Marcin Sójka – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Marcina Sójki to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki z 2018 roku to zobacz niżej do listy utworów.

Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki Marcina

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

Jakiś czas temu w sieci ukazał się nowy utwór polskiego piosenkarza Marcina Sójki. Kawałek jest debiutanckim singlem zwycięzcy dziewiątej edycji programu The Voice of Poland. – “Gdy ludzie usłyszą ten numer, będą mogli powiedzieć, że to takie moje” – powiedział artysta. “Ten singiel pokazuje, że naprawdę jesteś wielkim artystą. Potrafisz się odnaleźć, niewiele osób w tym kraju może mierzyć się z twoim wokalem” – komentował Michał Szpak. Gatunek nowej piosenki to pop. Autorami tekstu i kompozytorami są Michał Pietrzak, Juliusz Kamil i Marcin Sójka. Czarno biały teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 1 grudnia 2018 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 4 114 735 wyświetleń na YT. Popularność produkcji zaskoczyła samego muzyka, który przyznał, że jest niesamowicie wdzięczny za wsparcie i miłe słowa. “Świat mnie jednak zaskoczył. Z całego serca dziękuję Wam wszystkim za takie wspaniałe wsparcie i zapraszam do oglądanie mojego klipu – lajkujcie, komentujcie – To dla Was” – pisał na swoim Facebooku Marcin. Wideoklip wyreżyserował Sebastian Wełdycz. Producentem wykonawczym teledysku jest Agencja Kreatywna Pompidou. Czy produkcja ma szansę zostać hitem na miarę hitów trenerów The Voice of Poland? Zobaczymy.
źródło: muzyka.interia.pl, radiozet.pl, rmf.fm, Internet

Tekst kompozycji

[Zwrotka 1]
Ciągle zbyt posępną, mój świat odsłania twarz
Wytrwam jeszcze chwilę, jeśli zechcesz mi ja dać
Wszystko będzie ważne, by docenić życia skarb
Okruch szczęścia teraz w dłoni trzymam, wiem już jak

Oooooo…
Czuję, że ty też tak masz

[Refren]
Zaskakuj mnie tak
Oczaruj mnie tak
Mój świecie dziś spraw
Bym mógł cię sercem brać

Zaskakuj mnie tak
Zestarzeć się daj
Mój świecie dziś spraw
Byś mojej był miłości wart

[Zwrotka 2]
Gdyby nawet przyszło
Zbyt szybko rozstać się
Lepszym zawsze chciałem mym dzieciom zostawić cię

Oooooooo
Już zawsze, mój świecie

[Refren]
Zaskakuj mnie tak
Oczaruj mnie tak
Mój świecie dziś spraw
Bym mógł cię sercem brać

Zaskakuj mnie tak
Zestarzeć się daj
Mój świecie dziś spraw
Byś mojej był miłości wart

Móc zobaczyć, że ten cały świat, przecież w dłoni mam

[Refren]
Zaskakuj mnie tak
Oczaruj mnie tak
Mój świecie dziś spraw
Bym mógł cię sercem brać

Zaskakuj mnie tak
Zestarzeć się daj
Mój świecie dziś spraw
Byś mojej był miłości wart (x2)

Lista utworów

1. Weź Nie Pytaj, Weź Mi Nałóż, Czyli Gastro Xmas Song 2018
2. Zaskakuj mnie

Marcin Sójka – piosenkarz, zwycięzca 9 edycji programu The Voice of Poland (drużyna Patrycji Markowskiej). Urodził się i mieszka w Siedlcach. Od dziecka śpiewa i jest związany ze sceną muzyczną oraz teatralną. Sójka jest zatrudniony w Centrum Kultury i Sztuki na stanowisku realizatora dźwięku. Współpracuje również z Siedlecką Orkiestrą Wojskową. Gatunek jego muzyki to pop.
źródło: eska.pl

(Odwiedzono 673 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Witamy. Aby strona mogła działać potrzebujemy pieniędzy na opłacenie domeny i hostingu (razem 420zł). Prosimy Drogi Czytelniku abyś wpłacił ile możesz. Możliwe, że dzięki Twojej wpłacie następnym razem gdy coś będziesz szukał w internecie będziesz mógł znaleźć to na naszej stronie. Gdy zbierzemy wymaganą sumę to te okienko nie będzie się już wyświetlać (przynajmniej nie w tym roku). Pieniądze prosimy przesłać na konto: 50 1020 5558 1111 1705 2630 0081 Milewski Krzysztof Kotlarska 1/2 64-610 Rogoźno. W tytule przelewu prosimy wpisać: Na działalność portalu nowapiosenka.pl
Te okienko zamyka się krzyżykiem. Dziękujemy i pozdrawiamy.