” przekracza wszelkie granice gatunków. Nie byłoby to wydawnictwo “Paddy’ego”, gdyby nie było pełne zniewalająco dobrej muzyki. Materiał na listach niemieckiej, austriackiej i szwajcarskiej zajął najwyższą pozycję numer 2.

“Pierwsze dwa single z nadchodzącego albumu, „Beautiful Madness” i „Throwback”, wygenerowały łącznie ponad 150 milionów streamów i znalazły się na szczycie list przebojów w wielu krajach europejskich, w tym w Polsce (3 miejsce!), Niemczech, Szwajcarii i Austrii” – czytamy w artykule opublikowanym w dniu 10.11.2021 w serwisie zloteprzeboje.tuba.pl.

Gatunek nowej piosenki to pop. Materiał napisali: Michael Patrick Kelly, Daniel Bryer oraz Mike Needle. Kompozycja została wyprodukowana przez Michaela Patricka Kelly, Daniela Flamma, Jimmy’ego Hogartha, Johannesa Herbsta i Robina Gruberta.

Nutka ta jest kandydatem na faworyta wśród wielu emocjonalnych ballad wykonawcy.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 8 listopada 2021 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 670 516 wyświetleń na YT. Wideoklip wyreżyserował Marvin Ströter.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 43-letniego Irlandczyka pt. “Beautiful Madness”, który na Youtube ma już 29 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel “Beautiful Madness” trafił na szczyty list przebojów w wielu krajach[źródło]https://www.rmf.fm/magazyn/news,39093,michael-patrick-kelly-promuje-nowy-singiel-throwback-laczy-wspolczesne-brzmienia-z-klimatem-lat-70-tych.html. Kawałek na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął najwyższą pozycję numer 1, a na liście AirPlay – Nowości (oficjalna lista pięciu najczęściej granych nowych piosenek przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 5. Materiał zdobył certyfikat podwójnie platynowej płyty[źródło]Wikipedia.

Michael Patrick Kelly jest jednym z najbardziej uznanych artystów zarówno w Niemczech, jak i za granicą. Popularność zdobył występując przez wiele lat wraz z rodzeństwem w formacji The Kelly Family. To właśnie on jest autorem kawałka “An Angel”, dzięki któremu zespół The Kelly Familly zaistniał w świecie show biznesu[źródło]Wikipedia i KM.

Najbliższy koncert artysty ma się odbyć 18 stycznia 2022 w Hamburg, Germany, Sing meinen Song – Das Tauschkonzert LIVE, a kolejny 19 stycznia 2022 w Munich, Germany, Sing meinen Song – Das Tauschkonzert LIVE.

źródło: open.fm, zloteprzeboje.tuba.pl, | rmf.fm, zloteprzeboje.tuba.pl, KM, Wikipedia, songkick.com, i inne
tagi: Boats

Tekst nagrania “Blurry Eyes”

[Verse 1]
I can see a thousand doubts
Written on your face right now
Your reflection fading in and out
Lately it’s been getting you down

[Pre-Chorus]
You tell me you’re okay
But your voice don’t match the words you said
I hate that you’re pushing me away
Fighting so hard to take a breath, so

[Chorus]
Oh love, when the river runs dry
It’s hard to see through blurry eyes
Don’t say you’re not strong enough
To let me love you just the way you are
Oh love, when the river runs high
It’s hard for me to watch you cry
Don’t say you’re not strong enough
To let me love you just the way you are

[Verse 2]
So distant when you’re next to me
Hiding all I wanna see
The silence in the air we breathe
Echoing so hopelessly

[Pre-Chorus]
I called you yesterday
And your voice didn’t match the words you said
I hate you keep pushing me away
Fighting so hard not to break, so

[Chorus]
Oh love, when the river runs dry
It’s hard to see through blurry eyes
Don’t say you’re not strong enough
To let me love you just the way you are
Oh love, when the river runs high
It’s hard for me to watch you cry
Don’t say you’re not strong enough
To let me love you just the way you are

[Bridge]
All through the highs and the lows
When you were drowning in shallow waters
I held you close (Ohh)
Oh, when you feel all alone
And it’s weighing heavy on your shoulders
I hope you know

[Chorus]
Oh love, when the river runs dry
It’s hard to see through blurry eyes
Don’t say you’re not strong enough
To let me love you just the way you are
Oh love, when the river runs high
It’s hard for me to watch you cry
Don’t say you’re not strong enough
To let me love you just the way you are

[Outro]
(Oh love, when the river runs dry)
Oh love, the way you are
Don’t say you’re not strong enough
To let me love you just the way you are

Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

Single

 

 
Tytuł Rok Pozycje na listach
AUT
[3]
GER
[4]
NLD
[7]
“Pray Pray Pray” (as Paddy Kelly) 2003 43 13 74
“When You Sleep” (as Paddy Kelly) 70 45
“Shake Away” 2015
“Golden Age” 2017
“iD” (featuring Gentleman) 57
“Roundabouts” 2018
“Beautiful Madness” 2020 73 42
“Throwback” 2021 47 30
“Blurry Eyes” 88
“-” oznacza, że pozycja nie była notowana.

Michael Patrick Kelly, występujący dawniej pod pseud. Paddy Kelly (ur. 5 grudnia 1977 w Dublinie) – irlandzki piosenkarz i autor tekstów, kompozytor oraz działacz pokojowy. Przez wiele lat występował wraz z rodzeństwem w zespole The Kelly Family. W latach 2004–2010 przebywał we Wspólnocie św. Jana (fr. Communauté Saint-Jean), gdzie nosił imię John Paul Mary. Od 2000 roku miał coraz większą potrzebę grania i komponowania z innymi muzykami spoza rodziny. Jego nowo odkrytą wiarę można było odnaleźć w jego pracy solowej, na przykład w piosence Pray Pray Pray, którą napisał po pielgrzymce do Medziugorje. Inne tytuły duchowe obejmują pieśń “Thanking blessed Mary”, skomponowaną z okazji jego nawrócenia w Lourdes oraz pieśń “Rain of Roses” o kanonizowanej Teresie von Lisieux. Singiel “When You Sleep”, wydany w maju 2003 roku, osiągnął 45 pozycję w Niemczech. 27 lipca 2016 roku Irlandczyk dał dwa koncerty dla pielgrzymów w Krakowie w ramach Światowych Dni Młodzieży. Michael obecnie mieszka w Niemczech. Gatunki jego muzyki to folk, rock i pop. Jego debiutancka studyjna płyta zatytułowana “In Exile” ukazała się 17 marca 2003 roku nakładem wytwórni płytowej Polydor i jest utrzymana w gatunkach Pop oraz pop rock. Album zawiera 11 piosenek. Krążek zadebiutował na 13 miejscu na liście German Albums Chart. Materiał na austriackiej liście albumów zajął najwyższą pozycję numer 49[źródło]Wikipedia.

Paddy to prawdziwy multiinstrumentalista – gra na gitarze, instrumentach klawiszowych, perkusyjnych, akordeonie, harmonijce ustnej, gitarze basowej, kongach i mandolinie. Wszystkie te umiejętności prezentuje na tej debiutanckiej solowej płycie, po której niektórzy krytycy zaczęli nazywać go “niemieckim Justinem Timberlakem” – napisano o wydawnictwie w serwisie muzyka.interia.pl[źródło]https://muzyka.interia.pl/plyta-in-exile,dId,917.

Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org, en.wikipedia.org, de.wikipedia.org oraz muzyka.interia.pl

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 601 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 1)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *