Luka Rosi – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Luka Rosi to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki z 2021 roku to zobacz niżej do listy utworów.


 

Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowego utworu Luka

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego wokalisty Luka Rosiego zatytułowana “Wolny jak wiatr”. Kawałek jest bardzo rytmiczny, porywa do tańca. Można w nim usłyszeć piękne gitarowe solo, perkusję. Artysta zadbał o każdy szczegół nutki, od fantastycznego wykonania po piękne widoki w wideoklipie.

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorami tekstu i kompozytorami są Adam Grabowski, Marcin Miller oraz Marcin Załęski.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 6 października 2021 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 900 874 wyświetleń na YT. Wideoklip zrealizowała ekipa Allinteractive Films. Klip nagrywany był w różnych regionach Polski: Słowiński Park Narodowy, Port Łeba, Bory Tucholskie, Pomorska Góra Piasku, Warszawa, Jezioro Czorsztyńskie, Przełęcz nad Łapszanką, Bukowina Tatrzańska, Orawice (Słowacja). Wśród górskich terenów, nie zabrakło ujęć ze śpiewem przy ognisku i motocykli.

Jest dużo komentarzy pod wideo oceniających pozytywnie materiał. Komentarz dodał też Luka Rosi:

“Kochani, oddajemy naszą 3 letnią pracę w Wasze ręce, mamy nadzieje że Wam się spodoba, zostawicie komentarz lajka i prosimy o udostępnienia 🙂 Dziękujemy i pozdrawiamy :)” – Luka Rosi.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 28-letniego wykonawcy pt. „A Ty Bądź”, który na Youtube ma już 48 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel „A Ty Bądź” można było usłyszeć na antenach wielu rozgłośni radiowych, a klubowe parkiety cieszą się wieloma zrealizowanymi do tego kawałka remixami. Nutka pokryła się podwójną platyną. W nagranym w 2018 wideoklipie do tej kompozycji wystąpiła modelka Karolina Olszewska, która teraz jest żoną Luka Rosi.

Luka Rosi to obecnie jeden z najbardziej rozpoznawalnych wokalistów disco polo. Młody, utalentowany wokalista podbił serca słuchaczy kawałkiem “A Ty bądź”. Piosenkarz ma na swoim koncie zapisany niebanalny duet z samym Marcinem Millerem. Warto wspomnieć, że w lipcu 2020 Łukasz pochwalił się w mediach społecznościowych, tym iż wziął ślub. Jego żoną została o 6 lat młodsza modelka Karolina Olszewska. Kobieta nie raz występowała w jego klipach.

źródło: disco-polo.info, | disco-polo.info, voxfm.pl, muzyka.interia.pl, gwiazdy.wp.pl, Instagram, KM, i inne

Tekst nagrania “Wolny jak wiatr”

W Twoich oczach jest coś, że chcę ich jeszcze
Że chcę ich ciągle, że jak powietrze
Do życia są potrzebne mi tak jak i Ty
Czasem się dziwię, co się teraz ze mną dzieje
Serce wyrywa się, zaraz oszaleję
Do Ciebie lecieć chcę przez siedem mórz
Mimo deszczów, mimo burz

Ref.:
Chcę być wolny jak wiatr, wolny jak rzeka
Płynąć do Ciebie, na nic nie czekać
Wolny jak ptak, który po niebie
Wciąż leci i leci do Ciebie (2 x)

W Twoich oczach jest to, czego nie miałem
Czego wciąż chciałem, to zrozumiałem
Że tak jak tlen dziś jesteś mi już tylko Ty
Czasem się boję, co się ze mną może stać
Serce wyrywa się i zaczyna wiać
Do Ciebie lecieć chcę przez siedem rzek
Choćby przez rok czy wiek

Ref.:
Chcę być wolny jak wiatr, wolny jak rzeka
Płynąć do Ciebie, na nic nie czekać
Wolny jak ptak, który po niebie
Wciąż leci i leci do Ciebie (6 x)

Lista utworów

1. A Ty bądź
2. Na niebiesko
3. Ola oli
4. Ta dziewczyna to żart
5. Wigilijny Czas
6. Winogrona (oraz Marcin Miller)
7. Na Starcie
8. Ti Amo
9. Wolny jak wiatr

Łukasz Rosiński (ur. 3 kwietnia 1992 roku w Ząbkach koło Warszawy) działający w branży jako Luka Rosi to polski wokalista wykonujący muzykę disco polo i dance. Swoją przygodę z muzyką rozpoczął od wczesnych lat przedszkolnych. Kilka lat nauki gry na keyboardzie zaowocowało wygranymi w ogólnopolskich konkursach muzyki elektronicznej. Artysta został półfinalistą IV edycji Disco Star w Polo TV. Łukasz koncertował już na największych imprezach muzycznych, takich jak: „Karnawałowa Moc Disco-Polo” na Tauron Arenie czy podczas festiwalu w Ostródzie.
źródło: facebook.com/LukaRosiOficjalny oraz hulakula.com.pl

Powiązane wpisy:

Jak dobrze znasz artystów jednego przeboju? – Quiz. Odpowiedz na 15 pytań i sprawdź swój wynik. Quiz jest dostępny na tej stronie.

(Odwiedzono: 213 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *