LP – nowa piosenka

LPTytuł nowej piosenki LP to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki to zobacz niżej do singli do roku 2018.

 

Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki LP

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

W sieci ukazał się nowy utwór amerykańskiej piosenkarki LP. To drugi singiel zapowiadający najnowszy album (piaty studyjny) artystki zatytułowany “Heart to Mouth”, który ukazał się 7 grudnia 2018 roku nakładem wytwórń płytowych BMG i Vagrant. Krążek jest utrzymany w gatunku Pop rock. Płyta zawiera 12 kawałków. Nowe wydawnictwo to, zgodnie z zapowiedzią artystki, najbardziej osobisty album w dotychczasowej karierze. Jak przyznaje sama LP: – Kiedy staję przed mikrofonem i zaczynam myśleć o melodiach, czuję bezpośrednie połączenie z mojego serca do strun głosowych. W przeszłości musiało zaistnieć całe miasto pełne ulic, które wymagały mojej uwagi. Teraz czuję, że mam jedną, główną autostradę do komunikowania emocji. Nowa kompozycja najlepiej pokazuje, że LP w premierowym materiale postawiła na absolutną szczerość. – “Jak na ironię, napisałam „Recovery” z perspektywy zdradzonej osoby, a chwilę później znalazłam się w tym samym położeniu” – mówi o numerze wykonawczyni. Gatunki nowej piosenki to Dance i Electronic. Autorami tekstu są Mike Del Rio, Chris Braide oraz LP. Kompozycja została wyprodukowana przez Mike Del Rio i Ben Romans. Teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 11 października 2018 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 8 014 433 wyświetleń na YT. Wideoklip przedstawia historię związku na skraju rozstania, jednak którego żar nie może zostać tak łatwo ugaszony. Atmosferę teledysku dopełnia niezwykła produkcja Mike’a Del Rio (X Ambassadors, Kylie Minogue, POWERS). Czy produkcja powtórzy sukces hitu Amerykanki pt. „Lost on You”, który na Youtube ma przeszło 225 milionów wyświetleń? Zobaczymy. Warto dodać, że LP zagrała już na najważniejszych festiwalach muzycznych na świecie, w tym m.in. Coachelli, Osheaga, Outside Lands czy Mad Cool. Co piszą inni o gwieździe? – “Jedna z najbardziej autentycznych gwiazd pop rocka naszego pokolenia” – V Magazine. – “Fizyczne połączenie Johna Coopera Clarke’a i Patti Smith oraz wokalna mieszanka Gwen Stefani z Cyndi Lauper. LP niczym alchemik łączy te składniki w coś, czego nie może zaoferować nikt inny” – Guardian. Najbliższy koncert artystki odbędzie się 15 lutego 2019 w Fillmore Philadelphia, Philadelphia, PA, US, a kolejny 16 lutego 2019 w Terminal 5, New York, NY, US.
źródło: wyspa.fm, en.wikipedia.org, Internet

Tekst utworu

[Verse 1]
Our room is dark, the blinds are shut tight
And everything is still too much outside
It may be over, but not tonight
I may be older, but I still cry

[Pre-Chorus 1]
I can’t stop sleeping in your clothes
You can’t stop calling on the phone

[Chorus]
Can’t you see I’m in recovery?
Just let it be, I’m in recovery

[Verse 2]
I’m holding on, I know I’m almost there
So don’t reach out and tell me that you care
I’m finally sober, I see the light
The worst is over, nobody died

[Pre-Chorus 2]
I’m still trying to let you go
Oh baby, please, leave me alone

[Chorus]
Can’t you see I’m in recovery?
Just let it be, I’m in recovery
I know you wanna say you’re sorry
But I don’t wanna hear that story
I don’t wanna be your fool anymore
Can’t you see I’m in recovery?

[Bridge]
Always thought you’d be the one
Who always needed me
My home, you’d be my home
Suddenly, your memory
In time is like an enemy, so cold

[Chorus]
Can’t you see I’m in recovery?
I know you wanna say you’re sorry
But I already heard that story
And I don’t wanna be your fool anymore

[Outro]
Can’t you see I’m in recovery?

Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

Single

 

Tytuł Rok Najwyższe pozycje na listach
FRA
[26]
GRE ITA
[27]
“Into the Wild” (Live) 2012
“Into the Wild”
“Night Like This”[29] 2014
“Someday”[14]
“Muddy Waters”[16] 2016 42
“Lost on You” 1 1[A] 5
“Other People” 117 5 45
“N’oublie pas”
(oraz Mylène Farmer)
2018 1
“Girls Go Wild”
“Recovery” 89
“-” oznacza, że pozycja nie była notowana.

LP (Laura Pergolizzi) to amerykańska pop rockowa piosenkarka i autorka tekstów, pochodząca z Long Island, Nowy Jork. Przeprowadziła się do Los Angeles w 2010. Do roku 2016 wydała trzy płyty i jedną EP-kę. Jako kompozytor, ona pisała dla Rihanny, Christiny Aguilera i Cher Lloyd oraz innych artystów. Ukończyła Walt Whitman High School w 1996 roku. Pergolizzi jest pochodzenia włoskiego, jej dziadkowie pochodzą z Neapolu i Palermo. Laura przeniosła się do Nowego Jorku z Huntington Station w stanie Nowy Jork i przyjęła w tym czasie pseudonim “LP”. David Lowery z zespołu Cracker zobaczył występ LP i zaprezentował ją na “Cinderella”, ukrytym utworze na albumie zespołu z 1998 roku, Gentleman’s Blues. Lowery kontynuował produkcję debiutanckiego albumu LP, Heart-Shaped Scar, wydanego w 2001 roku przez Koch Records. Drugi album LP, Suburban Sprawl & Alcohol, został wydany w czerwcu 2004 roku przez Lightswitch Records. Na płycie współpracowała z twórcą piosenek i producentem muzycznym Lindą Perry. Jednak pomimo rozległych tras koncertowych promujących wydanie i pozytywne recenzje krytyków muzycznych, album nie zyskał powszechnego uznania. Gatunki jej muzyki to Rock, pop, indie rock, indie pop i rock alternatywny. Jej debiutancka płyta zatytułowana Heart-Shaped Scar ukazała się w 2001 roku nakładem wytwórni płytowej Koch Records i jest utrymany w gatunku rock. Album zawiera 11 piosenek. Allmusic pozytywnie ocenił krążek, dając mu cztery gwiazdki na pięć. Czytaj więcej
źródło: tylko en.wikipedia.org

(Odwiedzono 13 973 razy, 1 wizyt dzisiaj)

3 komentarze do wpisu „LP – nowa piosenka”

Dodaj komentarz

Witamy. Aby strona mogła działać potrzebujemy pieniędzy na opłacenie domeny i hostingu (razem 420zł). Prosimy Drogi Czytelniku abyś wpłacił ile możesz. Możliwe, że dzięki Twojej wpłacie następnym razem gdy coś będziesz szukał w internecie będziesz mógł znaleźć to na naszej stronie. Gdy zbierzemy wymaganą sumę to te okienko nie będzie się już wyświetlać (przynajmniej nie w tym roku). Pieniądze prosimy przesłać na konto: 50 1020 5558 1111 1705 2630 0081 Milewski Krzysztof Kotlarska 1/2 64-610 Rogoźno. W tytule przelewu prosimy wpisać: Na działalność portalu nowapiosenka.pl
Te okienko zamyka się krzyżykiem. Dziękujemy i pozdrawiamy.