Marcin Kłosowski – nowa piosenka

Marcin KlosowskiTytuł nowej piosenki Marcina Kłosowskiego to:

Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.


Posłuchaj tego nagrania w formacie MP3 na YouTube Music.

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Marcina Kłosowskiego zatytułowana “Chciałbym”.

Gatunek nowej piosenki to disco-polo.info. Autorem tekstu jest Marcin Kłosowski, natomiast kompozytorami są Kamil Miśkiewicz oraz Marcin Kłosowski.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 2 października 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 547 997 wyświetleń na YT.

W opisie pod wideo czytamy:

“Cześć Kochani 🙂 Przedstawiam Wam Moją nowość “CHCIAŁBYM”. Kochani, tak jak zwykle jest to prosta piosenka, jak i teledysk do niej. Teledysk ma nawiązywać do wcześniejszych lat, jednak jest to tylko zwykły obrazek do piosenki 😁 Cały prosty przekaz piosenki zawarty jest w jej słowach, jest to mieszanka muzyczna, którą się trochę pobawiłem i taki wyszedł efekt. Zalecam przesłuchanie całej piosenki do końca. Pozdrawiam i życzę miłego odsłuchu oraz oglądania 😁”

W komentarzu pod wideo Marcin Kłosowski napisał:

“Kochani, tak jak zawsze Konkursik czyli Komentarze z największą ilością Lajków wygrywają ode mnie płytki i pocztówki z autografem ❤ Jak się podoba to udostępniamy i niech leci w świat ❤️Miłego odsłuchu ❤️”

Czy produkcja powtórzy sukces hitu artysty pt. “Milion Złotych Róż”, który na YouTube ma już 2,3 mln wyświetleń? Zobaczymy.

Marcin Kłosowski to znany gwiazdor disco polo[źródło]disco-polo.info 31 Maj 2021.

źródło: | disco-polo.info, i inne?

Lista utworów

1. Baw ze mną się
2. Bym Cię Wziął
3. Chaos
4. Chciałbym
5. Czarna limuzyna
6. Dlaczego
7. Dziękuję że jesteś
8. Hej, o Pani ma!
9. Kiedy Cię znajdę
10. Kocham Cię Skarbie
Pozostałe utwory są na tej stronie

Marcin Kłosowski to wykonawca pochodzący z okolic Rajczyna, który zaczął się liczyć w świecie disco polo dzięki udziałowi w programie DISCO STAR emitowanemu w PoloTV w edycji z 2014 roku.
źródło: discopolo24.pl

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 432 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 3)