Mahmut Orhan – nowa piosenka

mahmut-orhanTytuł nowej piosenki Mahmuta Orhana to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki z 2021 roku to zobacz niżej do listy utworów.


 

Posłuchaj nowej piosenki Mahmuta

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

Jakiś czas temu w sieci ukazała się wspólna nowa piosenka tureckiego producenta Mahmuta Orhana oraz indyjsko-amerykańskiego producenta KSHMR zatytułowana “Slow” (z gościnnym udziałem piosenkarki KARRY). Kawałek znalazł się na krążku KSHMR-a zatytułowanym “Harmonica Andromeda (Deluxe)”, który ukazał się 11 czerwca 2021 roku. Płyta zawiera 19 numerów i jest utrzymana w gatunku Dance.

Gatunek nowej piosenki to Dance/EDM. Materiał napisali: KSHMR, KARRA, Mahmut Orhan oraz Reid Stefan. Kompozycja została wyprodukowana przez Mahmuta Orhana i KSHMR-a.

Oficjalne audio na YT ukazało się 11 czerwca 2021 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 1 089 168 wyświetleń na Youtube.

W komentarzu pod wideo KSHMR napisał:

Thanks for listening guys. This is a special song for me, Karra and Mahmut — hope you enjoy

Translator nam to przetłumaczył następująco:

Dzięki za wysłuchanie. To specjalna piosenka dla mnie, Karry i Mahmuta — mam nadzieję, że się spodoba

Komentarz napisała też KARRA:

Obsessed with the song 😍 so happy it’s finally released to the world!

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 29-letniego Turka pt. „Feel” (z gościnnym udziałem Sena Sener), który na Youtube ma już 420 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel „Feel” pojawił się na listach przebojów m.in. w Grecji, Niemczech, Polsce i Rumunii. Kawałek na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął najwyższą pozycję numer 9, na liście AirPlay – TV (lista muzycznych nagrań video z największą liczbą widzów w monitorowanych stacjach TV, publikowana co tydzień) zajął najwyższą pozycję numer 1. Nutka osiągnęła pierwsze miejsce na muzycznej platformie iTunes.

Niles Hollowell-Dhar (ur. 6 października 1988), lepiej znany pod pseudonimem Kshmr (wymawiane „Kashmir”; zapis stylizowany: KSHМR) to amerykańsko-indyjski DJ, producent muzyczny i muzyk z Berkeley w Kalifornii. Dużą popularnością na YouTube z jego produkcji cieszy się numer “Secrets” (nagrany z Tiësto, featuring Vassy), który ma już 252 mln wyświetleń. 19 marca 2021 nakładem wytwórni płytowej Spinnin’ / Dharma Worldwide ukazała się jego debiutancka studyjna płyta zatytułowana “Harmonica Andromeda”. Album zawiera 14 numerów i jest utrzymany w gatunku Dance. Najbliższy koncert 33-letniego muzyka ma się odbyć 19 marca 2022 w Chicago, IL, US, Radius, a kolejny na wydarzeniu pn. Tiesto The Trip, które ma się odbyć w dniach 31 marca – 3 kwietnia 2022 w Cancun, Mexico.

źródło: empik.com, | bestsellery.zpav.pl, Wikipedia, songkick.com, i inne

Tekst nagrania “Slow”

[Intro]
Pull me closer
We could take it slow

[Verse 1]
In the night, when you crave it
Say my name, away we go
Appetite, keep me comin’
Keep me comin’ back for more

[Chorus]
It’s out of our control
You know you wanna savor every pulse
The way you push and pull
Like the ocean
We could take it slow

[Drop]
(We could take it slow)

[Verse 2]
Yeah, you know, know my weakness
With the lights goin’ way down low
We could keep it a secret
It a secret no one knows

[Chorus]
It’s out of our control
You know you wanna savor every pulse
The way you push and pull
Like the ocean
We could take it slow

[Drop]
We could take it slow
(Take it slow)
We could take it slow
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

Lista utworów

1. 6 days
2. Everyday
3. Feel (Radio Edit)
4. Feel feat. Sena Sener
5. Hero feat. Irina Rimes
6. I Feel Your Pain ft. Irina Rimes
7. Slow
Pozostałe utwory są na tej stronie

Mahmut Orhan (urodzony 11 stycznia 1993, Bursa, Turcja) to turecki DJ i producent. Orhan zaczął pracować z muzyką w Bursie w wieku 15 lat i ostatecznie przeniósł się do Stambułu, aby pracować w nocnym klubie Bebek w 2011 roku. Po raz pierwszy odniósł sukces w 2015 roku dzięki instrumentalnej piosence “Age of Emotions”. Rok później jego numer “Feel” pojawił się m.in. na listach w Grecji, Niemczech, Polsce i Rumunii. Gatunki jego muzyki to EDM i deep house. Jego debiutancka płyta EP-ka zatytułowana “Undesirable Life” ukazała się w 2011 roku nakładem wytwórni płytowej Underground City Music i jest utrzymana w gatunku house. Album zawiera 6 kompozycji. Czytaj więcej
źródło: en.wikipedia.org

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 120 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *