Masters – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Masters to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki z 2020 roku to zobacz niżej do listy utworów.
 
Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki Masters

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.
Jakiś czas temu w sieci ukazał się nowy utwór polskiej formacji Masters zatytułowany “Tak Jak Ja”. Kawałek to materiał idealny do radiowej playlisty, czy romantycznej potańcówki. To idealna nutka dla zakochanych i wszystkich fanów dobrej muzyki tanecznej. Wokalista wydał też liryczną wersję numeru. Kompozycja została wydana w dużo bardziej spokojnym stylu, niż oryginał.
Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorami tekstu są Daria Dombrowska oraz Paweł Jasionowski, natomiast kompozytorem jest Paweł Jasionowski.
Oficjalny teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 18 czerwca 2020 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 963 225 wyświetleń na YT. Wideoklip zrealizowała firma Respect Media. W pełnym energii klipie Paweł Jasionowski wystąpił wraz ze swoją ukochaną, która wypadła doskonale.
Pod wideo ukazały się pozytywne komentarze m.in od Zespołu Fair Play i Zespołu SHOWMAN.


“Masters jak zwykle najwyższy poziom disco polo 🙂 łapka w górę jeśli chcecie remix od Fair Playa. 👍” – Zespół Fair Play.
“Jak zawsze hit! Świetny klip, ładnie wyszło :)” – Zespół SHOWMAN.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu formacji pt. „Żono Moja”, który na Youtube ma przeszło 78 milionów wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy,że kawałek „Żono Moja” zajął III miejsce w konkursie Hit Wszech Czasów na Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie. Podczas Festiwalu Muzyki Weselnej w Mrągowie czytelnicy „Na żywo” wybrali kompozycję „Żono moja” na największy weselny hit. Nutka doczekała się wielu coverów w tym metalowego. Numer został przerobiony przez YouTubera z kanału Na metalowo.
Grupa Masters jest jednym z bardziej lubianych zespołów, które wiodą prym w świecie disco polo. Jej liderem jest utalentowany Paweł Jasionowski. Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię zespołu Masters zamyka wydany 28 września 2018 roku krążek “To Jest Miłość”, który ukazał się nakładem wytwórni płytowej Universal Music Polska. Album jest utrzymany w gatunkach Eurodance oraz Disco Polo. Płyta zawiera 11 numerów plus dwa bonusy. Jest to ich 7 album.
źródło: disco-polo.info, lck.art.pl, mastersmusic.pl, antyradio.pl, disco-polo.info, i inne

Tekst nagrania

Gdy gasną światła, jesteś przy mnie
I kiedy budzę się
Znów patrzysz na mnie tak niewinnie
W Twych oczach widzę, że
Ref.:
Nikt Cię nie zna tak, jak ja
Nikt nie kocha tak, jak ja
Choć na niebie milion gwiazd
To jedną kocham, jedną mam (2 x)
Teraz już wiem, co znaczy piękno
Ta chemia łączy nas
I wbija w serca samo sedno
Wspólnie spędzony czas
Ref.:
Nikt Cię nie zna tak, jak ja
Nikt nie kocha tak, jak ja
Choć na niebie milion gwiazd
To jedną kocham, jedną mam (2 x)
Zmysłowa, szałowa, ta lepsza połowa
Znalazłem swój właściwy szlak
Nie inna, ta sama, ta moja kochana
Nie liczy już godzin i lat
Ref.:
Nikt Cię nie zna tak, jak ja
Nikt nie kocha tak, jak ja
Choć na niebie milion gwiazd
To jedną kocham, jedną mam (2 x)

Lista utworów

1. Anna M.
2. Balujemy
3. Bella
4. Białe Łabędzie
5. Bond
6. Całkiem przypadkiem
7. Carnival Mix
8. Chcę Ciebie rozgrzać
9. Nocy Mało
10. Tak Jak Ja
Pozostałe utwory są na tej stronie
Masters – polski zespół wykonujący muzykę z pogranicza disco polo i dance. Grupa została założona w 2007 roku w Zambrowie. Liderem, założycielem i autorem większości utworów jest Paweł Jasionowski. Debiutancka płyta formacji zatytułowana “Nowy Ja” ukazała się w 2008 roku nakładem wytwórni płytowej Ryszard Music i jest utrzymana w gatunku disco polo. Album zawiera 15 piosenek. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono 193 razy, 2 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *