MAGIC! – nowa piosenka

magic!Tytuł nowej piosenki MAGIC! to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki to zobacz niżej do singli do roku 2018.
 
Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki MAGIC!

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.
Jakiś czas temu w sieci ukazał się nowy utwór kanadyjskiego zespołu MAGIC! zatytułowany “Expectations”. Singiel pochodzi z nowego albumu grupy zatytułowanego “Expectations”, który ukazał się 7 września 2018 roku nakładem wytwórni płytowej Sony Music Entertainment. Płyta jest utrzymana w gatunku Reggae-Pop i zawiera 14 numerów. Patrząc na materiał jako całość nie sposób nie odnieść wrażenia, że jest bardzo zachowawczy.
Nową piosenkę napisali: Mark Pellizzer, Ben Spivak, Alex Tanas, Adam Messinger oraz Nasri Atweh. Kompozycja została wyprodukowana przez Nasri Atweha i Adama Messingera.
Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 6 września 2018 roku. W dniu 1.04.2020 klip ma 7 668 364 wyświetleń na YT. Czy produkcja powtórzy sukces hitu Kanadyjczyków pt. “Rude”, który w dniu 1.04.2020 na Youtube ma już 1,8 mld wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel “Rude” osiągnął szóstą pozycję na liście Canadian Hot 100 i osiągnął najwyższe pozycje na listach przebojów w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii oraz znalazł się w TOP10 list przebojów w Australii, Nowej Zelandii, Irlandii, Danii, Holandii i Szwecji. „Rude” było dziewiątą najlepiej sprzedającą się piosenką 2014 roku, ze światową sprzedażą na poziomie 8,6 miliona sztuk i zdobyło nagrodę Juno Awards w kategorii Single of the Year.
źródło: allaboutmusic.pl, Wikipedia, i inne


Tekst kawałka

[Verse 1]
Expectations (expectations)
Can make you believe (can make you believe)
That what you desire (what you desire)
Is what you need
[Pre-Chorus 1]
And I’m thinking
What if we just stop livin’ in the moment?
And I’m thinking
And maybe we both will be way less disappointed
[Chorus]
From all these e-e-e-e-e-expectations
E-e-e-e-e-expectations
So many e-e-e-e-e-expectations
E-e-e-e-e-expectations, yeah
[Verse 2]
Expectations (expectations)
Babe, I know you don’t mean (said I know you don’t mean)
To make small situations (make small situations)
Bigger than they should be, than they should be
[Pre-Chorus 2]
And I’m thinking
What if we just stop living in the present?
And I’m thinking
And maybe we both will be way less disconnected
[Chorus]
From all these e-e-e-e-e-expectations
E-e-e-e-e-expectations
So many e-e-e-e-e-expectations
E-e-e-e-e-expectations
[Outro]
I cannot read your mind and I don’t want to
I cannot read your mind and I don’t want to
I cannot read your mind and I don’t want to
I cannot read your mind and I don’t want to
So many e-e-e-e-e-expectations
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

Single

Tytuł Rok Najwyższe pozycje
CAN
[15]
AUS
[16]
AUT
[26]
“Rude” 2013 6 2 3
“Don’t Kill the Magic”[41] 2014 22 53
“Let Your Hair Down” 20
“No Way No” 2015 23
“#SundayFunday”[43] 72
“Lay You Down Easy”
(featuring Sean Paul)
2016 36 91
“Red Dress”
“No Regrets”
“Girl at Coachella”
(with Matoma featuring DRAM)
2017
“Darts in the Dark”
“Kiss Me” 2018
“Expectations”
“-” oznacza, że pozycja nie była notowana.

Ostatnio wystąpili również gościnnie (wraz z Sonnym Wilsonem) w utworze “Sun Goes Down” u boku Davida Guetty i Showtek.
Magic! (stylizowane na MAGIC!) – kanadyjski zespół muzyczny, stworzony przez piosenkarza oraz producenta Nasri Atweha, oraz Marka Pallizzera, Alexa Tanasa oraz Bena Spivaka. Grupa jest mocno zainspirowana przez The Police, Boba Marleya i Wailers. Znani są z charakterystycznego popowego brzmienia z wpływami reggae. Wszyscy członkowie formacji pochodzą z rejonu Toronto w Kanadzie. Wokalista Nasri, przed założeniem zespołu pisał utwory do różnych artystów pop. Przed dołączeniem do Magic! Ben Spivak grał z grupą Julian Taylor Band z Toronto, wydając “Never Gonna Give You Up” w 2012 roku. Julian Taylor i Jeremy Elliot odnieśli sukces, grając w Staggered Crossing z „Further Again” zdobywając #6 w 2001 na liście Canadian Hot 100. Gatunki ich muzyki to Reggae fusion, pop i reggae rock. Ich debiutancka studyjna płyta zatytułowana “Don’t Kill the Magic” ukazała się 30 czerwca 2014 roku nakładem Sony Music Entertainment i jest utrzymana w gatunkach Pop oraz reggae fusion. Standardowa wersja albumu zawiera 11 piosenek. Krążek zadebiutował na szóstym miejscu na liście Billboard 200, sprzedając się w pierwszym tygodniu w prawie 36 000 egzemplarzy. W ich ojczystym kraju, Kanadzie, materiał wszedł pod numerem pięć na listę Canadian Albums Chart. Prestiżowy serwis allmusic.com przyznał wydawnictwu 2,5 z 5 możliwych gwiazdek, natomiast magazyn Renowned for Sound przyznał wydawnictwu 4 z 5 możliwych gwiazdek. W Polsce materiał pokrył się platyną. Czytaj więcej (en)
źródło: pl.wikipedia.org oraz en.wikipedia.org

Powiązane wpisy:

Jak dobrze znasz artystów jednego przeboju? – Quiz. Odpowiedz na 15 pytań i sprawdź swój wynik. Quiz jest dostępny na tej stronie.

(Odwiedzono: 74 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 2)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *