Kylie Minogue – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Kylie Minogue to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki to zobacz niżej do roku 2019.
 
Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki Kylie

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.
Jakiś czas temu w sieci ukazał się nowy utwór australijskiej piosenkarki Kylie Minogue. Kawałek został wydany 3 maja 2019 roku jako główny singiel z jej czwartego albumu największych hitów “Step Back in Time: The Definitive Collection”, który ukazał się 28 czerwca 2019 roku nakładem wytwórni płytowej BMG. Płyta jest utrzymana w gatunkach Synth-pop i Europop i zawiera 42 numery na dwóch dyskach. Materiał zadebiutował na pierwszym miejscu w Australii, stając się jej szóstym numerem jeden na Australian Albums Chart. Składanka zadebiutowała także na pierwszym miejscu listy Australian Artist Albums oraz Vinyl Albums, dzięki czemu Minogue jest pierwszym artystą, który znalazł się na szczycie wszystkich trzech list jednocześnie. 5 lipca kompilacja zadebiutowała na pierwszym miejscu w Wielkiej Brytanii. Prestiżowy serwis allmusic.com przyznał wydawnictwu 4 z 5 możliwych gwiazdek. Krążek pokrył się srebrem.
Gatunki nowej piosenki to pop, dance, funki i disco. Kawałek napisali: Kylie Minogue, Daniel Stein, Karen Poole oraz Myles MacInnes. Kompozycja została wyprodukowana przez DJ Fresha. Numer miał początkowo ukazać się na wydanej w 2018 roku płycie „Golden”. Wykonawczyni jednak stwierdziła, że nie pasuje do pozostałych kawałków i wyda ją w odpowiednim momencie. No i ten moment nastąpił.
Teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 9 maja 2019 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 1 117 808 wyświetleń na YT. Wideo jest wykonane z oficjalnego materiału z Golden Tour 2018. Czy produkcja powtórzy sukces hitu Austalijki pt. “Can’t Get You Out Of My Head”, który na Youtube ma już 113 mln wyświetleń? Zobaczymy.
Kylie Minogue uważana jest za jedną z największych światowych gwiazd. Jako 17-letnia aspirująca piosenkarka i aktorka, rzuciła szkołę i ruszyła na podbój świata. Dwa lata później była już jedną z najpopularniejszych artystek w Australii. Wkrótce jej przeboje “Loco-Motion” i “I should be so lucky”, śpiewał już cały świat. Wykonawczyni bywa nazywana następczynią Madonny. Saldo Kylie: 80 milionów sprzedanych płyt, 14 albumów, kilkadziesiąt milionów dolarów na koncie. 51-letnia artystka otrzymała wiele nagród muzycznych (w tym m.in. 3 nagrody BRIT, 2 nagrody MTV Music Awards oraz nagroda Grammy), złotych i platynowych płyt. Wykonawczyni występowała również w duetach z największymi gwiazdami muzyki: “Where The Wild Roses Grow”, z Nickiem Cavem & The Bad Seeds lub “Kids” wraz z Robbiem Williamsem. W tym roku wystąpiła w Polsce na festiwalu Open’er. Przypomnijmy, że dotychczasową studyjną dyskografię Kylie zamyka wydany 6 kwietnia 2018 roku krążek “Golden”, który ukazał się nakładem wytwórni płytowej BMG. Album jest utrzymany w gatunku Country pop. Standardowa edycja płyty zawiera 12 numerów. Krążek pokrył się złotem. Materiał zadebiutował na pierwszym miejscu w Wielkiej Brytanii. Album stał się szóstym numerem jeden Minogue na brytyjskiej liście albumów. W swojej rodzinnej Australii “Golden” zadebiutował na pierwszym miejscu listy albumów ARIA ze sprzedażą 8745 sztuk. Płyta otrzymała ogólnie pozytywne recenzje od krytyków muzycznych, z których większość chwaliła Kylie za jej umiejętność pisania piosenek. W agregatorze recenzji Metacritic krążek otrzymał średni wynik 63/100, na podstawie 10 recenzji. Prestiżowy serwis allmusic.com przyznał wydawnictwu 3,5 z 5 możliwych gwiazdek. Najbliższy koncert artystki odbędzie się 6 grudnia 2019 w The Sevens Stadium, Dubai, United Arab Emirates.
źródło: zloteprzeboje.tuba.pl, styl.pl, rmf.fm, Wikipedia, i inne


Tekst utworu:

[Verse 1]
I’m on the first plane to New York
We could do a real-time walk that walk
I’m so tired of that talk, talk, talk
I just wanna get to you
Get me on a train to the big bad city
Boy, I gotta see your face, so pretty
I bet you can’t wait to slow dance with me
I just wanna get to you
[Pre-Chorus]
Things heat up when the lights go down
Feels so good when we’re in this town
Dreams come true when the distance fades away
[Chorus]
New York City
Everybody looks so pretty
Ooh, it’s givin’ me those feelings
I just love the feels with you, with you, with you, with⁠—
New York City
When I’m with you, it looks so pretty
Ooh, it’s givin’ me those feelings
I just love the feels with you
I just wanna get, I just wanna get, get, yeah
I just wanna get to you
[Verse 2]
Karaoke in Tokyo, shakin’ that samba in Rio
Tippin’ that pulse rate, oh, oh, oh
Makin’ those dreams come true
Every place got a piece of my heart
Bangkok, baby, “Sawasdee ka”
Paris make a girl go, “Ooh, la la”
I just wanna get to you
[Pre-Chorus]
Things heat up when the lights go down
Feels so good when we’re in this town
Dreams come true when the distance fades away
(Away, away, away)
[Chorus]
New York City
Everybody looks so pretty
Ooh, it’s givin’ me those feelings
I just love the feels with you, with you, with you, with⁠—
New York City
When I’m with you, it looks so pretty
Ooh, it’s givin’ me those feelings
I just love the feels with you
I just wanna get, I just wanna get, get, yeah
I just wanna get to you
[Bridge]
Hold my breath, I’m shakin’ now
Baby, I feel you all around
So high up, there’s no comin’ down, down, down (Ooh)
Feel your body close to me
Both know where we wanna be
It’s crazy every time we go out
[Chorus]
In New York City (Hey)
Everybody looks so pretty (Yeah)
Ooh, it’s givin’ me those feelings (Yeah)
I just love the feels with you, with you, with you, with⁠—
New York City
When I’m with you, it looks so pretty
Ooh, it’s givin’ me those feelings
I just love the feels with you
I just wanna get, I just wanna get, get, yeah
I just wanna get to you
[Outro]
New York City
I feel it all around, just love this feeling now
I feel it all around, just love this feeling now
New York City
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

Single od roku 2010

 
Tytuł Rok Pozycje na listach
AUS
[7]
AUT
[8]
FRA
[9]
“All the Lovers” 2010 13 5 3
“Get Outta My Way” 69 61 29
“Better than Today” 55 63
“Put Your Hands Up (If You Feel Love)” 2011 50 38
“Timebomb” 2012 12 58 46
“Flower” 136
“Limpido”
(with Laura Pausini)
2013
“Into the Blue” 2014 46 37 47
“I Was Gonna Cancel” 312
“Crystallize” 115 139
“Only You”
(with James Corden)
2015
“100 Degrees”
(with Dannii Minogue)
386
“Every Day’s Like Christmas”
“At Christmas” 2016
“Wonderful Christmastime”
(with Mika)
“Dancing” 2018 46
“Stop Me from Falling” 164[e]
“Golden” 513
“A Lifetime to Repair”
“Music’s Too Sad Without You”
(with Jack Savoretti)
“Sincerely Yours”
“New York City” 2019 [i]
“-” oznacza, że pozycja nie była notowana.

Pozostałe single są na tej stronie.
Ostatnio wystąpiła również gościnnie w utworze “Really Don’t Like U” u boku Tove Lo.
Kylie Ann Minogue (ur. 28 maja 1968 w Melbourne w Australii) – australijska wokalistka, autorka tekstów piosenek i aktorka, wydała wiele albumów studyjnych, składankę Ultimate Kylie oraz zapisy koncertów i dużą liczbę singli. Jej płyty rozeszły się w nakładzie 68 milionów egzemplarzy na całym świecie. Rozpoczynała karierę jako aktorka. Urodzona i wychowana w Melbourne w Australii, Minogue pracowała i mieszkała w Wielkiej Brytanii od lat 90. Podpisała kontrakt z wytwórnią PWL w 1987 roku i wydała swój pierwszy studyjny album w następnym roku. W 1992 roku opuściła PWL i podpisała kontrakt z wytwórnią Deconstruction Records, w którym wydała swój autorski album studyjny i Impossible Princess, obie otrzymały pozytywne recenzje od krytyków. Wracając do bardziej popularnej muzyki tanecznej, Minogue podpisał kontrakt z Parlophone i wydała album Light Years. The followup, Fever, była hitem w wielu krajach, w tym w Stanach Zjednoczonych. Główny singiel “Can’t Get You Out of My Head” stał się jednym z najbardziej popularnych singli z 2000 roku, sprzedając się w ponad dziesięć mln sztuk. Jest uznawany za jej “autorską piosenkę” i został uznany przez Yahoo! za “najbardziej chwytliwą piosenkę wszechczasów”. Gatunki jej muzyki to pop, dance-pop, disco, pop rock, muzyka elektroniczna, synth pop i nu-disco. Jej debiutancka studyjna płyta zatytułowana “Kylie” ukazała się 4 lipca 1988 roku nakładem wytwórni płytowej PWL i jest utrzymana w gatunkach Dance-pop oraz bubblegum pop. Standardowa edycja albumu zawiera 10 piosenek. Krążek zadebiutował na drugim miejscu na brytyjskiej liście albumów. W rodzinnej Australii materiał rozpoczął od drugiego miejsca, gdzie pozostał przez trzy kolejne tygodnie. Płyta otrzymała mieszane recenzje od krytyków muzycznych. Prestiżowy serwis allmusic.com przyznał wydawnictwu 2,5 z 5 możliwych gwiazdek. Krążek pokrył się sześciokrotną platyną. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org oraz en.wikipedia.org

Powiązane wpisy:

Jak dobrze znasz artystów jednego przeboju? – Quiz. Odpowiedz na 15 pytań i sprawdź swój wynik. Quiz jest dostępny na tej stronie.

(Odwiedzono: 30 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *