LP – Recovery

LPW sieci ukazał się nowy utwór amerykańskiej piosenkarki LP zatytułowany “Recovery”. To drugi singiel, który zapowiadał najnowszy album (piaty studyjny) artystki zatytułowany “Heart to Mouth”. Materiał ukazał się 7 grudnia 2018 roku nakładem wytwórń płytowych BMG i Vagrant. Krążek jest utrzymany w gatunku Pop rock. Płyta zawiera 12 kawałków. Nowe wydawnictwo to, zgodnie z zapowiedzią artystki, najbardziej osobisty album w dotychczasowej karierze. Jak przyznaje sama LP: – Kiedy staję przed mikrofonem i zaczynam myśleć o melodiach, czuję bezpośrednie połączenie z mojego serca do strun głosowych. W przeszłości musiało zaistnieć całe miasto pełne ulic, które wymagały mojej uwagi. Teraz czuję, że mam jedną, główną autostradę do komunikowania emocji. Nowa kompozycja najlepiej pokazuje, że LP w premierowym materiale postawiła na absolutną szczerość. – “Jak na ironię, napisałam „Recovery” z perspektywy zdradzonej osoby, a chwilę później znalazłam się w tym samym położeniu” – mówi o numerze wykonawczyni.
Gatunki nowej piosenki to Dance i Electronic. Kawałek napisali: Mike Del Rio, Chris Braide oraz LP. Kompozycja została wyprodukowana przez Mike Del Rio i Ben Romans.
Teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 11 października 2018 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 8 014 433 wyświetleń na YT. Wideoklip przedstawia historię związku na skraju rozstania, jednak którego żar nie może zostać tak łatwo ugaszony. Atmosferę teledysku dopełnia niezwykła produkcja Mike’a Del Rio (X Ambassadors, Kylie Minogue, POWERS). Czy produkcja powtórzy sukces hitu Amerykanki pt. „Lost on You”, który na Youtube ma przeszło 225 milionów wyświetleń? Zobaczymy.
Warto dodać, że LP zagrała już na najważniejszych festiwalach muzycznych na świecie, w tym m.in. Coachelli, Osheaga, Outside Lands czy Mad Cool. Co piszą inni o gwieździe? – “Jedna z najbardziej autentycznych gwiazd pop rocka naszego pokolenia” – V Magazine. – “Fizyczne połączenie Johna Coopera Clarke’a i Patti Smith oraz wokalna mieszanka Gwen Stefani z Cyndi Lauper. LP niczym alchemik łączy te składniki w coś, czego nie może zaoferować nikt inny” – Guardian. Najbliższy koncert artystki odbędzie się 15 lutego 2019 w Fillmore Philadelphia, Philadelphia, PA, US, a kolejny 16 lutego 2019 w Terminal 5, New York, NY, US.
źródło: wyspa.fm, en.wikipedia.org, i inne
Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki LP

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.


Tekst utworu

[Verse 1]
Our room is dark, the blinds are shut tight
And everything is still too much outside
It may be over, but not tonight
I may be older, but I still cry
[Pre-Chorus 1]
I can’t stop sleeping in your clothes
You can’t stop calling on the phone
[Chorus]
Can’t you see I’m in recovery?
Just let it be, I’m in recovery
[Verse 2]
I’m holding on, I know I’m almost there
So don’t reach out and tell me that you care
I’m finally sober, I see the light
The worst is over, nobody died
[Pre-Chorus 2]
I’m still trying to let you go
Oh baby, please, leave me alone
[Chorus]
Can’t you see I’m in recovery?
Just let it be, I’m in recovery
I know you wanna say you’re sorry
But I don’t wanna hear that story
I don’t wanna be your fool anymore
Can’t you see I’m in recovery?
[Bridge]
Always thought you’d be the one
Who always needed me
My home, you’d be my home
Suddenly, your memory
In time is like an enemy, so cold
[Chorus]
Can’t you see I’m in recovery?
I know you wanna say you’re sorry
But I already heard that story
And I don’t wanna be your fool anymore
[Outro]
Can’t you see I’m in recovery?
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 28 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *