Lesers Bend – nowa piosenka

Lesers BendTytuł nowej piosenki Lesers Bend to:
Lesers Bend-nowa-piosenka
Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki to zobacz niżej do singli.


 

Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki Lesers Bend

Single
1. Pozycje
2. Motyw
3. Chmura
4. Cyklameny
5. Serce lasu
6. Szkło

Lesers Bend powstał w 1998 roku. Do tej pory nagrał trzy płyty dla małej wytwórni Genital Sector Music, oraz jedną płytę dla wytwórni BL Records. Muzyka Lesers Bend znalazła się na dwóch ogólnopolskich składankach:
Minimax 2 Piotra Kaczkowskiego, wydanej przez Program Trzeci Polskiego Radia (2004), oraz na składance „Powrót Czerwonego Słonia, 11 zespołów z Trójmiasta i nie tylko” wydanej przez Red Elephant Records (2005). Muzyka Lesers Bend łączy ze sobą elementy alternatywnego rocka, zimnej fali, psychodelii.

Obecny skład zespołu:
Łukasz Jarosz – perkusja, głos, klawisze,
Radek Ozga – gitary, głos, klawisze,
Kamil Wieczorek – gitara basowa, klawisze.
źródło: lesersbend.com

(Odwiedzono 47 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Witamy. Aby strona mogła działać potrzebujemy pieniędzy na opłacenie domeny i hostingu (razem 420zł). Prosimy Drogi Czytelniku abyś wpłacił ile możesz. Możliwe, że dzięki Twojej wpłacie następnym razem gdy coś będziesz szukał w internecie będziesz mógł znaleźć to na naszej stronie. Gdy zbierzemy wymaganą sumę to te okienko nie będzie się już wyświetlać (przynajmniej nie w tym roku). Pieniądze prosimy przesłać na konto: 50 1020 5558 1111 1705 2630 0081 Milewski Krzysztof Kotlarska 1/2 64-610 Rogoźno. W tytule przelewu prosimy wpisać: Na działalność portalu nowapiosenka.pl
Te okienko zamyka się krzyżykiem. Dziękujemy i pozdrawiamy.