Lost Frequencies – nowa piosenka

Lost FrequenciesTytuł nowej piosenki Lost Frequencies to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki to zobacz niżej do singli do roku 2020.
 
Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki Lost Frequencies

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.
Jakiś czas temu w sieci ukazał się nowy wspólny utwór belgijskiego DJ-a Lost Frequencies, holenderskiego tria Zonderling oraz brytyjsko-zimbabweńskiego piosenkarza Kelvina Jonesa zatytułowany “Love to Go”. To nie pierwsza współpraca Belga z Holendrami – w 2017 roku nagrali wspólnie numer “Crazy”.
Serwis edmtunes.com napisał o singlu:


– This new Lost Frequencies track is surely a breath of fresh air that will fill you up with all the energy you need to make your life easier these days.

Translator nam to przetłumaczył mniej więcej tak:

– Ten singiel to z pewnością powiew świeżego powietrza, który napełni Cię całego energią, której potrzebujesz, aby ułatwić Ci życie w dzisiejszych czasach.

Sam Lost Frequencies powiedział o kawałku:

“I have to say I’m super happy with the final result of the track. There is a lot going on,but it stays super catchy and fresh. I asked Zonderling to co-produce the track with me, because I had this idea of a drop in my head and working with Zonderling on that was a perfect match for me. I’ve been talking with Kelvin Jones the last year and really wanted to make a track with him. He is such an amazing singer, live and in the studio,and I just can’t wait to bring him up on a stage to sing the track. I just hope everybody love the final track as much as we do!”.

Gatunek nowej piosenki to Tropical House. Materiał napisali: Kelvin Jones, Lost Frequencies, Ricardo Muñoz, Patrick Salmy, MOLI, Martijn van Sonderen, Jaap de Vries oraz Daniel Flamm. Kompozycja została wyprodukowana przez Zonderling i Lost Frequencies.
Wideo do nowego utworu na YT ukazało się 17 kwietnia 2020 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 2 935 631 wyświetleń na Youtube. Czy produkcja powtórzy sukces hitu 26-letniego Belga pt. „Are You with Me”, który na Youtube ma już 314 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel „Are You with Me” osiągnął pierwsze miejsce na belgijskiej liście Ultratop Flanders i osiągnął najwyższą pozycję numer 2 na belgijskiej liście frankofońskiej Walonii. W lipcu 2015 r. kawałek znalazł się na szczycie list przebojów w Wielkiej Brytanii. Nutka znalazła się również na szczycie list przebojów w innych krajach, w tym w Niemczech, Irlandii, Szwajcarii, Australii, Austrii oraz Polsce. Numer jest remiksem kompozycji „Are You with Me” amerykańskiego piosenkarza muzyki country, Eastona Corbina.
Lost Frequencies jest najczęściej granym belgijskim artystą na świecie, a z pewnością jego muzyka jest obecnie jednym z ulubionych belgijskich produktów eksportowych. Muzyk w bardzo krótkim czasie, zyskał uznanie nie tylko kolegów po fachu, ale i setek tysięcy słuchaczy z całego świata. Lost Frequencies stał się sławny za sprawą piosenki artysty country Eastona Corbina „Are You with Me”. Przypomnijmy, że dotychczasową studyjną dyskografię artysty zamyka wydany 4 października 2019 roku krążek “Alive and Feeling Fine”, który ukazał się nakładem wytwórni płytowej Armada. Album jest utrzymany w gatunku Dance-pop. Płyta zawiera 23 numery. Jest to jego 2 album studyjny. W listopadzie 2019 r. krążek został nominowany do nagrody Music Industry Awards w kategorii “Best Album of the Year”. Materiał na belgijskiej liście albumów Ultratop Flanders zajął najwyższą pozycję numer 6, natomiast na belgijskiej liście albumów Ultratop Wallonia zajął najwyższą pozycję numer 13. Płyta podsumowuje ostatnie dokonania i jednocześnie rozpoczyna trasę Lost Frequencies Live. Koncert artysty ma się odbyć 26 lipca 2020 w Boom, Belgium, Tomorrowland Belgium, a kolejny ma się odbyć na wydarzeniu pn. Untold Festival, które ma mieć miejsce w dniach 30 lipca – 2 sierpnia 2020 w Cluj-Napoca, Romania.
Zonderling (inna nazwa Noisia (stylizowane na NOISIΛ; „VISION” wywrócone do góry nogami) to holenderskie trio muzyki elektronicznej składające się z Nika Roosa, Martijna van Sonderena i Thijsa de Vliegera z Groningen, Holandia. Tworzą różnorodną muzykę, w tym drum and bass, dubstep, breakbeat i house. Na ich fanpage na Facebooku pisze:

Zonderling created their own version of dance music. Working on musical impulses, leading to a streak of powerful releases with a character like no other.

Translator nam to przetłumaczył następująco:

Zonderling stworzył własną wersję muzyki tanecznej. Praca nad impulsami muzycznymi, prowadząca do serii potężnych wydawnictw z postacią jak nikt inny.

Dużą popularnością na Youtube z ich produkcji cieszy się numer “Crazy” (nagrany wraz z Lost Frequencies), który w dniu 14.07.2020 ma już 100 mln wyświetleń. Najbliższy ich koncert ma się odbyć na wydarzeniu pn. Tomorrowland, które ma mieć miejsce w dniach 17-19 lipca 2020 w Boom, Belgium, a kolejny w dniach 24-26 lipca 2020 w tym samym miejscu i na tym samym wydarzeniu.
Kelvin Jones (ur. 10 lutego 1995 r.) to brytyjsko-zimbabweński piosenkarz i autor tekstów. Od najmłodszych lat mieszka w mieście Stevenage. Jego przełomowym singlem był Call You Home i stał się on popularny na Reddit po tym, jak jego znajomy opublikował go na tej stronie. Dużą popularnością na Youtube z jego produkcji cieszy się numer “Only Thing We Know” (nagrany wraz z Alle Farben i YouNotUs), który ma już 17 mln wyświetleń. Przypomnijmy, że 11 września 2015 ukazał się debiutancki krążek artysty “Stop the Moment”, który jest na razie jedynym jego albumem. Najbliższy koncert muzyka ma się odbyć 7 listopada 2020 w Vienna, Austria, Das Werk, a kolejny 29 maja 2021 w Hannover, Germany, EXPO Plaza.
źródło: edmtunes.com, soundtraffic.pl, wyspa.fm, rmf.fm, Wikipedia, songkick.com, i inne

Tekst nagrania

[Verse 1]
Living in the fast lane
Time is precious
I’m counting down the seconds
I can feel you on my skin
I go
In this direction
I’m sorry that yours is different
And it’s tearing me up within
[Pre-Chorus]
Can’t keep moving back and forth
I go my way, you go yours
Lost in the middle of it all
Will things be the same when I come back?
Don’t forget you told me that
You’ll always pick up, pick up when I call
[Chorus]
I’ll take our love to go
(I’ll take our love to go)
‘Cause everywhere I go
You’ll be my home
I’ll take our love to go
(I’ll take our love to go)
No matter where I go
You’ll be my home
[Post-Chorus]
I’ll take our love to go
No matter where I go
I’ll take our love to go
You’ll be my home
I’ll take our love to go
No matter where I go
I’ll take our love to go
You’ll be my home
[Verse 2]
All in
You give me heaven
I got no hesitation
Have to deal with the tears
Feel the radiation
Of my feelings
I can’t give them a meaning
But I know that you’re worth the risk
[Pre-Chorus]
Can’t keep moving back and forth
I go my way, you go yours
Lost in the middle of it all
Will things be the same when I come back?
Don’t forget you told me that
You’ll always pick up, pick up when I call
[Chorus]
I’ll take our love to go
(I’ll take our love to go)
‘Cause everywhere I go
You’ll be my home
I’ll take our love to go
(I’ll take our love to go)
No matter where I go
You’ll be my home
[Outro]
I’ll take our love to go
No matter where I go
I’ll take our love to go
You’ll be my home
I’ll take our love to go
No matter where I go
I’ll take our love to go
You’ll be my home
I’ll take our love to go (Love to go)
No matter where I go (Love to go)
I’ll take our love to go (Love to go)
You’ll be my home (Love to go)
I’ll take our love to go (Love to go)
No matter where I go (Love to go)
I’ll take our love to go (Love to go)
You’ll be my home
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

Single

Tytuł Rok Pozycje na listach
BEL
[1]
AUS
[6]
AUT
[7]
“Are You with Me” 2014 1 1 1
“Reality”
(featuring Janieck Devy)
2015 1 35 1
“Beautiful Life”
(featuring Sandro Cavazza)
2016 1 51
“What Is Love” 1 20
“All or Nothing”[25]
(featuring Axel Ehnström)
2017 9
“Here with You”
(with Netsky)
2
“Crazy”
(with Zonderling)
1 7
“Melody”[28]
(featuring James Blunt)
2018 7 19
“Like I Love You”
(featuring The NGHBRS)[31]
5 36
“Recognise”
(featuring Flynn)[33]
2019 18
“Truth Never Lies”
(featuring Aloe Blacc)[34]
35
“Sun Is Shining”[35] 5
“Black & Blue”
(with Mokita)[36]
53
“Sweet Dreams”[37] 2020
“Beat of My Heart”
(featuring Love Harder)[38]
“Love to Go”
(oraz Zonderling i Kelvin Jones)
7 68
“-” oznacza, że pozycja nie była notowana.

Ostatnio wystąpił również gościnnie (wraz z Linying) w utworze “Eagles Eyes” u boku Felixa Jaehn.
Najnowszy jego remiks to utwór “Lay Your Head on Me”, którego oryginalnym wykonawcą jest Major Lazer (featuring Marcus Mumford).
Felix De Laet (Urodzony 30 listopada 1993), znany pod pseudonimem Lost Frequencies, belgijski DJ i producent muzyczny. Na co dzień słuchał muzyki elektronicznej, dzięki której zainteresował się produkcją muzyczną. Zasłynął remixem “Are You with Me” artysty Eastona Corbina. Piosenka pierwotnie ukazała się w drugim studyjnym albumie Corbina, All Over the Road, ale nie została wydana jako singiel. Lost Frequencies zremiksował piosenkę i przesłał ją do SoundCloud. We współpracy z Armada Music założył własną wytwórnię muzyczną o nazwie Found Frequencies, stwierdzając, że „będzie służyć jako dom” dla jego muzyki i jako „wytwórnia dla przyszłych talentów”. Gatunki jego muzyki to Deep house i tropical house. Jego debiutancka studyjna płyta zatytułowana “Less is More” ukazała się 21 października 2016 roku nakładem wytwórni płytowej Armada i jest utrzymana w gatunkach Deep house oraz tropical house. Album zawiera 16 kompozycji. Krążek został zakwalifikowany przez stowarzyszenie IMPALA (The Independent Music Companies Association) do nagrody Album of the Year Award 2016, które nagradza co roku najlepszy album wydany przez niezależną europejską wytwórnię. Wydawnictwo po brzegi wypełnione jest hitami. “Chwytliwe, wpadające w ucho melodie, pozytywne wibracje i wciągające dźwięki sprawiają, że wkręcamy się w nie z każdą kolejną minutą. Lost Frequencies nie tworzy prostych schematów” – napisał o materiale serwis wyspa.fm. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org, en.wikipedia.org (i translator Google) oraz wyspa.fm

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono 32 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.