Martin Garrix – Pressure ft. Tove Lo

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka holenderskiego producenta muzycznego Martina Garrixa zatytułowana “Pressure” (z gościnnym udziałem szwedzkiej piosenkarki Tove Lo). Nutka pokazuje, że holender obrał świeży i nieco głębszy kierunek, jeśli chodzi o brzmienie. Producent postawił na klubowy banger, w którym szwedzka piosenkarka błyszczy w swoim wyjątkowym, uwodzącym stylu[źródło]https://muzotakt.pl/91243/martin-garrix-prezentuje-nowy-singiel-z-tove-lo/.


Gatunki nowej piosenki to Electro i House[źródło]https://www.discogs.com/Martin-Garrix-Feat-Tove-Lo-Pressure/release/17450131. Materiał napisali: Martijn Garritsen, Oskar Rindborg, Tove Lo oraz Wilhelm Börjesson. Kompozycja została wyprodukowana przez producenta ze Sztokholmu Osrina i Martina Garrixa.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 5 lutego 2021 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 11 498 759 wyświetleń na YT. Wideoklip wyreżyserowali Philip Hovensjö i Olle Knutson. Kierownikiem zdjęć do teledysku był Joel Hördegård.

W opisie pod wideo czytamy:

“My new single ‘Pressure’ featuring Tove Lo is out now and I hope you guys enjoy this crazy music video!”

Translator nam to przetłumaczył następująco:

“Mój nowy singiel „Pressure” z udziałem Tove Lo jest już dostępny i mam nadzieję, że spodoba wam się ten szalony teledysk!”

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 25-letniego Holendra pt. “Animals”, który na YouTube ma już 1,5 mld wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że kawałek “Animals” odniósł komercyjny sukces, docierając do pierwszej dziesiątki lub na szczyty wielu list przebojów muzyki elektronicznej, zajmując pierwsze miejsca na listach przebojów singli w Wielkiej Brytanii, francuskojęzycznej Szwajcarii i Belgii, a w Stanach Zjednoczonych osiągając 21 miejsce na liście Billboard Hot 100 i numer 1 na liście Dance. Nutka na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajęła najwyższą pozycję numer 16, a na polskiej liście Dance Top 50 numer 2. Materiał zdobył certyfikat podwójnie platynowej płyty[źródło]Wikipedia.

Martin Garrix uważany jest za jednego z najpopularniejszych DJ-ów na świecie[źródło]muzyka.interia.pl 3.03.2020. Muzyk miał dać koncert na tegorocznym festiwalu Open’er w Gdyni, ale festiwal został przełożony na kolejny rok, o czym poinformowała agencja Alter Alt. Najbliższy koncert artysty ma się odbyć na wydarzeniu pn. FETE DU BRUIT DANS LANDERNEAU, które ma mieć miejsce w dniach 13-15 sierpnia 2021 w Landerneau, France, a kolejny na wydarzeniu pn. Red Valley Festival, które ma mieć miejsce w dniach 13-15 sierpnia 2021 w Arbatax, Italy.

źródło: muzotakt.pl, | muzyka.interia.pl, Wikipedia, songkick.com, i inne

Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowego utworu Martina

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

Tekst nagrania “Pressure”

[Verse 1]
I’m in a mood
I’m still tasting you
Pacing around for days
Crave you back with me
Pretend I’ll be good

[Chorus]
Give me silence, silence, I just need your touch
Know your violence violence, hides on the tip of your tongue
In the darkness darkness, we go on and on
Always under pressure
(Pressure, uh)

[Verse 2]
Can’t take it back (Back)
When you talk like that, no
You make me see red
Still end up in my bed
Know I want that sweat
Yeah, yeah

[Chorus]
Give me silence, silence, I just need your touch
Know your violence violence, hides on the tip of your tongue
In the darkness darkness, we go on and on
Always under pressure
(Pressure, uh)

[Bridge]
I don’t know, know what to do
Tension just feels so thick in the room
I don’t know what to do
I don’t know, know what to do
Tension just feels so thick in the room
Always under pressure
(Ah, ah)

[Chorus]
Give me silence silence, I just need your touch
Know your violence violence, hides on the tip of your tongue
In the darkness darkness, we go on and on
Always under pressure
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.
Martin-Garrix-feat-Tove-Lo-Pressure

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 9 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *