Lanberry – nowa piosenka

lanberryTytuł nowej piosenki Lanberry to:


Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki to zobacz niżej do singli do roku 2020.

 

Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki Lanberry

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

Jakiś czas temu w sieci ukazał się nowy utwór polskiej piosenkarki Lanberry zatytułowany “Tracę”. Kawałek jest kolejną, po nutce ‘Zew’, odsłoną nadchodzącego krążka artystki. Nowa kompozycja została świetnie przyjęta przez krytykę, fanów i słuchaczy. Numer znalazł się na 12. miejscu listy AirPlay – Top, najczęściej odtwarzanych nutek w polskich rozgłośniach radiowych, natomiast na liście AirPlay – Nowości kawałek zanotował najwyższą pozycje numer 1. 27 marca 2020 singel w wersji akustycznej został wykonany na żywo w ramach cyklu recitali Digster Live Sessions na kanale Digster Polska.

“Singiel jest przepełniony emocjami i opowieścią o tym, jak łatwo wpuszczamy do swojego życia osoby, które nie zasługują na nasz cenny czas, uwagę i energię”.
“Wielokrotnie podkreślam w wywiadach, że od dziecka słuchałam skrajnie różnej muzyki. Byłam tym dziwnym dzieckiem, które z jednej strony słuchało Spice Girls, Backstreet Boys, Britney, wielkich diw, takich jak Whitney czy Mariah, a z drugiej Alanis Morissette, Heya czy solowej Nosowskiej. Ta eklektyczność pozostała we mnie do dzisiaj i sprawiła, że muzyka nie ma dla mnie granic gatunkowych. To dzięki niej mogę teraz odkryć kolejną warstwę siebie i zaprezentować słuchaczom nową odsłonę swojej twórczości. I z niecierpliwością czekam na to, jak zostanie odebrana przez moich fanów” – powiedziała Lanberry.

Gatunek nowej piosenki to pop. Autorami tekstu i kompozytorami są Małgorzata Uściłowska, Patryk Kumór oraz Dominic Buczkowski-Wojtaszek.

Teledysk do nowego utworu na YT ukazał się 11 marca 2020 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 639 724 wyświetleń na Youtube. Wideoklip wyreżyserował Adam Romanowski, który odpowiadał także za zdjęcia i scenariusz. Nagrania zrealizowane zostały w Makata Studio oraz Energy Fitness Club Palace.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 33-letniej artystki pt. „Gotowi Na Wszystko” (nagranego wraz z Feel), który na Youtube ma już 18 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel „Gotowi na wszystko” pokrył się platyną, przy czym duet z Piotrem Kupichą był także najczęściej odtwarzanym kawałkiem w radiostacjach w pierwszym półroczu 2018 roku. Nutka promowała film “Gotowi na wszystko. Exterminator” w reżyserii Michała Rogalskiego, którego premiera odbyła się 5 stycznia 2018 roku.

Lanberry to młoda, zdolna wokalistka, która zadebiutowała na rynku fonograficznym singlem “Podpalimy świat” w 2015 roku. Wcześniej próbowała swoich sił w programach: The Voice of Poland oraz X Factor. Mimo, że żadnego z nich nie wygrała, udało jej się rozpocząć karierę. Prawie każda z jej promowanych piosenek gości na antenach największych stacji, dobrych kilka tygodni. Warto wspomnieć o jej serialowej współpracy. W styczniu stworzyła specjalną kompozycję Po Drugiej Stronie Lustra na potrzeby serialu 10h. Dokument opowiada o historii polskiego YouTube’a. Małgosia ma już na koncie dwa albumy i sześć nominacji do Fryderyków. Teraz pracuje nad trzecim, który rozpoczyna nowy etap w jej życiu. Przypomnijmy, że dotychczasową studyjną dyskografię Lanberry zamyka wydany 9 listopada 2018 roku krążek “miXtura”, który ukazał się nakładem wytwórni płytowej Universal Music Polska. Album jest utrzymany w gatunkach Deep House, Tropical House oraz Europop. Płyta zawiera 14 numerów. Jest to jej drugi album studyjny.
źródło: viva.pl, rzg.pl, polskieradio.pl, radiozet.pl, wzielonej.pl, muzyka.dziennik.pl, radiozet.pl, eska.pl, nakoncercie.pl, allaboutmusic.pl, YouTube, Wikipedia, koncertomania.pl, i inne

Tekst utworu

Tracę
Czuję, że znów tracę siłę
Dzisiaj gasnę
Gdy nadzieja we mnie milknie

Słowa nie ranią mnie już i tak
Więc mów co tylko chcesz, nie widzę nas
Już mnie nie pytaj, mija mi czas
Z życiem staję twarzą w twarz

Jak nieba błękit, deszcz i grad
Jestem ponad tym co budzi strach
Za dużo wiem, za mało mam
Zaczekam chwilę, przyjdzie czas
I nieważne co będzie
Już nie liczę na ciebie, nie
Teraz mi lepiej
Wiesz jak jest
Przy tobie zawsze

Tracę
Nadal czekam na to, co nie przyjdzie
Bez znaczenia
Skoro wszystko jest już inne

Słowa nie ranią mnie już i tak
Więc mów co tylko chcesz, nie widzę nas
Już mnie nie pytaj, mija mi czas
Z życiem staję twarzą w twarz

Jak nieba błękit, deszcz i grad
Jestem ponad tym co budzi strach
Za dużo wiem, za mało mam
Zaczekam chwilę, przyjdzie czas
I nieważne co będzie
Już nie liczę na ciebie, nie
Teraz mi lepiej
Wiesz jak jest
Przy tobie zawsze

I nieważne co będzie
Już nie liczę na ciebie, nie
Teraz mi lepiej
Wiesz jak jest
Przy tobie zawsze tracę

Single

Rok Tytuł Najwyższe pozycje na listach
POL
(airplay)
[6]
POL
(airplay
nowości)
[27]
2015 „Podpalimy świat” 19 1
2016 „Każdy moment” 37 2
„Bunt”
„Piątek” 7 2
2017 „Zagadka” 27 3
„Ostatni most” 2 3
„Gotowi na wszystko” (oraz Feel) 1 2
2018 „Nieznajomy” 12 1
„Heart of Gasoline”
„Nie ma mnie” 13 4
2019 „Mówiłeś” 24 1
„Zew” 20 3
2020 „Tracę” 12 1
„–” oznacza, że singel nie był notowany na danej liście.

Ostatnio wystąpiła również gościnnie w utworze „Domek z kart” u boku P.A.F.F..

Małgorzata Uściłowska (znana pod pseudonimem Lanberry) – wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka. Zjawiskowa, utalentowana i zdeterminowana, właścicielka niebanalnego głosu, która odważnie eksperymentuje z szeroko pojętą muzyką elektroniczną. Profesjonalną karierę muzyczna buduje od 2010 rok. Uczęszczała do Liceum Ogólnokształcącego im. C.K. Norwida w Wyszkowie, następnie przeprowadziła się do Warszawy, gdzie ukończyła studia lingwistyczne. Wychowała się w muzycznej rodzinie. W 2017 roku rywalizowała w Krajowych Eliminacjach 2017 z piosenką “Only Human”, angielską wersją jej singla z 2016 roku zatytułowanego “Piątek”. Zajęła szóste miejsce w konkursie. Lanberry rozpoczęła swoją karierę muzyczną poprzez YouTube, publikując tam covery popularnych piosenek. W 2012 roku wydała album Warsoul Experience z zespołem Projekt NOD. W 2013 roku wzięła udział w trzecim sezonie The Voice of Poland, ale nie przeszła przesłuchań w ciemno. W następnym roku wzięła udział w czwartym sezonie X Factor, ale została wyeliminowana na domach jurorskich. Po X Factor, Małgosia podpisała kontrakt z Universal Music Polska. Uściłowska została wybrana do supportowania Tove Lo podczas ich występu w ramach Lady Wood Tour w Warszawie 19 czerwca 2017 r. Gatunki jej muzyki to pop i electro. Jej debiutancka płyta zatytułowana “Lanberry” ukazała się 4 marca 2016 roku nakładem wytwórni płytowej Universal Music Polska i jest utrzymana w gatunkach Electronic i Pop. Album zawiera 10 piosenek. Jak określić debiut Małgorzaty? Bardzo udany! Krążek „Lanberry” to powiew świeżej energii na polskim rynku muzycznym. Czytaj więcej
źródło: rmf.fm, pl.wikipedia.org, en.wikipedia.org oraz muzotakt.pl

(Odwiedzono 1 111 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz