Long & Junior – Jestem na Jutubie

Long and JuniorJakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiej formacji Long & Junior zatytułowana “Jestem na Jutubie”. Ten kawałek to doskonała propozycja dla fanów muzyki tanecznej, z fajnym, chwytliwym tekstem. Nutka ta to pierwszy singiel wydany w 2020 roku przez popularny duet ze Śląska.


Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorami tekstu są Long & Junior. PRODUKCJA : Michał Jeleń, Mateusz Andrzejewski, Jarosław Grzesista

Teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 26 marca 2020 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 398 829 wyświetleń na YT. Wideoklip zrealizowany został z pomysłem: mamy „livechat”, piękne tancerki, przystojnych wokalistów oraz dominujący ciemno-czerwony kolor. Jest dużo komentarzy pod wideo oceniających pozytywnie materiał m.in. od artysty o pseudonimie Borys LBD. Czy produkcja powtórzy sukces hitu zespołu pt. “Kolorowa sukienka”, który na Youtube ma już 84 mln wyświetleń? Zobaczymy.

Long & Junior należą do topowych wykonawców disco polo, którzy bez wątpienia wiedzą, co w trawie piszczy, a przede wszystkim czego oczekują od nich fani. Historia zespołu sięga lat 90-tych. Chłopaki są przykładem artystów, którzy w swojej twórczości skupiają się zdecydowanie na jakości, a nie ilości kompozycji. Przypomnijmy, że w luty tego roku kanał grupy na Youtube został shackowany. Po żmudnych próbach, udało się odzyskać kanał. Warto dodać, że w zeszłym roku DJ zespołu, Kamil wziął ślub ze swoją wybranką Iwoną.

źródło: disco-polo.info, voxfm.pl, mediadisco.pl, | disco-polo.info, facebook.com/longandjuniorteam, mediadisco.pl, i inne

Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowego utworu Long & Junior

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

Tekst nagrania “Jestem na Jutubie”

Chcę na maxa Cię zakręcić i pod sceną mieć tłok
Co dzień idę krok do góry żeby wyższy był skok
Świat mnie bardzo mocno zmęczył jak bajkowy smok
Robię sobie w głowie bombę i odpalam w niej lont
Jestem na Jutubie bo siebie lubię
Siebie lubię – lubię lubię to (4 x)
Lubię to
Lubię to
Lubię to
Stoję zawsze w pierwszym rzędzie i mam parcie na szkło
Zdjęcie z małpą mam na fejsie, jestem więcej niż gość
Rozum atakuje serce, bardziej czuje niż wiem
Jutro będę prezydentem, dzisiaj robię co chcę
Jestem na Jutubie bo siebie lubię
Siebie lubię – lubię lubię to (4 x)
Jestem na Jutubie
Jestem na Jutubie
Jestem na Jutubie
Jestem na Jutubie bo siebie lubię
Siebie lubię – lubię lubię to (4 x)

Powiązane wpisy:

Jak dobrze znasz artystów jednego przeboju? – Quiz. Odpowiedz na 15 pytań i sprawdź swój wynik. Quiz jest dostępny na tej stronie.

(Odwiedzono: 24 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *