LP – nowa piosenka

LPTytuł nowej piosenki LP to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki to zobacz niżej do singli do roku 2018.

 

Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki LP

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

W sieci ukazał się nowy utwór amerykańskiej piosenkarki LP zapowiadający jej piaty studyjny album. Tytuł krążka na razie nie jest znany. Nowy kawałek z pewnością nie rozczaruje ogromnej rzeszy fanów charyzmatycznej artystki: urzekający, funky z mocnym, charakterystycznym wokalem. – “Girls Go Wild powstało po wycieczce w Joshua Tree kiedy z moimi przyjaciółmi wracaliśmy z długiej trasy koncertowej do domu. To była pierwsza piosenka, którą napisałam na swój nowy album kiedy moje myśli pędziły i wirowały jak burza. Niesamowite poczucie, jakby cała moja przeszłość, teraźniejszość i przyszłość została przefiltrowana przez pustynne marzenie” – powiedziała LP o swoim nowym singlu. Autorami tekstu są Michael Gonzalez, Nathan Campany & LP, natomiast producentem jest Mike Del Rio (X Ambassadors, Kylie Minogue, POWERS). Gatunek piosenki to rock. Czy kawałek powtórzy sukces hitu LP „Lost on You”, który na Youtube ma przeszło 119 miliona wyświetleń a także ma imponującą liczbę ponad 500 milionów streamów oraz status platyny w Rosji, Polsce, Grecji, Szwajcarii czy Francji? Zobaczymy. Teledysk do nowego utworu na YT ukazał się 16 sierpnia 2018 roku. Na chwilę obecną klip ma 356 819 wyświetleń na Youtube. W psychodelicznym wideoklipie wyreżyserowanym przez Darrena Craiga występuje LP. W teledysku przez cały czas przeplata się wizja kalejdoskopowej kobiety. Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię artystki zamyka wydany w 2016 roku krążek “Lost on You”, który ukazał się nakładem wytwórni płytowej Vagrant Records.

Tekst utworu
[Verse 1]
I’ve been caged, I’ve been hounded, I’ve been hunted and tamed
I’m the outlaw of outside and ready to rage
I’m in search of the heart I can eat to renew me, yeah
And I’m dazzled by all of the things that undo me

[Chorus]
Girls go wild on the West Coast
“Come on baby, let’s go”
That’s what she said
Sunshine brighter than blind love
It’s all in the name of the wild wild west

[Verse 2]
Take my love, take my soul, you just take what you can
When we fuck now, it feels like you don’t understand
Tell you what, it don’t suck, and I need you right now, yeah
You’re the one that I want, so I won’t make a sound

[Chorus]
Girls go wild on the West Coast
“Come on baby, let’s go”
That’s what she said
Sunshine brighter than blind love
It’s all in the name of the wild wild west

[Bridge]
I really love you
You know I really do
Whatever happens, I hope you’re happy too
I really love you
So what you wanna do?

[Chorus]
Girls go wild on the West Coast
“Come on baby, let’s go”
That’s what she said
Sunshine brighter than blind love
It’s all in the name of the wild wild west

[Outro]
(It’s all in the name of the wild wild west)
I really love you
You know I really do
Whatever happens, I hope you’re happy too
I really love you
So what you wanna do

Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

Single

Tytuł Rok Najwyższe pozycje na listach
FRA
[26]
GRE ITA
[27]
“Into the Wild” (Live) 2012
“Into the Wild”
“Night Like This”[29] 2014
“Someday”[14]
“Muddy Waters”[16] 2016
“Lost on You” 127 1[A] 34
“Other People”
“When We’re High” 2017
“No Witness”
“N’oublie pas”
(oraz Mylène Farmer)
2018
“Girls Go Wild”
“-” oznacza, że pozycja nie była notowana.

LP (Laura Pergolizzi) to amerykańska pop rockowa piosenkarka i autorka tekstów, pochodząca z Long Island, Nowy Jork. Przeprowadziła się do Los Angeles w 2010. Do roku 2016 wydała trzy płyty i jedną EP-kę. Jako kompozytor, ona pisała dla Rihanny, Christiny Aguilera i Cher Lloyd oraz innych artystów. Ukończyła Walt Whitman High School w 1996 roku. Pergolizzi jest pochodzenia włoskiego, jej dziadkowie pochodzą z Neapolu i Palermo. Laura przeniosła się do Nowego Jorku z Huntington Station w stanie Nowy Jork i przyjęła w tym czasie pseudonim “LP”. David Lowery z zespołu Cracker zobaczył występ LP i zaprezentował ją na “Cinderella”, ukrytym utworze na albumie zespołu z 1998 roku, Gentleman’s Blues. Lowery kontynuował produkcję debiutanckiego albumu LP, Heart-Shaped Scar, wydanego w 2001 roku przez Koch Records. Drugi album LP, Suburban Sprawl & Alcohol, został wydany w czerwcu 2004 roku przez Lightswitch Records. Na płycie współpracowała z twórcą piosenek i producentem muzycznym Lindą Perry. Jednak pomimo rozległych tras koncertowych promujących wydanie i pozytywne recenzje krytyków muzycznych, album nie zyskał powszechnego uznania. Gatunki jej muzyki to Rock, pop, indie rock, indie pop i rock alternatywny. Jej debiutancka płyta zatytułowana Heart-Shaped Scar ukazała się w 2001 roku nakładem wytwórni płytowej Koch Records. Czytaj więcej
źródło: tylko en.wikipedia.org

(Odwiedzono 13 009 razy, 1 wizyt dzisiaj)

3 komentarze do wpisu „LP – nowa piosenka”

Dodaj komentarz

Witamy. Aby strona mogła działać potrzebujemy pieniędzy na opłacenie domeny i hostingu (razem 420zł). Prosimy Drogi Czytelniku abyś wpłacił ile możesz. Możliwe, że dzięki Twojej wpłacie następnym razem gdy coś będziesz szukał w internecie będziesz mógł znaleźć to na naszej stronie. Gdy zbierzemy wymaganą sumę to te okienko nie będzie się już wyświetlać (przynajmniej nie w tym roku). Pieniądze prosimy przesłać na konto: 50 1020 5558 1111 1705 2630 0081 Milewski Krzysztof Kotlarska 1/2 64-610 Rogoźno. W tytule przelewu prosimy wpisać: Na działalność portalu nowapiosenka.pl
Te okienko zamyka się krzyżykiem. Dziękujemy i pozdrawiamy.