Kungs – Dopamine ft. JHart

KungsJakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka francuskiego producenta Kungsa zatytułowana “Dopamine” (z gościnnym udziałem brytyjskiego piosenkarza J.Harta). Kawałek to idealny soundtrack na długie, letnie i taneczne wieczory.


Gatunek nowej piosenki to Tropical House[źródło]https://www.discogs.com/de/Kungs-JHart-Dopamine/release/15720233. Materiał napisali: Sarah Barrios, Hampus Lindvall, JHart oraz Kungs. Kompozycja została wyprodukowana przez Étienne Copin, Hampusa Lindvalla (współpracował z takimi artystami jak Zara Larsson, Icona Pop, Sigala i Benjamin Ingrosso) i Kungsa

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 3 lipca 2020 roku. W dniu 15.08.2021 klip ma 4 868 567 wyświetleń na YT. Wideoklip wyreżyserował Nathanaël Day. Kierownikiem zdjęć do teledysku był Axel Balakrishnan. W teledysku wystąpił KUNGS.

W komentarzu pod wideo KUNGS napisał:

Guys, I’m reading all your comments and I’m so happy to see all the positive reactions 💙 it really warms my heart knowing you like my new music. Dopamine is a very intimate song and it’s about a side of my personality that I couldn’t share before, but now I’m ready to embrace it. Thanks for staying by my side on this new journey. Take care x

Translator nam to przetłumaczył następująco:

Chłopaki, czytam wszystkie Wasze komentarze i bardzo się cieszę, że widzę wszystkie pozytywne reakcje 💙 to naprawdę rozgrzewa moje serce, wiedząc, że lubicie moją nową muzykę. Dopamina jest bardzo intymną piosenką i dotyczy tej strony mojej osobowości, której wcześniej nie mogłam się podzielić, ale teraz jestem gotowa ją przyjąć. Dziękuję za pozostanie przy mnie w tej nowej podróży. Uważaj x

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 24-letniego Francuza pt. “This Girl” (nagranego wraz z Cookin’ on 3 Burners), który w dniu 18.08.2021 na YouTube ma już 441 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel “This Girl” stał się międzynarodowym przebojem – był numerem 1 w ponad 45 krajach i do czerwca 2021 zgromadził ponad 3 miliardy streamów[źródło]Wikipedia i https://open.fm/muzyka/kungs-never-going-home-czy-to-bedzie-jeden-z-hitow-lata-2021-6653402210724832a. Utwór na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął najwyższą pozycję numer 4[źródło]http://bestsellery.zpav.pl/airplays/top/archiwum.php?year=2016&idlisty=2072. Kawałek to zdekonstruowana wersja nutki australijskiego zespołu Cookin’ On 3 Burners. W ciągu zaledwie jednego miesiąca singiel trafił na 1. miejsce listy sprzedaży we Francji, w rezultacie zyskując status diamentowej płyty z ilością 4 milionów sprzedanych singli na świecie[źródło]https://www.empik.com/layers-pl-kungs,p1131361105,muzyka-p.

Kungs to jeden z najpopularniejszych francuskich DJ i producentów muzycznych[źródło]21.05.2021 https://www.radiozet.pl/Muzyka/BTS-Anne-Marie-Niall-Horan-Major-Lazer-Gigi-D-Agostino-premiery-w-Radiu-ZET. Przypomnijmy, że w 2016 roku ukazał się debiutancki studyjny krążek artysty zatytułowany “Layers”, który jest na razie jedynym jego albumem studyjnym (więcej o płycie na dole artykułu). Francuz w tym roku ma dać koncert w Polsce. Muzyk ma wystąpić na wydarzeniu pn. FEST, które ma mieć miejsce w dniach 11-14 sierpnia 2021 w miejscowości Chorzów. Kolejny jego koncert ma się odbyć na wydarzeniu pn. Summerburst Festival, które ma mieć miejsce w dniach 3-4 września 2021 w Gothenburg, Sweden.

James John ‘JHart’ Abrahart Jr. (ur. 12 czerwca 1988) to brytyjski piosenkarz, autor tekstów, producent muzyczny z siedzibą w Los Angeles. Był nominowany do kilku nagród Grammy i współpracował z wieloma popularnymi artystami, w tym Usherem, Justinem Bieberem, Camilą Cabello, Kygo, Chrisem Brownem, Little Mix, Martinem Garrixem , One Republic, Jennifer Lopez, Keith Urban, Jon Bellion, Kelsea Ballerini i Kevin Gates.

źródło: wzielonej.pl, | open.fm, bestsellery.zpav.pl, empik.com, radiozet.pl, Wikipedia, songkick.com, i inne
Artykuł zaktualizowany w dniu 18.08.2021.

Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki Kungsa

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

Tekst nagrania “Dopamine”

[Verse 1: JHart]
I’m going out so I’m not in my head
Can’t be alone, I got a million friends
Breathing the smoke up in a crowded room
Everyone smiling like it’s crystal clear
Can’t figure out exactly why I’m here
Feeling the high but I’ll be low real soon

[Chorus: JHart]
I’m not okay but I’m okay
Losing my mind but I’m alright
As long as I always keep, chasing that dopamine

[Verse 2: JHart]
Hope the champagne will wash the pain away
When I wake up I’ll need a new escape
Say it’s the last time like I always do
Oh-oh-oh, oh-oh
Pick up the phone to make a random call
Can’t stand the silence so I guess I’ll talk
All of my friends they got the same issues

[Pre-Chorus]
Every night, distraction like a chemical reaction
We can’t help ourselves

[Chorus: JHart]
I’m not okay but I’m okay
Losing my mind but I’m alright
As long as I always keep, chasing that dopamine
I’m not a mess but I’m a mess
Losing my mind but I’m alright
As long as I always keep, chasing that dopamine

[Post-Chorus]
Chasing that dopamine
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 34 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *