Margaret – nowa piosenka

MargaretTytuł nowej piosenki Margaret to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki to zobacz niżej do singli do roku 2018.

 

Posłuchaj nowej piosenki Margaret

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

W sieci ukazał się nowy utwór polskiej piosenkarki Margaret. Kawałek podobnie jak poprzednik „In My Cabana” utrzymany jest w wakacyjnym klimacie. Nowy singiel został oficjalnym hymnem Parady Równości w Sztokholmie. Artystka od zawsze wspierała środowiska LGBT i świetnie sprawdziła się w swojej roli. Czy kompozycja powtórzy sukces hitu artystki „Byle jak”, który na Youtube ma przeszło 30 miliona wyświetleń? Zobaczymy. Autorką tekstu jest Margaret. Audio do nowego utworu na YT ukazało się 2 sierpnia 2018 roku. Na chwilę obecną klip ma 162 153 wyświetleń na Youtube. Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię Margaret zamyka wydany w 2017 roku krążek “Monkey Business”, który ukazał się nakładem wytwórni płytowej Magic Records i Universal Music Polska. Warto dodać, że tegoroczny singiel Małgosi – „In My Cabana” – osiągnął spory sukces w Szwecji docierając m.in. do pierwszej dziesiątki najczęściej streamowanych kawałków na tamtejszym Spotify oraz uzyskując status platyny. Najbliższy koncert gwiazdy, na którym być może usłyszymy nowy numer odbędzie się 17 grudnia 2018 w Szczecinie (Zachodniopomorskie).

Tekst utworu
[Verse 1]
Oh I ain’t calling on my telephone
Been working hard on weekly I may alone
Got my hundred yeah
I’m now in LA yeah
Oh rarely go crossing you better be gone

[Pre-Chorus]
I get all my girls with me
Got no time for see honey
I get all that fendelallin
No need you in around me

No need your money
Got no type of see honey
I got all that fendelallin
No need you in around me

[Chorus]
Licking my licking my lollipop

[Verse 2]
You keep on trying that’s just stupid boy
I’ve play I like I do with all my toy’s
[?]
No I ain’t ever gon’ be a home boy

[Pre-Chorus]
I get all my girls with me
Got no time for see honey
I get all that fendelallin
No need you in around me

[Chorus x3]
Licking my licking my licking my my
You ain’t licking my, licking my lollipop

[Pre-Chorus]
I get all my girls with me
Got no time for see honey
I get all that fendelallin
No need you in around me

No need your money
Get no type of see honey
I got all that fendelallin
No need you in around me

[Chorus]
Licking my licking my licking my my…

Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

Single

Rok Tytuł Najwyższe pozycje na listach
POL
[74]
POL
(nowości)

[39]
RMF
[120]
2013 „Thank You Very Much” 2 1
„Tell Me How Are Ya”
2014 „Wasted” 6 1 1
„Start a Fire” 1 4
2015 „Heartbeat”
„‘Deed I Do”
(oraz Matt Dusk)
„Just the Two of Us”
(oraz Matt Dusk)
2016 „Cool Me Down”
„Elephant”
2017 „Blue Vibes”
„What You Do”
„Monkey Business”
„Byle jak”
2018 „In My Cabana”
„Lollipop”
„–” singel nie był notowany.

Ostatnio wystąpiła również gościnnie w utworze “6 in the Morning” u boku Vax.

Margaret, właściwie Małgorzata Jamroży (ur. 30 czerwca 1991 w Stargardzie Szczecińskim) – polska piosenkarka i blogerka modowa. Pochodzi z Ińska, natomiast w Choszcznie ukończyła szkołę muzyczną pierwszego stopnia w klasie klarnetu i saksofonu. Dalszą edukację z kolei odbywała w Szczecinie, gdzie skończyła liceum ogólnokształcące. Następnie rozpoczęła studia w Warszawie na wydziale anglistyki, lecz później przeniosła się na wydział projektowania ubioru. Debiutancki singiel Margaret 2013, “Thank You Very Much”, znalazł się na All I Need (jej pierwszej EP-ce). Utwór znalazł się w pierwszej pięćdziesiątce w Austrii, Niemczech i we Włoszech. Jej debiutancki album studyjny osiągnął najwyższe miejsce w Polsce. Zawierał trzy single (“Wasted”, “Start a Fire” i “Heartbeat”), które osiągnęły odpowiednio numer sześć, dziesięć i jedenaście w Polsce. Reedycja albumu w 2016 r. wyprodukowała “Cool Me Down”, pierwszy polski singiel z pierwszej piątki. Piosenka również znalazła się w pierwszej trzydziestce w Rumunii i w pierwszej czterdziestce w Szwecji. W 2015 roku Margaret nagrała album Just the Two of Us z Mattem Duskiem, po którym w 2017 roku ukazał się jej trzeci długogrający krążek, Monkey Business. Ta ostatnia pozycja osiągnęła najwyższe noty w Polsce i zadebiutowała singlem “What You Do”. Od 2014 roku Małgorzata corocznie uczestniczy w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy (WOŚP). Piosenkarka wzięła również udział w nagrywaniu dwóch albumów charytatywnych wspierających Stowarzyszenie Siemacha w 2014 i 2015 roku. Jamroży pojawiła się również w telewizyjnych promocjach Fundacji Polsat, w której zachęcała widzów do wysyłania SMS-ów. Zyski zostały przekazane na cele charytatywne. Gatunek jej muzyki to pop i jazz. Jej debiutancka płyta zatytułowana Add the Blonde ukazała się w 2014 roku nakładem wytwórni płytowej Magic Records i Universal Music Polska.
źródło: pl.wikipedia.org oraz en.wikipedia.org

(Odwiedzono 1 282 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Witamy. Aby strona mogła działać potrzebujemy pieniędzy na opłacenie domeny i hostingu (razem 420zł). Prosimy Drogi Czytelniku abyś wpłacił ile możesz. Możliwe, że dzięki Twojej wpłacie następnym razem gdy coś będziesz szukał w internecie będziesz mógł znaleźć to na naszej stronie. Gdy zbierzemy wymaganą sumę to te okienko nie będzie się już wyświetlać (przynajmniej nie w tym roku). Pieniądze prosimy przesłać na konto: 50 1020 5558 1111 1705 2630 0081 Milewski Krzysztof Kotlarska 1/2 64-610 Rogoźno. W tytule przelewu prosimy wpisać: Na działalność portalu nowapiosenka.pl
Te okienko zamyka się krzyżykiem. Dziękujemy i pozdrawiamy.