Lil Nas X – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Lilego Nas X to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki z 2021 roku to zobacz niżej do listy singli.


 

Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki Lilego

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka amerykańskiego rapera i piosenkarza Lilego Nas X zatytułowana “Thats What I Want”. Singiel promuje debiutancki krążek artysty zatytułowany “Montero”, który ukazał się 17 września 2021 roku. Wcześniej materiał promowały single: ‘Montero (Call Me By Your Name)’, ‘Industry Baby’ oraz ‘Sun Goes Down’ (więcej o płycie na dole artykułu).

Gatunki nowej piosenki to Pop i pop rock. Materiał napisali: Montero Hill, Omer Fedi, Blake Slatkin, Ryan Tedder oraz Keegan Bach. Kompozycja została wyprodukowana przez Ryana Teddera (wokalista OneRepublic), producenta z Kalamazoo KBeaZy’ego, Blake’a Slatkina i Omera Fedi.

Kawałek na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął najwyższą pozycję numer 7, a na liście AirPlay – Nowości (oficjalna lista pięciu najczęściej granych nowych piosenek przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 5.

Oficjalny teledysk na Youtube ukazał się 17 września 2021 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 67 550 731 wyświetleń na YT. Wideoklip został wyprodukowany przez STILLZA. Kierownikiem zdjęć do teledysku był Christopher Ripley.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 22-letniego Amerykanina pt. “Old Town Road” (featuring Billy Ray Cyrus), który na Youtube ma już 850 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel “Old Town Road” początkowo zyskał popularność w aplikacji do udostępniania filmów społecznościowych TikTok, a ostatecznie wszedł na listy przebojów Billboard w marcu 2019 r. Nutka znalazła się na 19 miejscu na liście Billboard Hot Country Songs, zanim magazyn zdyskwalifikował ją z listy ze względu na to, że nie pasuje do gatunku, co wywołało debatę na temat definicji muzyki country. Chociaż nie znalazła się ponownie na ogólnokrajowych listach przebojów, obie wersje piosenki łącznie zajęły pierwsze miejsce na ogólnej liście Billboard Hot 100, bijąc rekordy dziewiętnaście kolejnych tygodni. Jedna lub więcej wersji „Old Town Road” znalazło się na szczycie krajowych list przebojów singli w Australii, Kanadzie, Francji, Niemczech, Irlandii, Holandii, Nowej Zelandii, Norwegii, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii oraz znalazło się w TOP10 w innych miejscach. Kawałek na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął najwyższą pozycję numer 8. Materiał zdobył certyfikat diamentowej płyty.

Lil Nas X zaczynał budować swoją popularność od nagrywania filmów komediowych na Youtube’a, a potem przeniósł się na Twittera, gdzie dzielił się z obserwatorami tworzonymi przez siebie memami oraz treściami wspierającymi twórczość Nicki Minaj. Artysta zasłynął dzięki nutce “Old Town Road”. Muzyk to prawdziwy światowy fenomen. Ma na swoim koncie dwie nagrody Grammy, statuetkę American Music Award a także został wyróżniony na Billboard Music Awards. Najbliższy koncert wykonawcy ma sie odbyć 30 listopada 2021 w Fort Worth, TX, US, 106.1 KISS FM Jingle Ball, a kolejny 3 grudnia 2021 w Inglewood, CA, US, KIIS FM’s Jingle Ball.

źródło: eska.pl, rzg.pl, bestsellery.zpav.pl, | natemat.pl, eska.pl, YouTube, Wikipedia, songkick.com, i inne

Tekst nagrania “Thats What I Want”

[Intro]
One, two, three, four

[Verse 1]
Need a boy who can cuddle with me all night
Keep me warm, love me long, be my sunlight
Tell me lies, we can argue, we can fight
Yeah, we did it before, but we’ll do it tonight
That afro black boy with the gold teeth
He dark skin, lookin’ at me like he know me
I wonder if he got the G or the B
Let me find out and see, he comin’ over to me, yeah

[Pre-Chorus]
These days, I’m way too lonely
I’m missin’ out, I know
These days, I’m way too alone
And I’m known for givin’ love away, but

[Chorus]
I want (I), someone to love me
I need (I), someone who needs me
‘Cause it don’t feel right when it’s late at night
And it’s just me in my dreams
So I want (I), someone to love
That’s what I fuckin’ want

[Verse 2]
Look, you know it’s harder to find in these times
But I got nothin’ but love on my mind (My mind)
I need a baby while I’m in my prime
Need an adversary to my down and weary
Like, tell me that’s life when I’m stressin’ at night
Be like, “You’ll be okay” and, “Everything is alright,” uh
Love me or nothin’ ’cause I’m not wanting anything
But your loving, your body, and a little bit of your brain

[Pre-Chorus]
These days, I’m way too lonely
I’m missin’ out, I know
These days, I’m way too alone
And I’m known for givin’ love away, but

[Chorus]
I want (I), someone to love me
I need (I), someone who needs me
‘Cause it don’t feel right when it’s late at night
And it’s just me in my dreams
So I want (I), someone to love
That’s what I fuckin’ want

[Bridge]
I want (I), someone to love me
I need (I), someone who needs me

[Chorus]
‘Cause it don’t feel right when it’s late at night
And it’s just me in my dreams
So I want (I), someone to love
That’s what I fuckin’ want

Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

Single

Tytuł Rok Pozycje na listach
US
[25]
US
R&B
/HH
[26]
AUS
[3]
“Old Town Road”
(solo or remix featuring Billy Ray Cyrus)
2018 1 1 1
“Panini” 2019 5 2 15
“Rodeo”
(with Cardi B or remix with Nas)
2020 22 12 72
“Holiday” 37 11 42
“Montero (Call Me by Your Name)” 2021 1 1
“Sun Goes Down” 66 74
“Industry Baby”
(with Jack Harlow)
1 1 4
“Thats What I Want” 10 7
“-” oznacza, że pozycja nie była notowana.

Montero Lamar Hill (ur. 9 kwietnia 1999), lepiej znany jako Lil Nas X, jest amerykańskim raperem, piosenkarzem i autorem piosenek z Atlanty w stanie Georgia. Najbardziej znany jest z singla „Old Town Road”, który zdobył popularność w ramach „Yeehaw Challenge” w aplikacji do udostępniania wideo TikTok. Kawałek osiągnął pierwsze miejsce na liście Billboard Hot 100 i został kontrowersyjnie usunięty z Hot Country Songs po debiucie pod numerem 19. Montero zaczął grać na trąbce w czwartej klasie ale po jakimś czasie zrezygnował z tego. Montero uczęszczał do Lithia Springs High School i ukończył ją w 2017 r. Studiował przez rok na University of West Georgia. W tym czasie przebywał ze swoją siostrą i wspierał się pracą w Zaxby’s i Six Flags. Gatunki jego muzyki to Hip hop, country rap. Jego debiutancka płyta EP-ka “7” została wydana 21 czerwca 2019 roku nakładem wytwórni płytowej Columbia i jest utrzymana w gatunkach Hip hop, country i pop punk. Album zawiera 8 piosenek. Wydawnictwo otrzymało mieszane recenzje od krytyków. W agregatorze recenzji Metacritic krążek otrzymał średni wynik 56, na podstawie 9 recenzji. Natomiast jego debiutancka studyjna płyta zatytułowana “Montero” ukazała się 17 września 2021 roku nakładem wytwórni płytowej Columbia i jest utrzymana w gatunku Pop rap. Album zawiera 15 piosenek. Krążek zawiera gościnne występy Jacka Harlowa, Doja Cat, Eltona Johna, Megan Thee Stallion i Miley Cyrus. Pod względem komercyjnym materiał znalazł się na szczycie list przebojów w Australii, Danii, Irlandii, Nowej Zelandii, Norwegii i Szwecji oraz wszedł do TOP10 w innych terytoriach. Wydawnictwo zadebiutowało na drugim miejscu na liście Billboard 200. W agregatorze recenzji Metacritic krążek otrzymał średni wynik 85/100, na podstawie 19 recenzji. Prestiżowy serwis Allmusic.com przyznał wydawnictwu ocenę 4,5 z 5 możliwych gwiazdek.

“Podsumowując – płyta według mnie jest jednym z najlepszych albumów tego roku i czekam teraz tylko na wysp nagród dla „MONTERO” i podbijanie kolejnych list przebojów, bo zdecydowanie na to zasługuje” – napisano w recenzji krążka w serwisie netfan.pl.

“MONTERO” może i nie jest najlepszym albumem, który do tej pory został wydany, ale na pewno jest jednym z tych, które mogą wiele zmienić w muzyce XXI w. – napisano w recenzji wydawnictwa w serwisie kultura.onet.pl.

Czytaj więcej
źródło: en.wikipedia.org, netfan.pl oraz kultura.onet.pl

Powiązane wpisy:

Jak dobrze znasz artystów jednego przeboju? – Quiz. Odpowiedz na 15 pytań i sprawdź swój wynik. Quiz jest dostępny na tej stronie.

(Odwiedzono: 34 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *