Marnik, KSHMR – Alone

Jakiś czas temu w sieci ukazał się nowy wspólny utwór włoskiej grupy Marnik oraz amerykańskiego DJ-a i producenta muzycznego KSHMR zatytułowany “Alone” (z gościnnym udziałem kanadyjskiej piosenkarki Anjulie i włoskiego piosenkarza Jeffrey’a Jey’a). To nie pierwsza współpraca Włochów z Amerykanem. Dotychczas nagrali oni wspólnie single: “Bazaar” (2015), “Mandala” (2016) i “Shiva” (2017).
Gatunek nowej piosenki to Electro House. Materiał napisali: R. Tailor, KSHMR, M. Siss, E. Longo oraz A. Persaud. Kompozycja została wyprodukowana przez Marnika i KSHMR.
Oficjalne Lyric Video do nowego utworu na YouTube ukazało się 15 listopada 2019 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 3 760 142 wyświetleń na YT. Czy produkcja powtórzy sukces hitu Włochów pt. “Bazaar” (oraz Kshmr), który na Youtube ma już 41 mln wyświetleń? Zobaczymy.
Marnik to włoski duet złożony z Alessandro Martello i Emanuele Longo.
Niles Hollowell-Dhar (ur. 6 października 1988 r.), bardziej znany pod pseudonimem Kshmr (wymawiane jako „Kashmir”; stylizowany jako KSHMR), to amerykański muzyk, producent muzyczny i DJ. Został sklasyfikowany na 23. miejscu wśród 100 najlepszych DJ-ów DJ Mag w 2015 roku i został nagrodzony “The Highest New Entry”. W 2016 roku awansował na 12 miejsce wśród 100 najlepszych DJ-ów i utrzymał to samo miejsce w 2017 roku. W lipcu 2017 r. założył własną wytwórnię „Dharma Worldwide”. Dużą popularnością na Youtube z jego produkcji cieszy się numer “Secrets” (oraz Tiësto, featuring Vassy), który ma już 207 mln wyświetleń. Najbliższy koncert artysty odbędzie się 17 stycznia 2020 w Stereo Live, Dallas, TX, US, a kolejny 18 stycznia 2020 w Stereo Live, Houston, TX, US.
Anjulie Persaud (ur. 21 maja 1983), znana jako Anjulie, to kanadyjska piosenkarka i autorka tekstów piosenek, która wydała jeden album i współpracowała z Diplo, Zeddem, Boombox Cartel, Kelly Clarkson, Nicki Minaj, TheFatRat, Benny Benassi i innymi. Jej muzyka była prezentowana w HBO, ABC, NBC i MTV. Dużą popularnością na Youtube z jej produkcji cieszy się numer “Stronger” (nagrany z TheFatRat i Slaydit), który ma już 7,1 mln wyświetleń. W dyskografii artystki znajduje się na razie jeden album pt. “Anjulie” wydany w 2009 roku.
Gianfranco Randone, znany pod pseudonimem Jeffrey Jey (ur. 5 stycznia 1970 r.), jest włoskim muzykiem, piosenkarzem i kompozytorem, najbardziej znanym jako główny wokalista grupy Eiffel 65 (1998–2005, 2010 – obecnie). Był także wokalistą zespołów Bliss Team (1992–1997) i Bloom 06 (2005–2010). Po zjednoczeniu Eiffela 65 w czerwcu 2010 r. obecnie koncertuje we Włoszech i Europie z zespołem. Oprócz śpiewu Jey gra także na gitarze basowej, gitarze elektrycznej, perkusji i klawiszach. Dużą popularnością na Youtube z jego produkcji cieszy się numer “Da quando ci sei te” (nagrany z Dino Brownem), który ma już 1,7 mln wyświetleń.
źródło: Wikipedia, songkick.com, i inne
Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.


Tekst kawałka

[Chorus]
Woah, I’m so alone
It’s like everybody left without me
Woah, I’m letting go
Feel the headlights crashing, my life flashing
[Chorus]
Woah, I’m so alone
It’s like everybody left without me
Woah, I’m letting go
Feel the headlights crashing, my life flashing
[Verse]
I see you on my screen, are you just a fantasy?
Maybe you’re not even there
Maybe you don’t even care
As I stare at my phone
Thinking you could be the one
And I’m done waiting, hesitating
[Pre-Chorus]
Woah, I’m so alone
It’s like everybody left without me
[Chorus]
Woah, I’m so alone
It’s like everybody left without me
Woah, I’m letting go
Feel the headlights crashing, my life flashing
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 2 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *