Medejs – nowa piosenka

MedejsTytuł nowej piosenki Medejs to:
Medejs nowa piosenka
Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki to zobacz niżej do singli.
 
Posłuchaj nowej piosenki Medejs

Single
1. Smak wolności
2. Myślami daleko
MEDEJS to polski zespół muzyczny wykonujący muzykę disco polo i dance. Formacja powstała na początku 2014 roku, z inicjatywy Andrzeja Gieszczyka ( kompozytor, tekściarz, aranżer, perkusista, gitarzysta i klawiszowiec ) oraz Daniela Antosiewicza ( tekściarz, kompozytor, aranżer, główny wokalista ) postanowili założyć zespół. Nad nazwą długo się nie trzeba było zastanawiać, gdyż już wcześniej Daniel wymyślił MEDEJS. Andrzej bez wahania się zgodził i tak w szybki sposób powstała nazwa. Po za tym praca nie była zbyt łatwa, gdyż wszystko odbywało się drogą internetową z tego względu iż Andrzej i Daniel mieszkali w różnych miastach Polski.
Obecny skład zespołu:
Daniel Antosiewicz – główny vocal
Robert Orlikowski – klawiszowiec
źródło: facebook.com/Medejs-Official-1405793713019754


Powiązane wpisy:

Jak dobrze znasz artystów jednego przeboju? – Quiz. Odpowiedz na 15 pytań i sprawdź swój wynik. Quiz jest dostępny na tej stronie.

(Odwiedzono: 28 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

8 komentarzy do “Medejs – nowa piosenka”

  1. Fajna piosenka. Zakochać się można i daje do myślenia. Szkoda że nie jest głośno o Was ale jak wiadomo zespoły które lecą na nazwisku nie pozwolą sobie na to by nowe zespoły ich przebily. Wierzę że Wam się uda. Piosenkę dedykuję mojemu Marcinowi. 🙂 jest cudowna

    Odpowiedz
  2. Mega hit 🙂 mogę słuchać cały czas. Nie znam twgo zespołu ale widać że są dobrzy w tym co robią.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *