Lost Frequencies – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Lost Frequencies to: „Back To You”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam go znajdziesz.


Wideo z YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach

https://lostfrequencies.lnk.to/BackToYouSingle

O utworze

W sieci ukazała się wspólna nowa piosenka belgijskiego producenta Lost Frequencies, amerykańskiej piosenkarki Elley Duhé oraz amerykańskiego zespołu X Ambassadors zatytułowana „Back To You”.

Melodia fortepianu to tylko wprowadzenie do ostrego wokalu Elley Duhe. Podczas gdy „Back to You” toczy się dalej z gitarowym brzmieniem w stylu country, głos Elley dostarcza niezapomnianych przeżyć. Możemy tu także usłyszeć wokal Sama Harrisa z X Ambassadors – czytamy w serwisie open.fm.

Utwór na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 36, a na liście AirPlay – Nowości (oficjalna lista pięciu najczęściej granych nowych piosenek przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 3. Natomiast na liście Olia (Oficjalna lista airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych. Olia w 2023 roku zastąpiła listę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 16.

Gatunek nowej piosenki to House[źródło]https://www.discogs.com/release/25500451-Lost-Frequencies-Elley-Duh%C3%A9-X-Ambassadors-Back-To-You. Materiał napisali: Elley Duhé, Joacim Persson, Jonas Vesa, Lost Frequencies oraz Shylde. Kompozycja została wyprodukowana przez Lost Frequencies.

Oficjalne wideo do nowego utworu na YT ukazało się 19 stycznia 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 770 527 wyświetleń na Youtube.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 29-letniego Belga pt. „Are You with Me”, który na Youtube ma już 396 mln wyświetleń? Zobaczymy. Na anglojęzycznej Wikipedii możemy zobaczyć, że singiel „Are You with Me” znalazł się w TOP10 na 35 listach przebojów, w tym na pierwszym miejscu na 20 listach. Kawałek na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 1, na liście UK Singles (OCC) numer 1, na liście UK Dance (OCC) numer 1, a na liście US Hot Dance/Electronic Songs (Billboard) numer 17. Materiał zdobył certyfikat diamentowej płyty (dostęp 1.02.2023). Nutka na liście AirPlay – TV (lista muzycznych nagrań video z największą liczbą widzów w monitorowanych stacjach TV, publikowana co tydzień) zajęła pozycję numer 1. Numer jest remiksem kompozycji „Are You with Me” amerykańskiego piosenkarza muzyki country, Eastona Corbina.

Lost Frequencies jest z nami na scenie muzyki EDM od 2014 roku. To właśnie wtedy wydał on kawałek 'Are You With Me’, który stał się ogólnoświatowym przebojem[źródło]ftb.pl 6 czerwca 2022. Od tego czasu muzyk wystąpił na większości ważnych festiwali muzycznych na świecie i stał się czołowym artystą swojego gatunku. Belg jest mistrzem mieszania elektronicznych gatunków[źródło]muzotakt.pl 20 października 2021.

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię albumów studyjnych artysty zamyka wydany 4 października 2019 roku krążek “Alive and Feeling Fine”, który ukazał się nakładem wytwórni płytowej Armada. Album jest utrzymany w gatunku Dance-pop. Płyta zawiera 23 numery. Jest to jego drugi album studyjny. W listopadzie 2019 r. krążek został nominowany do nagrody Music Industry Awards w kategorii „Best Album of the Year”. Materiał na belgijskiej liście albumów Ultratop Flanders zajął pozycję numer 6, na belgijskiej liście albumów Ultratop Wallonia zajął pozycję numer 13, na liście Dutch Albums (Album Top 100) numer 51, a na liście Swiss Albums (Schweizer Hitparade) numer 52. Płyta podsumowuje ostatnie dokonania i jednocześnie rozpoczyna trasę Lost Frequencies Live.

Najbliższy koncert artysty ma się odbyć 10 marca 2023 w Sydney, NSW, Australia, The Dome, Sydney Showgrounds, a kolejny 11 marca 2023 w Brisbane, QLD, Australia, Palm Tree Music Festival.

Elley Duhé (ur. 14 lutego 1992 r. w Mobile w Alabamie) to amerykańska piosenkarka. Najbardziej znana jest ze swojego singla „Happy Now” z 2018 roku z Zeddem, oraz singla „Middle of the Night” z 2020 roku, który stał się wiralowy na TikToku w 2022 roku.

X Ambassadors – amerykańska grupa rockowa, grająca muzykę alternatywną i indie rock, założona w 2009 roku w Nowym Jorku. Założycielami formacji są dwaj bracia, Sam i Casey Harris, oraz Noah Feldshuh i Adam Levin. Dużą popularnością na YouTube z ich produkcji cieszy się numer „Renegades”, który ma już 306 mln wyświetleń. 24 września 2021 r. ukazał sie ich studyjny album 'The Beautiful Liar’. Najbliższy ich koncert ma się odbyć 1 kwietnia 2023 w Miami Beach, FL, US, Miami Beach Bandshell.

źródło: discogs.com, genius.com, open.fm, | bestsellery.zpav.pl, ftb.pl, muzotakt.pl, Google, YouTube, Wikipedia, songkick.com, i inne?

Tekst nagrania „Back To You”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

Lista singli

Poniższa tabela może nie zawierać aktualnych danych dotyczących pozycji na listach.

Tytuł rok Pozycje na listach
BEL
[1]
AUS
[7]
AUT
[8]
„Are You with Me” 2014 1 1 1
„Reality”
(featuring Janieck Devy)
2015 1 35 1
„Beautiful Life”
(featuring Sandro Cavazza)
2016 1 51
„What Is Love” 1 20
„All or Nothing”[27]
(featuring Axel Ehnström)
2017 9
„Here with You”
(with Netsky)
2
„Crazy”
(with Zonderling)
1 7
„Melody”[30]
(featuring James Blunt)
2018 7 19
„Like I Love You”
(featuring The NGHBRS)[33]
5 36
„Recognise”
(featuring Flynn)[35]
2019 18
„Truth Never Lies”
(featuring Aloe Blacc)[36]
35
„Sun Is Shining”[37] 5
„Black & Blue”
(with Mokita)[38]
53
„Sweet Dreams”[39] 2020
„Beat of My Heart”
(featuring Love Harder)[40]
„Love to Go”
(with Zonderling featuring Kelvin Jones)[41]
6 52
„One More Night”
(featuring Easton Corbin)[42]
„Don’t Leave Me Now”
(with Mathieu Koss)
11
„Rise” 2021 10
„Where Are You Now”
(oraz Calum Scott)
4 5 3
„Questions”
(with James Arthur)
2022 13
„Back to You”
(oraz Elley Duhé i X Ambassadors)
10
„-” oznacza, że pozycja nie była notowana.

W 2015 roku wystąpił również gościnnie (wraz z Linying) w utworze „Eagles Eyes” u boku Felixa Jaehn.
Najnowszy jego remiks to utwór „Bloodstream”, którego oryginalnym wykonawcą jest twocolors.

Biogram

Felix De Laet (Urodzony 30 listopada 1993), znany pod pseudonimem Lost Frequencies, belgijski DJ i producent muzyczny. Na co dzień słuchał muzyki elektronicznej, dzięki której zainteresował się produkcją muzyczną. Zasłynął remixem „Are You with Me” artysty Eastona Corbina. Piosenka pierwotnie ukazała się w drugim studyjnym albumie Corbina, All Over the Road, ale nie została wydana jako singiel. Lost Frequencies zremiksował piosenkę i przesłał ją do SoundCloud. We współpracy z Armada Music założył własną wytwórnię muzyczną o nazwie Found Frequencies, stwierdzając, że „będzie służyć jako dom” dla jego muzyki i jako „wytwórnia dla przyszłych talentów”. Gatunki jego muzyki to Deep house i tropical house.

Jego debiutancka studyjna płyta zatytułowana „Less is More” ukazała się 21 października 2016 roku nakładem wytwórni płytowej Armada i jest utrzymana w gatunkach Deep house oraz tropical house. Album zawiera 16 kompozycji. Krążek został zakwalifikowany przez stowarzyszenie IMPALA (The Independent Music Companies Association) do nagrody Album of the Year Award 2016, które nagradza co roku najlepszy album wydany przez niezależną europejską wytwórnię. Wydawnictwo po brzegi wypełnione jest hitami.

„Chwytliwe, wpadające w ucho melodie, pozytywne wibracje i wciągające dźwięki sprawiają, że wkręcamy się w nie z każdą kolejną minutą. Lost Frequencies nie tworzy prostych schematów” – napisał o materiale serwis wyspa.fm.

Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org, en.wikipedia.org (i translator Google) oraz wyspa.fm

Powiązane wpisy: