LP – One Last Time

LPJakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka amerykańskiej piosenkarki LP zatytułowana “One Last Time”. Singiel ten to stadionowy, taneczny przebój i prawdziwa definicja hitu.


Gatunek nowej piosenki to alternatywa. Materiał napisali: Mike Del Rio, LP oraz Alex Feder (gitarzysta LP). Dodajmy, że z Mike’em Del Rio, LP stworzyła również swój największy przebój „Lost On You”. Kompozycja została wyprodukowana przez Mike’a Del Rio.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 12 marca 2021 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 10 932 369 wyświetleń na YT. Wideoklip wyreżyserował Stephen Schofield (znany jest z duetu fotograficznego LOWFIELD, współpracującego z takimi artystami jak: Halsey, Pharrell, czy Taylor Swift). Kierownikiem zdjęć do teledysku był Nathan Presley. W tym czarującym teledysku w rolę kochanki LP wciela się aktorka, filmowiec i modelka, a prywatnie przyjaciółka artystki, Jaime King (znana z m.in. seriali “Black Summer”, “Doktor Hart” i filmu “Sin City – Miasto grzechu”). Wideo zostało nakręcone w pięknej, historycznej posiadłości Paramour Estate w Los Angeles.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 40-letniej Amerykanki pt. „Lost on You”, który na Youtube ma już 773 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel „Lost on You” zdobył szczyty list przebojów w piętnastu krajach (także na polskich listach Polish Airplay Top 100 [oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień] i Dance Top 50 kawałek zajął najwyższe pozycje numer 1). Materiał pokrył się diamentem. Pod koniec zeszłego roku przekroczył milliard streamów.

Laura Pergolizzi, ukrywająca się pod pseudonimem LP to piosenkarka, która od 2001 roku wytrwale pracuje na własne nazwisko. Artystka ma olbrzymi talent kompozytorski, z którego korzystały już takie sławy jak Rihanna, Rita Ora, Backstreet Boys czy Christina Aguilera. Wykonawczyni szturmem zdobyła listy przebojów w 2016 roku. Jej utwór “Lost On You” nucił chyba prawie każdy i można go było usłyszeć w niemal wszystkich stacjach radiowych. Od tamtej pory nie zwalnia tempa. Koncertuje w najróżniejszych zakątkach świata. Zagrała już na najważniejszych festiwalach muzycznych na świecie, w tym m.in. Coachelli, Osheaga, Outside Lands czy Mad Cool.

Co piszą inni o gwieździe?

– “Jedna z najbardziej autentycznych gwiazd pop rocka naszego pokolenia” – V Magazine.
– “Fizyczne połączenie Johna Coopera Clarke’a i Patti Smith oraz wokalna mieszanka Gwen Stefani z Cyndi Lauper. LP niczym alchemik łączy te składniki w coś, czego nie może zaoferować nikt inny” – Guardian.

Przypomnijmy, że dotychczasową studyjną dyskografię artystki zamyka wydany 7 grudnia 2018 roku krążek “Heart to Mouth”, który ukazał się nakładem wytwórń płytowych BMG i Vagrant. Album jest utrzymany w gatunku Pop rock. Płyta zawiera 12 numerów. Jest to jej 5 album studyjny. Krążek pokrył się złotem. Nowe wydawnictwo to, zgodnie z zapowiedzią wykonawczyni, najbardziej osobisty album w dotychczasowej karierze. Serwis Independent.ie dał materiałowi ocenę 8/10. Taką samą ocenę dał serwis muzyka.interia.pl. Krążek na polskiej liście albumów ZPAV zajął najwyższą pozycję numer 6.

“Z opisu może wydawać się, że “Heart to Mouth” to jakiś stylistyczny chaos i dźwiękowy bałagan. Nic podobnego. Owszem, to zestaw szalenie eklektyczny, ale po pierwsze całość spaja znakomity, przyjemnie zachrypnięty głos LP, po drugie absolutnie każde nagranie to świetna melodia i niebanalna aranżacja” – napisał w recenzji albumu serwis koncertomania.pl.

Najbliższy koncert wykonawczyni ma się odbyć na wydarzeniu pn. Tbilisi Open Air, które ma mieć miejsce w dniach 26-27 czerwca 2021 w Tbilisi, Georgia, a kolejny 11 lipca 2021 w Bucharest, Romania, Arenele Romane.

źródło: jazzsoul.pl, rytmy.pl, muzyka.interia.pl, muzyka.t-mobile.pl, | jazzsoul.pl, rmf.fm, tvn24.pl, vanessa.fm, muzyka.interia.pl, koncertomania.pl, YouTube, Wikipedia, songkick.com, i inne

Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowego utworu LP

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

Tekst nagrania “One Last Time”

[Verse 1]
Another verse, another search for something holy
Another chance to make it right
Oh when it’s young and it’s fun
There’s nothing lost, nothing won and
No consequence in sight
You know it only feels like darkness
When the light doesn’t shine on your side
You were the poet, I was the poem
But were you mine, were you your own?
Or were we fighting for our lives?
It doesn’t matter we survived

[Chorus]
But if I could have onе last time with you
I imagine all the things wе would do
Love is in the words unspoken, all these moments are golden
Forever is mine with you

[Post-Chorus]
La-la-la, la-la, la, la, la-la, la-la, la
La-la-la, la-la, la, la, la-la, la-la, la
La-la-la, la-la, la, la, la-la, la-la, la
La-la-la, la-la, la, la, la-la, la-la, la
La-la-la, la-la, la, la, la-la, la-la, la

[Verse 2]
I asked the past if nothing lasts why don’t you show me?
But I’m afraid to scare myself
‘Cause when there’s love, there is loss
And they hang on the cross
With another tale to tell
And more wishes for the well

[Chorus]
But if I could have one last time with you
I imagine all the things we would do
Love is in the words unspoken, all these moments are golden
Forever is mine with you

[Post-Chorus]
La-la-la, la-la, la, la, la-la, la-la, la
La-la-la, la-la, la, la, la-la, la-la, la
La-la-la, la-la, la, la, la-la, la-la, la
La-la-la, la-la, la, la, la-la, la-la, la
La-la-la, la-la, la, la, la-la, la-la, la

[Chorus]
But if I could have one last time with you (La-la-la, la-la, la, la, la-la, la-la, la)
I imagine all the things we would do (La-la-la, la-la, la, la, la-la, la-la, la)
Love is in the words unspoken, all these moments are golden (La-la-la, la-la, la, la, la-la, la-la, la)
Forever is mine with you (La-la-la, la-la, la, la, la-la, la-la, la)

[Outro]
And though it only feels like darkness
‘Til somebody turns on the light
I’d live it all once again with an alternate end
And I’d pay the highest price
To hold you one last time

Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

Powiązane wpisy:

Jak dobrze znasz artystów jednego przeboju? – Quiz. Odpowiedz na 15 pytań i sprawdź swój wynik. Quiz jest dostępny na tej stronie.

(Odwiedzono: 11 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *