MEJK – nowa piosenka

mejkTytuł nowej piosenki zespołu MEJK to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki to zobacz niżej do singli do roku 2018.

 

Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki Mejk

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

Jakiś czas temu w sieci ukazał się nowy utwór polskiego zespołu Mejk. Kawałek został zaprezentowany przez grupę podczas koncertu premier na Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie. Formacja z Morąga pojawiła się na scenie wraz ze swoim perkusistą oraz sekcją taneczną. Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorami tekstu są Artur Telus i Elwira Smilgin-Brodzik, natomiast kompozytorami są Artur Telus oraz Mariusz Brodzik. Oficjalny teledysk do nowego utworu na YT ukazał się 28 czerwca 2018 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 2 843 366 wyświetleń na Youtube. Zespół jak zwykle postawił na niebanalne brzmienie i jeszcze ciekawsze wideo. Wideoklip jest niczym filmowe kino akcji. W teledysku wziął udział gościnnie Krzysztof Ster oraz modele, pracujący na co dzień w Westernowym Parku Rozrywki Twinpigs. Czy produkcja powtórzy sukces hitu artystów pt. „Tańczę z nim do rana”, który na Youtube ma przeszło 18 milionów wyświetleń? Zobaczymy. Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię grupy zamyka wydany w 2018 roku krążek “20 lat”, który ukazał się nakładem wytwórni płytowej Wydawnictwo Muzyczne FOLK i jest utrzymany w gatunkach Disco Polo i Tech House. Album zawiera 34 kompozycje. Warto dodać, że Mejk, świętował niedawno swój jubileusz – dwudziestolecie działalności artystycznej.
źródło: disco-polo.info oraz Internet

Tekst utworu
Ta historia się zaczyna, jak historii sto
Jest gdzieś chłopak i dziewczyna, między nimi coś
On by oddał dla niej wszystko, tak jak pewnie Ty
Nie każdemu jest pisana miłość czysta jak łzy

Ref.:
Przez dwa serca, dwa serca
Twe i moje, Ty i ja
Przez dwa serca, przez dwa serca
To się spełnić ma (2 x)

I jak w każdej dobrej bajce finał piękny jest
Tak w historii tej, na szczęście, nic nie kończy się
W świetle słońca, blasku nocy zawsze razem są
Piękna magia ich złączyła, miłość to właśnie to

Ref.:
Przez dwa serca, dwa serca
Twe i moje, Ty i ja
Przez dwa serca, przez dwa serca
To się spełnić ma (2 x)

Przez dwa serca…

Ref.:
Przez dwa serca, dwa serca
Twe i moje, Ty i ja
Przez dwa serca, przez dwa serca
To się spełnić ma (2 x)

Single

Rok Tytuł
1999 Dla Ciebie
Dotknij mnie
Tak nie musiało być
2002 Jak spokój po burzy
Za oknem śnieg
Otworzysz niebo
Noc
2011 Leżę w Hamaku
Dotknij Mnie (modern Ver 2012)
2012 Całuj Mnie
Sweet
2013 Daj nam czas
Tak nie musiało być (Ver. 2013)
Męska gra
2014 Poniedziałek
Janek, oświadczył się jej
Z Apetytem
Graj dla mnie (feat. Marcin Miller)
2015 Dla Ciebie 2015
Tańczę z nim do rana
Heloł kocham Cię
2016 O Mamma Mia
Kocham tylko ciebie
2018 Przez dwa serca

Mejk – polski zespół muzyki rozrywkowej założony w Morągu. Nazwa zespołu pochodzi od pierwszych liter imion założycieli grupy. Grupa wykorzystuje też aranżacje znanych zagranicznych zespołów, pisząc własne słowa do nich. Obecny skład formacji stanowią dwie osoby. Aktualnie wokalistką grupy jest Elwira Smilgin-Brodzik (stan na 7.11.2018). Gatunki ich muzyki to disco polo, pop i dance. Ich debiutancka płyta zatytułowana Dla ciebie ukazała się w 1999 roku nakładem wytwórni płytowej Memory 3 i jest utrzymana w gatunkach Europop, Eurodance oraz Disco Polo. Album zawiera 12 piosenek.
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono 560 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Witamy. Aby strona mogła działać potrzebujemy pieniędzy na opłacenie domeny i hostingu (razem 420zł). Prosimy Drogi Czytelniku abyś wpłacił ile możesz. Możliwe, że dzięki Twojej wpłacie następnym razem gdy coś będziesz szukał w internecie będziesz mógł znaleźć to na naszej stronie. Gdy zbierzemy wymaganą sumę to te okienko nie będzie się już wyświetlać (przynajmniej nie w tym roku). Pieniądze prosimy przesłać na konto: 50 1020 5558 1111 1705 2630 0081 Milewski Krzysztof Kotlarska 1/2 64-610 Rogoźno. W tytule przelewu prosimy wpisać: Na działalność portalu nowapiosenka.pl
Te okienko zamyka się krzyżykiem. Dziękujemy i pozdrawiamy.