LP – nowa piosenka

LPTytuł nowej piosenki LP to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki to zobacz niżej do “Inne” do roku 2019.


 

Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki LP

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

W sieci ukazał się nowy utwór amerykańskiej piosenkarki LP. Kawałek pochodzi z najnowszego albumu (piąty studyjny) artystki zatytułowanego “Heart to Mouth”, który ukazał się 7 grudnia 2018 roku nakładem wytwórń płytowych BMG i Vagrant. Krążek jest utrzymany w gatunku Pop rock. Płyta zawiera 12 kawałków. Nowe wydawnictwo to, zgodnie z zapowiedzią wykonawczyni, najbardziej osobisty album w dotychczasowej karierze.

Gatunki nowej piosenki to alternatywa i pop. Kawałek napisali Tristan Landymore, LP oraz Fred Gibson. Kompozycja została wyprodukowana przez Brytyjczyka Freda Gibsona. Numer pomaga oswoić się ze złamanym sercem. Kompozycja opowiada o momencie, w którym widzisz ukochaną osobę z kimś innym.

– “‘Shaken’ w pewnym sensie dostało dziką kartę, by znaleźć się na albumie mówi LP. – Nigdy wcześniej nie byłam tak blisko napisania musicalowego numeru jak w tym przypadku. Mam nadzieję, że kiedyś stworzę utwory do całego spektaklu”.

Official Animated Video do nowego utworu na Youtube ukazało się 15 czerwca 2019 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 671 272 wyświetleń na YT. Animowany wideoklip został stworzony przez fankę LP, Maayan Privę. Czy produkcja powtórzy sukces hitu 38-letniej Amerykanki pt. „Lost on You”, który na Youtube ma już 320 mln wyświetleń? Zobaczymy.

Laura Pergolizzi, ukrywająca się pod pseudonimem LP to piosenkarka, która od 2001 roku wytrwale pracuje na własne nazwisko. Artystka ma olbrzymi talent kompozytorski, z którego korzystały już takie sławy jak Rihanna, Rita Ora, Backstreet Boys czy Christina Aguilera. Wykonawczyni szturmem zdobyła listy przebojów w 2016 roku. Jej utwór “Lost On You” nucił prawie każdy i można go było usłyszeć w niemal wszystkich stacjach radiowych. Od tamtej pory nie zwalnia tempa. Koncertuje w najróżniejszych zakątkach świata. Zagrała już na najważniejszych festiwalach muzycznych na świecie, w tym m.in. Coachelli, Osheaga, Outside Lands czy Mad Cool. Co piszą inni o gwieździe? – “Jedna z najbardziej autentycznych gwiazd pop rocka naszego pokolenia” – V Magazine. – “Fizyczne połączenie Johna Coopera Clarke’a i Patti Smith oraz wokalna mieszanka Gwen Stefani z Cyndi Lauper. LP niczym alchemik łączy te składniki w coś, czego nie może zaoferować nikt inny” – Guardian. Najbliższa impreza, na której wystąpi artystka odbędzie się od 30 sierpnia 2019 r. do 1 września 2019 r na wydarzeniu pn. Bumbershoot 2019 w Seattle Center, Seattle, WA, US, a kolejna od 27 września 2019 r. do 29 września 2019 r na wydarzeniu pn. Ohana Music Festival 2019 w Doheny State Beach, Dana Point, CA, US.
źródło: wyspa.fm, vanessa.fm, tvn24.pl, koncertomania.pl, i inne

Tekst utworu

[Verse 1]
All night, sippin’ on a feelin’
Won’t lie, was nervous for this evenin’
Then you arrive
Oh god, why you gotta look so
So hot? Remembering your body on mine
I wanna cry

[Pre-Chorus 1]
I, I knew that you’d be here tonight
But suddenly I’m paralyzed
Who’s she by your side?

[Chorus]
She looks at you like I used to
And I’m just sitting in the corner
Sh-sh-shaken, sh-sh-shaken
I thought only I would get that smile
Now I’m just watching from the corner
Sh-sh-shaken, sh-sh-shaken

[Verse 2]
Oh no, feelin’ that vertigo
Slow row, feelin’ that swell of desire
Am I on fire?
Flashbacks rolling like a movie
Whiplash, she’s holding you instead of me
Is that your type?

[Pre-Chorus 2]
I knew, I knew that you’d be here tonight
But I don’t know how it got so late
Just trying not to catch your eye
(See my face)

[Chorus]
She looks at you like I used to
And I’m just sitting in the corner
Sh-sh-shaken, sh-sh-shaken
I thought only I would get that smile
Now I’m just watching from the corner
Sh-sh-shaken, sh-sh-shaken

[Post-Chorus]
And it feels like I’m watchin’
Somebody else live my life
Sh-sh-shaken
Yeah, it feels like I’m watchin’
Somebody else live my life
Sh-sh-shaken

[Bridge]
It’s just a kiss but they’re not my lips
So I’m just sitting in the corner
Sh-sh-shaken, sh-sh-shaken
You’re leaving now but you turn around
And I try to hold a smile
But I’m just breakin’, b-b-breakin’

[Chorus]
She looks at you like I used to
And I’m just sitting in the corner
Sh-sh-shaken, sh-sh-shaken
I thought only I would get that smile
Now I’m just watching from the corner
Sh-sh-shaken, sh-sh-shaken

[Outro]
And it feels like I’m watchin’
Somebody else live my life

Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

Single

Tytuł Rok Najwyższe pozycje na listach
FRA
[26]
GRE ITA
[27]
“Into the Wild” (Live) 2012
“Into the Wild”
“Night Like This”[29] 2014
“Someday”[14]
“Muddy Waters”[16] 2016 42
“Lost on You” 1 1[A] 5
“Other People” 117 5 45
“N’oublie pas”
(oraz Mylène Farmer)
2018 1
“Girls Go Wild” 77
“Recovery” 89
“-” oznacza, że pozycja nie była notowana.

Inne

1. Shaken

LP (Laura Pergolizzi) to amerykańska pop rockowa piosenkarka i autorka tekstów, pochodząca z Long Island, Nowy Jork. Przeprowadziła się do Los Angeles w 2010. Do roku 2016 wydała trzy płyty i jedną EP-kę. Jako kompozytor, ona pisała dla Rihanny, Christiny Aguilera i Cher Lloyd oraz innych artystów. Ukończyła Walt Whitman High School w 1996 roku. Pergolizzi jest pochodzenia włoskiego, jej dziadkowie pochodzą z Neapolu i Palermo. Laura przeniosła się do Nowego Jorku z Huntington Station w stanie Nowy Jork i przyjęła w tym czasie pseudonim “LP”. David Lowery z zespołu Cracker zobaczył występ LP i zaprezentował ją na “Cinderella”, ukrytym utworze na albumie zespołu z 1998 roku, Gentleman’s Blues. Lowery kontynuował produkcję debiutanckiego albumu LP. Drugi album LP, Suburban Sprawl & Alcohol, został wydany w czerwcu 2004 roku przez Lightswitch Records. Na płycie współpracowała z twórcą piosenek i producentem muzycznym Lindą Perry. Jednak pomimo rozległych tras koncertowych promujących wydanie i pozytywne recenzje krytyków muzycznych, album nie zyskał powszechnego uznania. Gatunki jej muzyki to Rock, pop, indie rock, indie pop i rock alternatywny. Jej debiutancka płyta zatytułowana Heart-Shaped Scar ukazała się w 2001 roku nakładem wytwórni płytowej Koch Records i jest utrzymana w gatunku rock. Album zawiera 11 piosenek. Allmusic pozytywnie ocenił krążek, dając mu cztery gwiazdki na pięć. Czytaj więcej
źródło: en.wikipedia.org

(Odwiedzono 14 614 razy, 1 wizyt dzisiaj)

3 komentarze do wpisu „LP – nowa piosenka”

Dodaj komentarz